Dá se?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fragonard
Nováček 1 příspěvek 14.01.11 16:57
Dá se?

tady ještě nakupovat? Nakupuje tam vůbec někdo?

http://www.parfumania.cz/

Ty obrázky nejsou vůběc obměňovány, rád bych Sensi pro přítelkyni, ale buď bude staré, nebo … já nevim. Takže sorry, že jsem nevyhledával jestli jste se tady o této adrese již bavily, ale potřebuji to dost rychle. Dík za pomoc.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

evik1
Učednice 145 příspěvků 14.01.11 22:13

Myslím, že tento obchod nefunguje. V prosinci jsem tam zkusila objednat, automat mi potvrdil objednávku a toť vše. Dál ticho po pěšině, ani se nikdo neobtěžoval nějakým sdělením, že třeba vůni nemají.

Na poličce 188 parfémů 52 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 14.01.11 23:08

Mám stejnou zkušenost jako evik1.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5087 příspěvků 15.01.11 09:51

Myslím, že funguje. Mají v nabídce nesehnatelnou Hot Couture Collection No.1 (100 ml). Zkusila jsem ji objednat s dotazem, jestli jde skutečně o první verzi. Přišla mi mailem odpověď, že jde opravdu o první „verzy“ , ale že 100ml není, k dispozici je jen 50 ml. Nakonec jsem ji stejně neobjednala. Po tom, co to nevede p. Fedor, se mi prostě tento obchod nezdá spolehlivý. I ona odpověď byla dost „neprofesionální“ - s pravopisnýma chybama, bez podpisu…

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 15.01.11 10:06

Pravopisné chyby na mě působí nedůvěryhodně.. Je to sice jen „lidský faktor“ a ten je omylný, ale při korespondenci se zákazníkem si přeci mají dávat trochu pozor..

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

Darya
Znalkyně 382 příspěvků 15.01.11 13:58

Myslím, že tento obchod funguje „na baterky“, v listopadu jsem chtěla objednat jinde nesehnatelnou vůni - přišla mi okamžitě odpověď, že je vyprodaná. Koncem prosince jsem to zkoušela znovu, ale tentokrát došlo jen automatické potvrzení objednávky a od té doby nic.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist