*COSTUME NATIONAL

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 18.02.10 20:12
*COSTUME NATIONAL

skusala niektora z vas nejaku vonu od tejto znacky?

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ukázat značku Costume National

Reakce:

nefervet
Učednice 52 příspěvků 27.01.11 06:57

Zkoušela jsem! Miluju vůni Scent od téhle značky - bohužel už se nevyrábí, ale ještě se dá sehnat na Ebay. Je to pro mě jedna z nej vůní, hrozně jsem po ní toužila, žádnou jí podobnou vůni neznám - je ibišková, taková lascivní,......budu jí nosit na lov :twisted: Ale není to líbivka, ani vlastně nevím, jestli by se chlapům líbila :roll:

Pěkný je i Scent Sheer, ale tam už toho ibišku tolik není - považovala bych ji za verzi Scentu na denní nošení. A dá se pořídit snáz - nabízí ji spousta internetových parfumérií.

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 5 odstřiků 318 vzorků V tužebníku 41 parfémů

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3979 příspěvků 27.01.11 09:18

Taky znám Scent, mám vzorek s rozprašovačem, bohužel už moc nezbývá. Já ji vnímám jako sladší, hladkou květinovku (ibišek a snad i geránie). Mně lascivní nepřipadá, ale souhlasím, že to není líbivka obecná.

Na poličce 40 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

janali
Nevyléčitelná závislačka 1543 příspěvků 27.01.11 18:12

Mňa ani jedna z verzií Scentu nenadchla, hlavne tie odľahčené sú dosť jednoduché, nenáročné, hoci príjemné. Scent samotný je lepší, ale zato 21 , to je úplne iná kategória. Mliečna, mierne púdrová… Vhodná pre muža i pre ženu. Túlivá, mierne teplá, mierne sladká. Neviem ju dobre popísať, patrí totiž do kategórie, ktoré sú jednoducho príliš útulné na to, aby som ich dokázala analyzovať a rozoznávať zložky :D

Na poličce 18 parfémů 2 miniatury 44 odstřiků 391 vzorků V tužebníku 94 parfémů

morricone2209
Znalkyně 417 příspěvků 12.11.12 21:30

Já mám nyní objednáno pánské Costume national - Homme z Anglie.Vůbec nic o této Milánské módní značcce nevím ale podle recenzí a hlavně jejího tvůrce (Dominique Ropion)se určitě bude jednat o velmi povedenou vůni :-)
Tvůrce stojí za parfémy z dílny T. Muglera,Frederric Malle atd,a navíc se jedná o EDP které podle všeho má neskutečnou výdrž.Tak to jsem zvědav :lol:

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 13.11.12 18:14

Přečetl jsem pár recenzí a vypadá to velmi slibně. Pak dej prosím vědět, jak tenhle Ropionův výtvor voní.

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 21 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist