Creed

Širín 13.10.08 10:20

Creed

Vůbec se neorientuji v pánských vůních a než se vydám očuchávat, chci se zeptat, zda se tato značka dá sehnat v parfumériích. Případně jaké jsou vaše názory na ní.
Předem díky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

13.10.08 16:41

To by mi též zajímalo, jelikož jsem na ní nikde v ČR nenarazil. :(

Širín 13.10.08 16:43
Anonymous píše:
To by mi též zajímalo, jelikož jsem na ní nikde v ČR nenarazil. :(

Ach jo, to snad ne… Voněl se jí Paul Newman, Robie Wiliams a tady není… tss :cry: .

Ada 13.10.08 17:36

V Praze by měla být v jedné parfumerii Na Příkopech.

25.10.08 10:17

Našel jste někde někdo toho Creeda?
Recenze na vůně jsou poměrně rozporuplné. A ceny určitě nelákají k nákupu naslepo:-)). Nosí tyto pánské vůně vůbec někdo z vašeho okolí?

katerinka 25.10.08 11:00

Green Irish Tweed je nááááádherná vůně , přítel ji ode mě dostane k vánocům :)

george007 25.10.08 12:37

A kde se dá konkrétně v Praze ten Creed vyzkoušet? Taky jsem na Green Irish Tweed slyšel spoustu chvály, ale bohužel jsem neměl možnost vyzkoušet. :(

katerinka 25.10.08 13:02
george007 píše:
A kde se dá konkrétně v Praze ten Creed vyzkoušet? Taky jsem na Green Irish Tweed slyšel spoustu chvály, ale bohužel jsem neměl možnost vyzkoušet. :(

Já jsem si sehnala vzorek, tak nevím , kde se dá očichat. Dala jsem ho příteli, byl nadšen, tak ho dostane pod strom celej. Vůně je fakt nádherná, se sestrou jsme ji očichávali a zhodnotili,že chlap s ní bude k sežrání :lol:

Oleka 25.10.08 13:30

Holky, Creed brzy bude v Madelein v Černé Růže na Příkopech v Praze, majitel o tom hovořil, že bude spolu s The Different Company mít i nějaké Creedy, příští týden ve středu odpoledne už tam budou mít nějaké novinky.

Ronna 25.10.08 15:54

Douglas na Příkopech je má, ne?

Joopiiik 25.10.08 18:16

Ano, na Příkopech v Douglasu značku Creed mají. Je to podle mě jedna z nejvybavenějších parfumerií v Praze :-)

george007 25.10.08 20:09

Tak už vím, kde bude cíl mé další návštěvy Prahy. ;)

katerinka 25.10.08 20:40
george007 píše:
Tak už vím, kde bude cíl mé další návštěvy Prahy. ;)

Doporučuju hlavně Green Ir. Tweed, Himalaya a Silver Mountain Water (ta už je trochu creedovsky podivná). Royal Delight je už taková koženě tabáková (včera s ní někdo voněl na dražbě v Badenu, bohužel jsem toho člověka nezaměřila :) ) Pěkná, ale spíš unisex je Zeste Mandarine Pamplemousse a Chevrefeuille Original, obě spíš letní a osvěžující.
Aby jsi pak neodháněl ženský klackem 8)

kampa 06.11.08 15:56

A kde mají toho Creeda v tom Douglasu Na příkopech? Já tam viděl z nikových vůní pouze Etro a Bond No.9.
Neodolal jsem a vyzkoušel jsem oslavovanou bondovskou Chinatown. Je fakt skvělá. Jen si říkám, jestli je unisexová, jak všude na internetu tvrdí, nebo dámská, jak se mi snažila namluvit prodavačka. Příště ji budu muset vyzkoušet na ruce. Pravda, Dior Homme mi na papírku taky nepřišel moc nositelný pro pány, ale na ruce se rozleží krásně. Tak to třeba bude podobný. Je ovšem fakt, že růžový flakón evokuje spíše něco pro dámy, že :P Co myslíte?

Otakar 11.07.09 23:35

Creed Na Příkopech v Douglasu nemají dnes jsem tam byl a ptal jsem se, ale nemají a ani nevědí kdo má v Čr zastoupení , ptali se mě od koho jsem se to dověděl že ho tam mají :-) , novinářská kachna

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist