Creed love in white

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

libormar
Nováček 1 příspěvek 14.12.14 01:49
creed love in white

Dobrý den,

sháním jako vánoční dárek tento parfém, vím že se prodává ve Vídni v jedné pobočce marionannaud a v Praze na Pařížské, oboje mám ovšem momentálně z ruky, ale pokud nebude jiná volba, tak se na výlet budu muset vypravit.

Našel jsem na parfums.cz za relativně standardní cenu, ovšem na fotce se zdá lehce zažloutlá lahvička, celkově nemám zkušenost s nakupováním parfému na internetu a mám velké obavy, zda je to bezpečné, navíc u vůně, která se jen tak neprodává a mohla dlouho ležet na skladu, což není ideální případ. Budu rád za jakoukoliv radu a co nejdříve to půjde.

Díky,

Libor

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Zdenuše
Nováček 22 příspěvků 14.12.14 11:31

Ahoj,myslím si že se bojíš zbytečně,na parfums.cz mají originály,objed­návám tam pravidelně a nikdy jsem neměla špatnou zkušenost.Tvůj parfém tam nemají momentálně skladem,tak by jsi se tam musel zeptat na dostupnost.Co se týče zažloutlé lahvičky,tak je možná focená ve špatném světle.Zkus se tam zeptat a uvidíš:)

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist