customer service v CR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 26.03.09 17:08
customer service v CR

Ahojte,

zakladam tema:
jake jsou Vase zkusenosti se servisem v hospodach a jinych sluzeb (klidne i u doktoru)

zarazi me, jak casto prijdem do hospody, kde mame pocit, ze manazer sve zamestnance vybira stylem: „No … tak mi ukazte, jak HNUSNY (HNUSNA) umite byt na zakaznika ! “

Zvlaste to obcas bije do oci, kdyz se vracime z reichu, kde se kazdy usmiva a je ochotny a pak prijdeme na benzinku, kde by snad clovek musel nekomu dat pres hubu, aby se vzpamatoval.
Jesteze to neni vsude …
Jestli mate nejakou echt historku, tak sem s ni …

PS: teda az na vcerejsek ..... ta mlada na hotelovym baru mela kukuc jak ja po ranu …

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 26.03.09 17:13

Se mnou nikdo nechce do pohostinských zařízení chodit - do střední jsem si přivydělával pinglováním, a protože jsem měl štěstí na šéfy, kteří mě hodně naučili, očekávám vždy to samé, i když jsem na místě obsluhovaného. Když se mi něco nelíbí, řeknu to na plnou hubu, když je dotyčný skutečně na ťafku, slušně upozorním, když jde vidět, že se dotyčný aspoň snaží

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 5 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 26.03.09 17:20

xronos - přesně, ten rozdíl je do očí bijící, když se člověk vrací z Rajchu.
Jak se přejedou hranice - nastupují kyselé xichty, špína a hnusné žrádlo.
Mám na mysli okolí D5.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 26.03.09 17:26

ono to bude v naší republice všude stejné - většina hospod na poblití a ochota pod psa, ale v každém městě se najde i nějaká ta příjemná hospůdka nebo restaurace, kam člověk rád zajde a kde se tváří příjemně!
u nás je docela velká pizzerie, fakt pěkně udělaná, věčně narváno, když chcete k večeru posedět, musíte si rezervovat místo - ale jaksi to nechápu, protože obsluha je na poblití :cry: hází držky, čekáte půl hodiny na pití apod.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 26.03.09 17:38
Alena píše:
ono to bude v naší republice všude stejné - většina hospod na poblití a ochota pod psa, ale v každém městě se najde i nějaká ta příjemná hospůdka nebo restaurace, kam člověk rád zajde a kde se tváří příjemně!
u nás je docela velká pizzerie, fakt pěkně udělaná, věčně narváno, když chcete k večeru posedět, musíte si rezervovat místo - ale jaksi to nechápu, protože obsluha je na poblití :cry: hází držky, čekáte půl hodiny na pití apod.

Tak to mi neco pripomiiinaaaa ;)

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 26.03.09 18:26

Docela drsný zážitek mám z poslední (asi napořád) návštěvy pizzerky u nás…neděle večer, pohodička, když tu náhle v půl 9 (zavírají v 10) mi servírka na moji spíš řečnickou otázku - Můžete mi přinést ještě jednou to víno? odpověděla Ne! Tak na ni čučím, jestli už si jako myslí že mám dost nebo co a ona teda zaperlila - Za půl hodiny dělám inventuru…
Kua a co jako, to víno bych měla za 10 minut v sobě… No rozhodila mě tak, že jsem se nezmohla na odpověď…a víckrát tam nejdu. Docela mě překvapilo, že tam skoro nikdo nebyl - teď už chápu…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 26.03.09 18:30

ono totiž přesně poznáš hospodu, kde dělají přímo majitelé nebo lidi z rodiny, co hospodu vlastní oproti zařízení, kde pinglové jsou normálně na pracovní poměr. těm je úplně putna, jestli se budou usmívat nebo se tvářit jak půl prdele z roští!

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 26.03.09 18:33

Přesně tak. Pingl svou výplatu dostane, tak co by se ohlížel, jestli vydělá i majitel …

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 26.03.09 19:30
Šárka píše:
Přesně tak. Pingl svou výplatu dostane, tak co by se ohlížel, jestli vydělá i majitel …

no ale ja myslim, ze tem majitelum je to putna … vubec se o to nestaraji … sef to ma mit pod kontrolou a ne se jenom snazit vydelat a byt celej den v prdeli !!!

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 26.03.09 19:32

No to je taky pravda. Otěcko má hospodu 15 let a je tam od rána do večera. Těm co to šlape a nestarají se o to, těm ty krachy patří.

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 26.03.09 19:36
Šárka píše:
No to je taky pravda. Otěcko má hospodu 15 let a je tam od rána do večera. Těm co to šlape a nestarají se o to, těm ty krachy patří.

Presne tak …

jenze smutny je, ze lidi do tech hospod chodi i kdyz by je meli zavrit :(

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 26.03.09 20:54

Jeden úžasný zážitek se servírkou mám z jedné akce. Dotyčná vždy přišla a začala se vměšovat do našich rozhovorů docela vlezlým způsobem. Například přišla a začala nám recitovat básničku. Po básni následovalo sdělení, že na základní škole vyhrála několik recitačních soutěží. Tak jsme ji pochválili, udělali objednávku. Při každém dalším příchodu z ní vypadla nějaká šokující informace z jejího soukromého života. Pak to jeden „spolužák“ nevydržel a zeptal se jí : „Slečno, a kdy jste přišla o panenství ?“ To neměl dělat. Dostalo se nám velmi podrobné odpovědi. Vrcholem byl popis jejího nepovedeného pirsingu v intimních partijích s nabídkou k prohlédnutí.
Ten večer se už s tím nedalo nic dělat, ale protože se s majiteli hospody znám upozornila jsem je. Holka už byla propuštěná, protože vyváděla psí kusy i za barem.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 26.03.09 21:47

Takovou jsem taky znala, ale nebyla to holka, ale padesátiletá koza, která si vždy ráno přihnula a pak tam po restauraci sedala na pány zákazníky. Hrůůůůza !

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 26.03.09 22:05
Alena píše:

No, já teda dělala za barem a v recepci a největší hořké huby ze zákaznictva jsou východní Němci a Češi. A to nemám problém, že si někdo stěžuje oprávněně, ale když mě nějaká koza zjebe, že ke svařáku mám dávat čtyři cukry, protože jí jsou tři cukry málo a že to sakra máme jako personál vědět, nebo něco tohoto typu, tak se na ni pochopitelně nebudu usmívat a dám si záležet, aby mi její příští objednávka pěkně trvala.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 26.03.09 22:26

Dá rozum ! A ještě do papáníčka očistíme podrážky … :D

Ne ale vážně. Já ani nestojím o to, aby se na mě někdo usmíval, ale jaksi ty otrávené držky by si také mohla obsluha ušetřit.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist