Cosmetica s.r.o.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hryzalka
Učednice 78 příspěvků 14.01.12 21:35
Cosmetica s.r.o.

..neboli Ústav lékařské kosmetiky. Jaké máte zkušenosti? Já na začátku zimy měla takové problémy s pletí, loupala se, ale zároveň jsem vypadala jak v rozpuku puberty, nic nezabíralo a já byla zoufalá. Těch peněz za krémy..a všechno na nic. Až jsem u nás v Tetě objevila ty klasické norkové, v hodnotě cca 50 Kč, a protože je moje mamka používala kdysi dávno také, tak jsem zakoupila. Po dvouměsíčním používání mám pleť jak mimi. Mám tyhle:
Norkový krém výživný - konzistence jak zubní pasta, rychle se vsákne, jemná vůně, pleť se po něm neleskne. Používám na noc i na den.
Norkové pleťové mléko - používám večer místo pleťové vody, krásně rozpustí zbytky makepu, dost tekoucí.
Norková pleťová maska - dávám jednou týdně, má takovou krémovogelovou konzistenci a pleť je jako znovuzrozená.
Jsem zvědavá, jestli to tak půlsobí dlouhodobě, nebo je to jen přechodný výsledek, máte nějaké zkušenosti? A co ten mastný krém, je hodně mastný?
Jsou to tyhle obaly:
 http://drogeriemarket.cz/…vyzivny-33-g

Na poličce 15 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

dusty  15.01.12 17:10

Norkový mastný krém začala používať moja mama, keďže AB kozmetika skrachovala a ich úžasný mandľový krém nedostať /ten od Reginy nestojí za nič/. Zatiaľ je spokojná, ale jej vyhovujú mastné krémy, lebo je suchár - vlasy sa jej, na rozdiel odo mňa, vôbec nemastia. Ja mám v zásobe norkové čistiace mlieko, ešte som ho neotvorila, takže neviem.

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 15.01.12 17:19

Ja mam taky problem se suchou kuzi, ale hlavne na tele. Neznate nekdo nakej krem co bych si mohla napatlat na nohy na noc, abych pak nemela mastny povleceni, a zaroven aby mi nohy hned ten krem nevpily?
Zatim nejlepsi co jsem zkousela je Astrid telove mleko regeneracni, ale stejne do hodiny bych si lytka mohla namazat znova.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

dusty  15.01.12 17:29

U mna toto vyriesil kokosovy olej - je s ním trochu oštara, lebo ho treba natierať na vlhkú pokožku, ináč to nefunguje, a potom chvíľku čakať, kým vsiakne, najlepšie poriadne silno vymasírovať. Alebo aj šípkový /používam na tvár od Topvet/, ale to je už dosť drahé. Na chodidlá a hlavne na päty sa mi osvedčila Neutrogena - cracked heel foot cream, je veľmi dobrá aj na vysušené nechty na rukách.

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 15.01.12 17:37

praveze ty oleje se hrozne snadno otiskavaj do povleceni, a delaj fleky.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

dusty  15.01.12 17:40

Ved musis musis pockat, kym sa absorbuje - do postele chod az ked si cela ako detska prdelka - hebká, ale nemastná :) .

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 28.01.12 23:30

Orchidko, já používám na nohy na noc modrou indulonu, natřu nahrubo, dám bavlněné ponožky a ty pak v průběhu spánku sundám. Chodidla jsou hebounká a prostěradlo čisté. :)

Na poličce 39 parfémů 5 miniatur 47 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist