Creed

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ruby  29.02.08 10:08

Ahojte,
chcela by som sa spytat, ak niektora z vas vie, kde sa daju vone tejto znacky zohnat a aku mate s nimi skusenost. diky vopred

Reakce:

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 29.02.08 10:49
Ruby píše:
Ahojte,
chcela by som sa spytat, ak niektora z vas vie, kde sa daju vone tejto znacky zohnat a aku mate s nimi skusenost. diky vopred

Na Jahodě, zkušenosti spíše horší, za tu cenu dost málo drží a některé jsou podivné :)

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 29.02.08 10:59
katerinka píše:
Ruby píše:
Ahojte,
Na Jahodě, zkušenosti spíše horší, za tu cenu dost málo drží a některé jsou podivné :)

Ale ta Tubereuse Indiana co mám vzorek od Tebe je moc hezká a zdá se mi, že drží dobře… :)

Jinak, jsou i na Ebay…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 29.02.08 11:50
Kerze píše:
katerinka píše:
Ruby píše:
Ahojte,

Ale ta Tubereuse Indiana co mám vzorek od Tebe je moc hezká a zdá se mi, že drží dobře… :)

Jinak, jsou i na Ebay…

Ta je dobrá, ale ostatní vyzkoušené mě moc neoslnily, ještě se pídím po Irisii, ale vzorek nikde nemaj. Naslepo jsem koupila Tubereusu, to vyšlo, ale podruhý se mi riskovat nechce, vzhledem k otestovaným. Na Irisii je i málo recenzí, nevím, až mě posedne touha po hazardu, tak možná :)

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 29.02.08 19:07
Ruby píše:
Ahojte,

http://www.avy.cz/Creed Tady jsem Creed objednávala, do třech týdnů mi parfém došel.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 02.03.08 00:23

http://shop.lessenteurs.com/…y/1093/Creed (mali by mat aj vzorky)

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

dusty  23.12.11 18:59

Zaujíma ma táto značka. Vyskúšala som Aubepine-Acacia a Irisia, o obidvoch môžem povedať, že v nich cítim nejaké nebezpečenstvo. V obidvoch je taká príťažlivá tma. V každom prípade sú dosť „ujeté“.

Blecha
Znalkyně 495 příspěvků 25.12.11 21:02
dusty píše:
Zaujíma ma táto značka. Vyskúšala som Aubepine-Acacia a Irisia, o obidvoch môžem povedať, že v nich cítim nejaké nebezpečenstvo. V obidvoch je taká príťažlivá tma. V každom prípade sú dosť „ujeté“.

Asi před rokem jsem si koupila na slepáka vůni Tuberose Indiana…ne že by se mi nelíbila, tuberózu ve vůních já opravdu můžu, sklidila jsem s ní i pár komplimentů, ale ta výdrž, ta výdrž :roll: Řekla bych, že je to málo muziky za hodně peněz, příště už takovou hloupost neudělám, abych něco tak drahého kupovala bez řádného vyzkoušení. Pak jsem zkusila ještě vzorek Vanisie, ta má výdrž o poznání lepší. Vůně je pro mě příjemná, ale nikterak zajímavá, snadno zapomenutelná, na můj vkus málo ujetá :think:

Na poličce 25 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 100 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist