copánky, a spol. v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 20.07.09 17:28
copánky, a spol. v Brně

Přemýšlím, že bych si nechala naplést copánky, teda až si na to našetřím…máte s tím někdo zkušenost? Nejlépe v Brně? Kam bych měla zajít…našla jsem si něco na netu, ale potěšily by mě i nějaké Vaše zkušenosti. :oops:

A rovnou otázka: Líbí se vám napletené vlasy, dready, copy, atd…?
Mně se líbí právě ty copánky, ale jenom jednobarevné…ty růžovky apod. už jsou na mě příliš brutální, já bych si chtěla nechat nějaké tmavé, ale ne úplně černé…
Dready se mi taky líbí, ale nedala bych si to, protože mám na sobě ráda „hladkost“… :lol:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 20.07.09 17:32

… mně se líbí copánky, několikrát jsem o nich už uvažovala,… ale asi zrealizuju až se odhodlám na následující sestříh 1cm … to se mi taky líbí 8) … dredy mi nevadí, ale přenechám druhým … vadí mi prodloužené vlasy, na kterých je to patrné z 10 metrů

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 20.07.09 18:04

Copánky jsem měla 2X na léto a bylo to super. Dá se i normálně opatrně umýt hlava, takže pohoda. Dready jsem měla v patnácti dva - no sranda, kamarád mi je opaloval o přestávce na záchodě a za týden jsem je ustřihla. Teď mám vlasy krátké a úplně mi to vyhiovuje :wink:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 20.07.09 18:30

copánky se mi líbí a některým děvčatům to moc sluší :lol: Vyznavačka dreadů rozhodně nejsem,jelikož mi to připadá takové ušmudlané, tan člověk vypadá, jako kdyby byl zanedbaný.Pro­dloužené vlasy jsou také pěkné, ale musí to být precizně uděláno,ty bych klidně nosila. :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 20.07.09 18:56

copánky měla kamarádka-fakt krásný, ale udělali ji je v salonu tak precizně, že ji je tak utáhli,že nemohla vůbec v noci spát, protože ji od toho bolela celá hlava a začla se jí loupat kůže na hlavě. Myslela si,že jak malinko odrostou, že to bude dobrý, ale nemohla tu bolest vydržet, tak musely všechny pryč!!!! Od té doby je neměla. :wink:

Navázání vlasů je pěkné, ale také-musí být kvalitně udělané a hlavně tak,aby nebyly vidět spoje. Strašně záleží, odkud ty vlasy jsou dovezené.
Dredy neodsuzuji, pokud vypadají čistě :wink: . Někomu i sluší. :wink:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 20.07.09 19:16

dredy i copany se mi libi
copany jsem nekolik let mela (s mensimi prestavkami), dredy jsou na me moc fatalni (jo, sice to jde rozcesat, ale mam na to svy vlasy moc rada)

jinak copanky jsem si vzdycky pletla sama - protoze dat za to 6 tisic, to bych si urazila ruce :) ono taky proc, kdyz to vypada profi i z mejch rukou ;) - akorat je potreba si sehnat kvalitni material (ted uz nejakou dobu jeden mam pripravenej, ale zatim jsem nejak lina ;)

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 20.07.09 20:30

Jasmino, a kde ten materiál sháníš? Já jsem si párkrát taky copánky dělala sama, ale jen tak dva, tři…možná bych to taky zvládla… :)

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 21.07.09 12:17

V CR tady, velky vyber

http://www.kanekalon.cz/

naposled jsem teda mela od jedne slecny na objednavku z ciziny, protoze u nas takovy nenabizi

vetsinou jsem brala cerny, ale jednou jsem mela i tenhle http://www.kanekalon.cz/…ut/empty.gif nahore je cerny, dole cerveny, kombinovala jsem jeste s celocernym a vypadalo to uplne perfektne

jinak to chce si pri pleteni udelat nejaky system
ja to delala vetsinou tak, ze jsem ve dvou dnech upletla predek a pak par rad na temeni - coz uz vypadalo hodne jako skoro ohotove, kdyz to bylo v culiku
a pak jsem postupne treba tyden dopletala zbytek, pekne v klidu, ono je to docela narocne na ruce ;)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.07.09 13:07

Jak dlouho to vydrží, než copánky odrostou a začne to vypadat blbě? A co se pak dělá, to se zase rozplete a uplete znova?

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 21.07.09 13:34

Copánky se mi líbí. Kamarádka je měla po celé hlavě, jenže její vlasy nebyly moc kvalitní, navíc řídké, takže po rozpletení byly značně zesláblé. Navíc ani její vlasy nerostou moc rychle, a i tak copánky poměrně brzy odrostly. Tak si představte, jak by to asi bylo s rychleji rostoucími vlasy.
Dredy se mi nelíbí, přijde mi to nehygienické. Můj skorošvagr jeden má, ale zato dlouhý už asi do pasu. Nechává si ho narůst ani nevím jak dlouho, začínal s normální délkou a teď se mu sám přirozeně namotává spolu s růstem vlasů. Jinak má vlasy krátké. Prostě nádhera! Ségra ho pořád přesvědčuje, aby ho na svatbu ustřihnul, ale on je na něj pyšný :lol:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 21.07.09 13:56
Ada píše:
Jak dlouho to vydrží, než copánky odrostou a začne to vypadat blbě? A co se pak dělá, to se zase rozplete a uplete znova?

tak 3 mesice by melo kazdemu
pak se to musi sundat a naplest znova

ja to vetsinou delala tak, ze jak to zacla na viditelnych mistech (vrsek hlavy, pesinka) vice odrustat, tech par jsem prepletla, aby to bylo porad hezke - pak to bylo pouzitelne i dele, treba 5 mesicu - a pak uz jsem to vetsinou sundala, protoze se mi na nekterych neprepletanych mistech to odrostle zaclo az moc dredit (zase nemelo smysl to opravovat cele, to uz je lepe to sundat uplne)

a vzdycky po sundani jsem mela uplne nadherne leskle vlasy - vydrzelo tak 2 tydny a zase se zacly olamovat jako predtim ;)

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 11.08.09 23:09
marci64 píše:
copánky měla kamarádka-fakt krásný, ale udělali ji je v salonu tak precizně, že ji je tak utáhli,že nemohla vůbec v noci spát, protože ji od toho bolela celá hlava a začla se jí loupat kůže na hlavě. Myslela si,že jak malinko odrostou, že to bude dobrý, ale nemohla tu bolest vydržet, tak musely všechny pryč!!!! Od té doby je neměla. :wink:Navázání vlasů je pěkné, ale také-musí být kvalitně udělané a hlavně tak,aby nebyly vidět spoje. Strašně záleží, odkud ty vlasy jsou dovezené.
Dredy neodsuzuji, pokud vypadají čistě :wink: . Někomu i sluší. :wink:
Tak to se mě stalo to samé…Nechala jsem si udělat copánky-bolela mě celá hlava a to hodně…taky jsem myslela,že si to „sedne“ a nic,nemohla jsem spát a začala se mě olupovat kůže na hlavě a dělat boláky…muselo to dolu…Myslím,že i kůže na hlavě by měla dýchat,což je asi pod těma copanama těžký…S mytím je to taky těžší než třeba u dredů,protože se to nemůže pořádně vydrbat-prostě už nikdy více!
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 14.08.09 00:00

Copánky se mi docela líbí, ale nikdy bych si je nenechala udělat. Jednak by mi neslušely a jednak bych nesnesla to pomyšlení, jak si trápím vlasy.
Dredy se, mi osobně, nelíbí. Navíc mám jisté pochybnosti ohledně dredí hygieny.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 14.08.09 12:46

… trapim vlasy .. ;)

ja kdyz jsem to pokazdy sundala, tak jsem mela uplne nejkrasnejsi vlasy :) - neuveritelne leskly a neroztrepeny - tak 14 dni - nez se zase hodily do sveho presuseneho normalu :/

jinak ten nazor, ze kuze nemuze dychat _:D je uplny nesmysl
pokud nekomu oteka hlava, tak je to kvuli tomu, ze mu pri pleteni copanky prilis utahli - taky sem to od kamosek slysela, ze to nevydrzely a shodily to do par dnu = tisice v kyblu ;) - coz byl taky jeden z duvodu, proc jsem si to vzdycky pletla radsi sama - pac citim, jestli me to taha nebo ne ..

ad myti - bez problemu - ten pletaci material je lehky, lehce schne (narozdil od dredu, ktere jsou uvnitr zacuchane a mnohem tlustsi, takze nez vyschnou poradne to trva a navic se tim i zaparuji=nevoni) - vzdycky jsem si nasamponovala jen vlasy u hlavy - na ostatni delku ten sampon stekl pri oplachovani - ale ne, ze by to bylo moc potreba, kdyz to je umele :D - a pak jsem to sla nahore vyfenovat a konce prosusit rucnikem a nasledne fenovat - do 20 minut sucho ;)

Fleur  20.08.09 21:26

Ad dredí hygiena: viděla jsem na vlastní oči, jak z rozstřiženého dredu vylétnul mol.

Ad copánky: líbí se mi na mladých dívkách, pokud jsou udělané tak, že vypadají jako by byly celé pouze z vlastních vlasů (u těch ostatních vždycky přemýšlím, jak asi, chudinka, vypadala hrozně, že si musela nechat naplést do hlavy ta cizí vlákna).

Ad Luna: viděla jsem Tě na fotografii v galerii a copánky bych Ti, kdybych mohla, zakázala!!!!

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist