Coucouperfume.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Tajtrliková
Učednice 71 příspěvků 23.02.12 07:55
Coucouperfume.com

http://www.coucouperfume.com/cz/eshop/sklad - neznáte někdo? nabízejí mochus od Nerval za 145 euro. Narazila jsem na ně na netu, asi jsou to slováci.

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Reakce:
 
tamara nugeta
Učednice 44 příspěvků 05.03.12 12:28

Zdravím..ja mám s nimi asi takú skúsenosť, že: Keď si chceš pozrieť ceny parfémov, tak sa musíš registrovať nejakým na mňa trocha komplikovaným spôsobom a čo sa týka cien, nie je to bohviečo. Istý čas sa aj chválili veľkými zásobami parfémov, ale ani to nie je bohviečo. Takže tak:)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 42 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist