Dá se koupit přes net?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Gep
Učednice 218 příspěvků 21.05.08 14:15
Dá se koupit přes net?

Potřebovala bych pro psy Adventix a Frontline spoty, ale u nás se dají sehnat jen u veta, kam se mi nechce jet a navíc čekat mezi nemocnými zvířátky. Ale v chovatelských potřebách spoty nemají, hledám na netu, ale bez úspěchu. To je vážně seženu jen u veterináře? :cry:

Na poličce 103 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:
 
Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.05.08 14:41

Advantix nevím, ale Frontline spot-on se dá běžně koupit v internetových lékárnách. Nebo veterináři zavolej a domluv se s ním, že se tam třeba těsně před koncem pracovní doby stavíš - když potřebuješ antiparazitikum, nemusíš tam přece tahat psa a podstupovat prohlídku.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 
Gep
Učednice 218 příspěvků 21.05.08 14:44

Prohlídku ne. :D Ale vždycky se cítím nepříjemně, když mám jakoby předběhnout trpící zvířátka. I na očkování se totiž objednáváme, v čekárně jsou pak trpící psíci a kočky a ti naši si vpochodují dovnitř jen na očkování. Proto jsem uvažovala, že se objednám a stavím, až půjdu z práce, ale přijde mi to nemorální ..... :(

Ty lékárny zkusím. Díky. :D

Na poličce 103 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 
janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 21.05.08 15:53

Já kupuju Frontline v normální „lidský“ lékárně.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 
Gep
Učednice 218 příspěvků 21.05.08 18:46

Bohužel na Karláku v lékárně neměli. :cry:

Ale co nechápu, proč se dá v lékárně na netu koupit Frontline spot normálně a Adventix spot jen na předpis? To mi tedy hlava nebere. :cry:

http://www.docsimon.cz/kat/veterinarni- … istfrom=60

Na poličce 103 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 
Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.05.08 19:43

Protože mají jiné složení. V Avantixu permethrin a imidacloprid, přičemž to druhé není volně prodejné, jestli se nepletu.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 
Gep
Učednice 218 příspěvků 21.05.08 20:09

Chápu to u léků pro lidi, respektive, u léků všeobecně. Nechápu to u antiparazitika. No, nedá se nic dělat, doručují do druhého dne, vezmu oběma rotvajlíkům Frontline. Od posledních spotů je to již pět týdnů, takže se, v tomto deštivém počasí, bojím, aby si domů nepřitáhli hafani z procházek nemilé hosty, klíšťata. Ale ta cena je tu příznivější, než kdybych to brala u veterináře. A nějaké drobnosti ještě přiberu, kloubní výživa se tu pro ně také vyplatí vzít.

Na poličce 103 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist