Comptoir Sud Pacifique a Molinard

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 02.05.09 20:00
Comptoir Sud Pacifique a Molinard

Nevíte prosím některá,kde by se daly parfémy těchto značek vyzkoušet?…na slepo jsem koupila Amour de Cacao-CSP a jsem unešená :D a chtěla bych Fleur de Chocolat-MOLINARD…půjdu do ní na slepo…ale zajímají mě i ostatní vůně a nevím,kde bych je mohla zkusit.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ukázat značku Comptoir Sud Pacifique

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 02.05.09 20:05
janicka24 píše:
Nevíte prosím některá,kde by se daly parfémy těchto značek vyzkoušet?…na slepo jsem koupila Amour de Cacao-CSP a jsem unešená :D a chtěla bych Fleur de Chocolat-MOLINARD…půjdu do ní na slepo…ale zajímají mě i ostatní vůně a nevím,kde bych je mohla zkusit.

Fleur de Chocolat mám ve vzorku. Je to čokoládová vůně ala Termix, ale moc nevydrží.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 02.05.09 20:32

No já jsem si říkala, že jsem ti ke kakau měla přibalit ještě vzorek Vanille Abricot . Vzorek nebo odstřik si můžeš objednat na parfemy-exclusive u Sáry, mají asi 8 vůní, však se podívej, všechny ty vanilky se ti budou určitě líbit. Zkoušela jsem ještě Mora Bellu a Mage d' Orient, jo a Bois de Filao, ale to se ti spíš líbit nebude. Mě láká O´Pomelo od hafika, ale naslepo do něj celého nepůjdu.

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 02.05.09 20:33

Samozřejmě to vše je Comptoir Sud Pacifique.

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 02.05.09 21:46

Na Pomelo jsem taky koukala…ale to pro mě nebude,to je jasný…K Sáře mrknu,už jsem od ní něco brala,je moc moc milá a ochotná :D …Širín termix mě chutnal,než jsem ho znova ochutnala po letech :vomit: …ale voní pěkně…Fleur de Chocolat prostě chcííííí…

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 02.05.09 21:48
janicka24 píše:
Na Pomelo jsem taky koukala…ale to pro mě nebude,to je jasný…K Sáře mrknu,už jsem od ní něco brala,je moc moc milá a ochotná :D …Širín termix mě chutnal,než jsem ho znova ochutnala po letech :vomit: …ale voní pěkně…Fleur de Chocolat prostě chcííííí…

Já ji taky zvažuji, na zimu ale až. Ovšem je to No. 2, na 1. místě mám Chocolovers.

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 02.05.09 21:51

Širín, porovnej mi tyhle dvě prosím. FdC mě lákala, ale po zkušenosti s Amour de Cacao se bojím, že bude také podobně jednoduchá, že se mi brzo omrzí. No a Chocolovers byla krásná (když se to nepřehnalo), ale chvílemi mi přišla dost syntetická. :roll:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 02.05.09 21:55
verunka2201 píše: Širín, porovnej mi tyhle dvě prosím. FdC mě lákala, ale po zkušenosti s Amour de Cacao se bojím, že bude také podobně jednoduchá, že se mi brzo omrzí. No a Chocolovers byla krásná (když se to nepřehnalo), ale chvílemi mi přišla dost syntetická. :roll:

Podle mě to je takto: Fleur de Chocolat 

Termix, od začátku do konce stejná, moc nevydrží, lehce umělá

Chocolovers

Sladká, ale ne dusivě, koření to trochu odlehčí. Vydrží déle a mění se.
To, co je psáno v databázi (http://www.arome.cz/…tailvune.php?…) od zirafky a Sáry … tak to vidím taky.

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 02.05.09 22:00

No vidíš…mě Chocolovers přišel také syntetický a navíc jsem cítila jen jednoduchou cukrovou sladkost a to se mě nelíbilo…Amour je cítit fakt jen kakao s vanilkou…a ze začátku cítím pom.kůru…je hodně identické…na mě je výdrž velká…Navíc není přeslazené a pro mě je super i na léto.....Výdrž u Chocolovers si už nepamatuji

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 02.05.09 22:04

Parfém čoko-vanilka má i Sephora…voní přesně jako mléčná čokoláda,žádné koření…nic…

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 02.05.09 22:09
janicka24 píše:
Parfém čoko-vanilka má i Sephora…voní přesně jako mléčná čokoláda,žádné koření…nic…

Ale, ale… a to jsou ty tenké flakónky?

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 02.05.09 22:18

Ne…jsou buclaté…a mají je normálně mezi parfémy…mají různé…já mám vanille-vanille…je bezvadná a identická,čistá vanilka…výdrž je fakt hromná…za necelých 600 za 100ml…Mají i vanilku-mango,vanilku-čoko,tiaré+něco…asi šest jich je…Ada je tu má v databázi…jednu mám na poličce

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 02.05.09 22:22

Zajdu očichat. Nevšimla jsem si jich sice, ale to bude asi tím, že jsem se nedívala.

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 03.05.09 10:56
janicka24 píše:

Fleur de Chocolat mě zklamala na plné čáře. Amour de Cacao je hezký, FdCh bych na sobě nosit nemohla. Připomíná termix, to jo.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 03.05.09 10:58
ledifia píše:
No já jsem si říkala, že jsem ti ke kakau měla přibalit ještě vzorek Vanille Abricot . Vzorek nebo odstřik si můžeš objednat na parfemy-exclusive u Sáry, mají asi 8 vůní, však se podívej, všechny ty vanilky se ti budou určitě líbit. Zkoušela jsem ještě Mora Bellu a Mage d' Orient, jo a Bois de Filao, ale to se ti spíš líbit nebude. Mě láká O´Pomelo od hafika, ale naslepo do něj celého nepůjdu.

Vanille Abricot není špatná, hezká je i Vanille Passion. Líbila si mi i Mora Bella. Jen mě trochu mrzí, že z většiny Comptoirek, které jsem vyzkoušela, čouhá umělina. :?

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist