Comptoir Sud Pacifique

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 09.12.08 18:48
Comptoir Sud Pacifique

Zdravim opat:), chcem sa opytat, ci niekto mal uz vone tejto znacky? Ak ano, ake su dojmy, co sa tyka vydrze na kozi? Objavila som eshop s touto znackou u nas na SVK, vyzeraju zaujimavo-uz len tym balenim:) Konkretne ma zaujimaju vone Vanille Abricot, Fleurs des Caraibes, Matin Calin.
Dakujem

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Reakce:

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 09.12.08 21:49

Vanille Abricot voní jako Lolita L s meruňkou , sladká, vanilková , zimní z těch vůní, co jsem od této firmy očichala, drží asi nejvíc. Je to pěkná mňamková vůně :)

Fleurs des Caraibes květinovo ovocná, taková trochu tropická, ne nezajímavá , ale nic světoborného, výdrž slabší.
Jinak tyto vůně moc valnou výdrž nemají.
Sama mám Mora Bellu, celkem zajímavá kompozice, ale moc nedrží, aspoň já ji za chvilku vůbec necítím.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 09.12.08 21:53

Já zkoušela od CSP jen Amour de Cacao a ta má výdrž docela slušnou. Ze začátku je to čokoládový puding, který se postupem času promění v čisté kakao.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 09.12.08 21:59

Dakujem, teraz som presla recenzie v databaze, tiez som sa tam hned nepozrela :? Z tych, o ktore som mala zaujem prichadza do uvahy nakoniec len 1:) a to Vanille Abricot.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist