Cristobal - Balenciaga

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1094 příspěvků 30.08.08 19:45
Cristobal - Balenciaga

Žienky, poznáte túto vôňu? Viete mi ju popísať príp. k niečomu prirovnať? Celkom ma láka, ale u nás sa nedá zohnať :? Ďakujem :D

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů
Reakce:
 
estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3305 příspěvků 30.08.08 22:00

…silne mi pripomina Pure Wish od Chopard.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 
Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1094 příspěvků 30.08.08 22:04

Estelle, ďakujem za reakciu, ale nepotešila si ma :D Pure Wish totiž mám a na mne vonia síce sladko, ale nie vanilkovo, skôr ovocno-kvetinovo a dúfala som, že Cristobal je taká sladšia, korenistá. Teda aspoň na perfumeemporium píšu, že cítia vanilku a tá v zložení ani nie je :shock:

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů
 
Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 30.08.08 22:36

Pure Wish jsem bohužel nezkoušela, jenom klasický Wish a tam podobnost necítím žádnou. V Cristobalu cítím jasně ananas, jako ananasový džus doplněný vanilkou. Na mé kůži se rozleží podobně jako Birmane. Zkus sehnat vzoreček, naslepo bych se celkem bála.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1094 příspěvků 31.08.08 09:11

Fíha, ananás? :shock: Tak to by som na pohľad od takej vône nečakala :D

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů
 
Evax
Parfémová maniačka 714 příspěvků 31.08.08 14:39

Mně Pure Wish nepřipomíná /ale ten na mně voní hodně divně a nemám ho ráda, tak možná kdyby voněl normálně, kdo ví :lol: /, pro mne je Balenciaga parfém s převahou vanilky, ale ne tak romantické vanilky jako obsahuje třeba Cinema, takže já Balenciagu považuji rozhodně za lepší vůni :) A je to držák, nebýt toho, že po 2 hodinách na mne ztěžkne a zhořkne /časem této proměně možná přijdu na chuť :) /, uvažovala bych o koupi na chladnější dny. Možná časem, uvidíme. Ale špatná vůně to rozhodně není :D Zařadila bych ji spíše do sfér klasiky: právě kvůli tomu pozdějšímu rozvoji, ale typická klasika to také není, konkrétně tady se to fakt špatně popisuje :? Nejlepší vyzkoušet.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 
Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1094 příspěvků 31.08.08 22:08

Dík, Evax, prevaha vanilky ma potešila :) Uvidím, chcem stihnúť ešte free shipping na fragrancex, tak uvidím, čo tam šupnem :D

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů
 
Perla
Parfémová maniačka 760 příspěvků 01.09.08 08:38

Koukám, že každá na Cristobal máme jiný nosík. Já vlastním edt a připadá mi vanilkově dřevitá, takový vanilkový doutník :-), taky mi připomíná Dior Dune Sun, ale silnější, v ní cítím také nějaké dřívko. Ananas necítím vůbec. Zajímalo by mě, jaká je edp :-)

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 18 odstřiků 209 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 
mety
Učednice 168 příspěvků 01.09.08 11:44

teda fakt asi každá, cítíme něco jiného, já ze začátku cítím něco jako čokoládu, ananas ani vanilku necitím, myslím, že by to chtělo nejdřive vyzkoušet, naslepo bych nekupovala. Kdysi jsem byla touto vůní nadšená, a proto jsem si jí z nostalgie u hafíka objednala, ale asi se mi změnil nos a nebo se mi už líbí jiné vůně, zkrátka dala jsem ho kamarádce, která byla nadšená.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist