Creed z Parfums.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Raiton
Nováček 16 příspěvků 22.02.15 12:15
Creed z Parfums.cz

Ahoj, plánuju kopit nějaké vůně od Creedu, jelikož je nikde nemají, jen na parfums.cz, tak by mně zajímalo, jestli jste od nich už někdo creed kupovali? Ty ceny mi dojdou podezřelé, aventus stojí 6 tisíc to je ok, ale třeba Green Irish Tweed stojí jen kolem 4tisíc, což mi dojde podezřele levné, když třeba na creed butique to stojí 650 dolarů. Myslíte si, že ty vůně budou originální?
Dík za odpovědi

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

xblok
Učednice 96 příspěvků 22.02.15 12:44

@Raiton
Nakupuju na Parfums.cz hodně a nikdy jsem tam nekoupil nic, u čeho bych měl podezření, že to není originál. Mám od nich Aventus a na prodejně jsem čichal ke GIT a jsem přesvědčen, že jsou / byly originální.

Příspěvek upraven 22.02.15 v 12:47

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

agap
Parfémová maniačka 640 příspěvků 22.02.15 12:46

@Raiton

Všichni si to nemyslíme, já nemám nejlepší zkušenosti ohledně výdrže těchto parfémů, i když vonět budou stejně.
V tomto mají lidé na Arome názory různé, kdo se jednou nebo dvakrát spálil, už to tam prostě nekoupí, kdo problémy nikdy neměl, neuvěří.

Je tu na toto tema dost diskuzí.

Nedávno třeba zde:
http://www.arome.cz/…ankovani/50/

a jiné.

Nejde o to, že by to byly fejky, to asi ne, ale prostě se liší intenzitou šarže vyrobené pro západní a východní trh, pro Ameriku, Asii…

Já osobně jsem několikrát narazila na to, že se mi některé vůně z tohoto obchodu třebas do půl roku zkazily, takže nejčerstější asi nebyly :think:, skladuji vše v chladu a tmě a původních krabičkách a v El Nino se mi to bohužel stalo ještě častěji.

Na poličce 266 parfémů 15 miniatur 367 odstřiků 384 vzorků V tužebníku 39 parfémů

Raiton
Nováček 16 příspěvků 22.02.15 12:59

hmm já normálně přes net nenakupuju, nakupuju v Sephoře když mám slevu 20%, i tak mně to vyjde o pár stovek dráž než z netu, ale to už přežiju, bohužel creed nikde jinde neseženu a tyto dvě vůně bych chtěl, tak mi asi nic jiného nezbyde.

Bernadette
Nováček 20 příspěvků 22.02.15 13:03

Súhlasím s názorom Agap…mám presne takú istú skúsenosť s ich slovenskou stránkou parfums.sk…minulý rok som reklamovala 3 parfumy, lebo boli po zaruke..teraz si u nich kamoška kupila Coco Chanel Mademoiselle a podľa branch codu je asi 1,5 po expiracii… :roll: :think:
Parfemy ktore som reklamovala boli všetky podľa branch codu po expiracii, peniaze mi vratili a nepovedali ani slovo..takze vedia o com je reč… :|

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 6 parfémů

agap
Parfémová maniačka 640 příspěvků 22.02.15 13:09

Se mnou naposledy dost zamávala koupě Calypso Violette.
Zkazila se totálně do dvou měsíců.
Vůbec jsem nepoznala, že se s vůní něco děje, jen jsem ji asi tři týdny nepoužila a najednou z ní byl smrad, bez varování. :?
Když mi přišla a voněla jsem se s ní první měsíc často, nepoznala jsem vůbec nic, zdála se mi v pořádku.

S kalkulačkami mívám u těchto shopů problém, že mi velmi často vyhazují error a nemůžu tak datum výroby dohledat, to se mi podaří jen vyjímečně a navíc tomu neveřím, protože jsem před časem zkoušela vyhledat něco, co bylo uvedeno v roce 2012 a ejhle, vyjímečně se ukázalo datum, ovšem r. 2008 :mrgreen:
Vůně ovšem v té době jaksi ještě neexistovala…

Na poličce 266 parfémů 15 miniatur 367 odstřiků 384 vzorků V tužebníku 39 parfémů

Martula
Nevyléčitelná závislačka 1963 příspěvků 22.02.15 13:11

@Raiton Tady je alternativa k nákupu na Parfums. Poštovné nad 150 EUR zdarma, k tomu 3 velké vzorky drahých vůní dle vlastního výběru. A z mé strany jen nejlepší zkušenost co do kvality vůní.
 http://www.ausliebezumduft.de/…eed/men.html

Na poličce 37 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

agap
Parfémová maniačka 640 příspěvků 22.02.15 13:15

@Martula

Ráda potvrdím, vůně z ALZD jsou kvalitní, originální a dosud se mi žádná nezkazila, i když mám leckteré doma už pár let.

VENDY8  22.02.15 16:22

@Raiton : Vůbec se neboj. Z elnina i parfums
mám hodně vůní a všechny voní úplně stejně jako z kamenek a výdrž perfektní.

Raiton
Nováček 16 příspěvků 02.03.15 22:04

hmm zajímavé, aventus ve verzi 120ml není ani na parfums (kde měli jestě v pátek 20ks skladem) ani na ALZD, kde jsem ho chtěl dnes koupit, že by to stahovali kvůli tomu oakmossu co je zakázaný no nevím.

therion
sv. Parfema z Kecálburgu 5254 příspěvků 03.03.15 08:12

@Raiton Ja mám stadiaľ testery GIT a Virgin Island Water, obe boli za super ceny (VIW 120 ml za 61 € a GIT 75 ml za cca 70 €) a všetko je zatiaľ v poriadku, skladujem ich v tme a chladnej izbe).

Na poličce 102 parfémů 7 miniatur 9 odstřiků 395 vzorků V tužebníku 5 parfémů

therion
sv. Parfema z Kecálburgu 5254 příspěvků 03.03.15 08:17

@Raiton Aj keď skúšanie parfému zo vzorky sa často líši výsledkom ohľadne výdrže a projekcie než je výsledok pri skúške z nástreku, Aventus zo vzorky bol veľmi slabý a longevity bola úbohá. Veľké sklamanie.

Na poličce 102 parfémů 7 miniatur 9 odstřiků 395 vzorků V tužebníku 5 parfémů

VENDY8  03.03.15 08:30

@therion : Ale o to vyšší je zase cena.

Jirka84
Znalkyně 283 příspěvků 15.03.15 19:13

Nevíte někdo náhodou, jestli tester koupený na Parfums.cz je bez víčka? Na fotkách to tak je, ale nejsem si jist, jestli to znamená, že to tak je i ve skutečnosti.
 Díky

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 26 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

micuska6
sv. Parfema z Kecálburgu 4089 příspěvků 15.03.15 19:29

@Jirka84 120 ml Aventus viecko nema .

Na poličce 71 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist