Čtvrteční stávka MHD v Praze- užitečná info

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 14.06.11 15:39
Čtvrteční stávka MHD v Praze- užitečná info

http://www.lidovky.cz/…va-v-praze-k … _domov_spa

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.06.11 16:42

A nevíte někdo, jak to má fungovat na silnicích ? Zachytila jsem info, že snad mají blokovat i silnice a dálnici…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 14.06.11 16:49

Lidi budou z blokád a výpadků dopravy tak nas…ný, že se veřejné mínění obrátí proti odborářům.

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8046 příspěvků 14.06.11 16:56
chavah píše:
Lidi budou z blokád a výpadků dopravy tak nas…ný, že se veřejné mínění obrátí proti odborářům.
…víc jak teď, už snad nas…ný ani být nemůžou… …aspoň já jsem teda na ty naše mocipány nas…á dost…
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 14.06.11 17:03

práskám sama na sebe OT, ale nemohu jinak - představte si, že jsem se dnes dozvěděla v prsní poradně, že zdr.pojišťovny zrušily bezplatné preventivní screeningy na mamografu pro ženské od 46 let.To zase bude nárůst rakoviny prsu v populaci.Že by prevence byla dražší než léčba???Já si to ráda zaplatím, je to otázka priorit, ale jinak hnus fialovej.

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 14.06.11 17:17

Chavah, Oni musí udržovat standard, svůj, takže si to vezmou na nás. Je to hnus, stejně jako placené očkování proti rakovině děložního čípku. Prostě, kdyby to potřebovali chlapi, bylo by to už dávno zadarmo, to je celé.
:ot:

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist