Cool Water od Davidoff

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 13.09.09 13:59
Cool Water od Davidoff

Prosím vás, čo je toto za vôňu? Viem, že to nie je novinka, a celkom iste je - bola dosť používaná…Moje parfémové „vzdelanie“ žiaľ tento poznatok nezahŕňa, a kým CW niekde vyskúšam, chcem sa opýtať - aký je to typ vône? Na aký iný parfém sa podobá?

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 13.09.09 15:14

letna, vodnasto svieza s jemnou davkou korenia,,, podoba sa na desiatky inych voni, alebo skor desiatky inych voni sa podobaju na cool water,,, zla nie je, ale je troska prepouzivana a ja osobne by som si ju nekupil,,ale za skusku stoji

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 13.09.09 16:21

Luqas dík :D .

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 14.09.09 00:53

nie je zac :DD

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 03.10.09 22:17
Luqas píše:
letna, vodnasto svieza s jemnou davkou korenia,,, podoba sa na desiatky inych voni, alebo skor desiatky inych voni sa podobaju na cool water,,, zla nie je, ale je troska prepouzivana a ja osobne by som si ju nekupil,,ale za skusku stoji

Vyskúšané. Luqas, je presne taká ako si ju opísal. Pridávam ešte svoj dojem: kyslé aromatické mandarínky. Zvyšok sedí.

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 03.10.09 23:49

mně připomíná vodu po holení od Gilette…já tyhle „vodnatky“ nemám moc rád…to už je lepší i ten pitralon, aspoň nemá ozonový „moderní“ nádech

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

spookee
Učednice 33 příspěvků 21.04.12 17:08
Pro mě jednička

Pro mě jednička mezi pánskými vůněmi. Miluju, když mi ráno odchází přítel do práce, v ložnici ji na sebe šplouchne, jde mi dát pusu a ještě dlouho po něm vůně zůstává…

Foto Filip Matuška https://www.facebook.com/…388100098141

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 65 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 23.04.12 19:08

Většina mých nejoblíbenějších vůní je z kategorie fougere, do které patří i Cool Water, nicméně Cool Water totálně nesnáším. Vůbec mi nepadl do nosu :mrgreen:

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 24.04.12 07:57

Já si před rokem koupil v rámci jiného zboží 3-4 vzorky z katagorie moderního mainstreamu (o.k. - také to nejsou žádné novinky):

Cool Water (a Baldessarini) - velké zklamání. Cool Water absolutně nejhorší. Když nad tím zpětně přemýšlím, tak důvodem nebyl žádný úlet parfemáře (dejme tomu ofenzivní a nesnesitelná složka), ale jeho hra na jistotu. Nic nesmí vyčnívat, musí se líbit všem a nesmí se příliš odlišovat. Nudná vůně připomínající desítky dalších - včetně vůně běžné drogerky. Tento úděl je možná nezasloužený a CW je poškozena spoustou následovníků a epigonů, kteří kdysi docela zajímavý (i když pro mne nudný) koncept rozmělnili a vyčerpali.

Naopak s odstupem zjišťuju, že Polo Green je docela zajímavé a fakt, že mě některá ze složek dráždí nos, jsem schopen odpustit. Další vývoj je dostatečnou satisfakcí.

V každém případě děkuju za nový podnět! Začínám uvažovat o zběžném retestu a navíc o dalším kole testů. Tentokrát zaměřených na moderní a v současnosti pro mě nezajímavé (až nesnesitelné) vůně. Například Boss Nr. 6 a Aqua di Gio. Na mě vůbec nefungují a rád bych se pokusil zjistit proč. Další kandidáti: Channel Bleu a Egoiste.

M.

Na poličce 43 parfémů 5 miniatur 29 odstřiků 97 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Mizyan
Učednice 157 příspěvků 17.08.16 18:23

Jen o ni ctu a citim jeji hroznou vuni. :))))

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

morricone2209
Znalkyně 401 příspěvků 17.08.16 18:41

POZOR!POZOR!PO­ZOR!POZOR!POZOR! :lol: :lol: :lol:
Jen přidám můj názor na tuto vůni.Také ji nemusím, ale zrovna tato vůně udělala jeden velký skok mezi tehdejší proudem.Co já pamatuji ,konec 80' let se nesl stále v těžkých,koře­něných vůních které voněly snad až na pár vyjímek stejně,když v tom se vynořila na tu dobu svěží jasná a hlavně ženským líbící se Cool Water.S tím se poté vyrojila dalších líbivek CK Calvin Klein,Aqua Gio atd..a nový trend byl nasměrován! :-) Ale já měl tehdy jiného favorita a to byl nebeský dnes už těžko sehnatelný Heaven - Chopard :lol: :lol:

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

morricone2209
Znalkyně 401 příspěvků 17.08.16 18:43

Heaven Chopard
Kdo pamatuje jak sním byl navoněna stránka v Playboy ? :lol: :lol:

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist