Creed love in white

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
libormar
Nováček 1 příspěvek 14.12.14 01:49
creed love in white

Dobrý den,

sháním jako vánoční dárek tento parfém, vím že se prodává ve Vídni v jedné pobočce marionannaud a v Praze na Pařížské, oboje mám ovšem momentálně z ruky, ale pokud nebude jiná volba, tak se na výlet budu muset vypravit.

Našel jsem na parfums.cz za relativně standardní cenu, ovšem na fotce se zdá lehce zažloutlá lahvička, celkově nemám zkušenost s nakupováním parfému na internetu a mám velké obavy, zda je to bezpečné, navíc u vůně, která se jen tak neprodává a mohla dlouho ležet na skladu, což není ideální případ. Budu rád za jakoukoliv radu a co nejdříve to půjde.

Díky,

Libor

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:
 
Zdenuše
Nováček 22 příspěvků 14.12.14 11:31

Ahoj,myslím si že se bojíš zbytečně,na parfums.cz mají originály,objed­návám tam pravidelně a nikdy jsem neměla špatnou zkušenost.Tvůj parfém tam nemají momentálně skladem,tak by jsi se tam musel zeptat na dostupnost.Co se týče zažloutlé lahvičky,tak je možná focená ve špatném světle.Zkus se tam zeptat a uvidíš:)

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist