*COSTUME NATIONAL

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 18.02.10 20:12
*COSTUME NATIONAL

skusala niektora z vas nejaku vonu od tejto znacky?

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ukázat značku Costume National

Reakce:

nefervet
Učednice 52 příspěvků 27.01.11 06:57

Zkoušela jsem! Miluju vůni Scent od téhle značky - bohužel už se nevyrábí, ale ještě se dá sehnat na Ebay. Je to pro mě jedna z nej vůní, hrozně jsem po ní toužila, žádnou jí podobnou vůni neznám - je ibišková, taková lascivní,......budu jí nosit na lov :twisted: Ale není to líbivka, ani vlastně nevím, jestli by se chlapům líbila :roll:

Pěkný je i Scent Sheer, ale tam už toho ibišku tolik není - považovala bych ji za verzi Scentu na denní nošení. A dá se pořídit snáz - nabízí ji spousta internetových parfumérií.

Na poličce 17 parfémů 2 miniatury 5 odstřiků 318 vzorků V tužebníku 41 parfémů

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3965 příspěvků 27.01.11 09:18

Taky znám Scent, mám vzorek s rozprašovačem, bohužel už moc nezbývá. Já ji vnímám jako sladší, hladkou květinovku (ibišek a snad i geránie). Mně lascivní nepřipadá, ale souhlasím, že to není líbivka obecná.

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 27.01.11 18:12

Mňa ani jedna z verzií Scentu nenadchla, hlavne tie odľahčené sú dosť jednoduché, nenáročné, hoci príjemné. Scent samotný je lepší, ale zato 21 , to je úplne iná kategória. Mliečna, mierne púdrová… Vhodná pre muža i pre ženu. Túlivá, mierne teplá, mierne sladká. Neviem ju dobre popísať, patrí totiž do kategórie, ktoré sú jednoducho príliš útulné na to, aby som ich dokázala analyzovať a rozoznávať zložky :D

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů

morricone2209
Znalkyně 400 příspěvků 12.11.12 21:30

Já mám nyní objednáno pánské Costume national - Homme z Anglie.Vůbec nic o této Milánské módní značcce nevím ale podle recenzí a hlavně jejího tvůrce (Dominique Ropion)se určitě bude jednat o velmi povedenou vůni :-)
Tvůrce stojí za parfémy z dílny T. Muglera,Frederric Malle atd,a navíc se jedná o EDP které podle všeho má neskutečnou výdrž.Tak to jsem zvědav :lol:

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1133 příspěvků 13.11.12 18:14

Přečetl jsem pár recenzí a vypadá to velmi slibně. Pak dej prosím vědět, jak tenhle Ropionův výtvor voní.

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist