Další smrady na scéně...

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 28.12.11 02:37
Další smrady na scéně ...

aneb firma „essens“ - a ne, nemyslím essence z drogerky. Stejné kecy jako u Mahory o „drahé reklamě značkových parfémů, silnějším obsahu vonných esencí a úplně stejných složkách, alternativě k parfému“ atd. atd.
Ani to zbytečně negooglujte, prostě Mahora v bleděmodrém - já se divím, že je to ještě baví :/
A samozřejmě i za drze „nepadělkovou“ cenu, 50 ml za 400, omg, za to se dá sehnat bez problémů značkový parfém.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

ijáček  29.12.11 01:47

Bože ne, už vidím svoji starou matku, která je lehce přístupná všem podomním prodejcům, jak má doma celou kolekci - a dalším několik let má o vánoční dárky postaráno:(

Frankie  29.12.11 16:45

O lecčems svědší už fakt, že na svých stránkách mají odkaz na parfémy Federico Mahora. ;) Ano, vygooglila jsem si to… :mrgreen:

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 29.12.11 17:12

Asi jim to dost vynáší, když další „značka“ na scéně. Myslím, u té jejich cílové skupiny, na kterou se tvrdě specializují, mají úspěch. Jsou to lidi, kteří nemají přehled o skutečných cenách parfémů a věří, že si (nebo svým ženám, dcerám, milenkám :mrgreen: ) kupují pravý luxus za míň peněz.

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 32 parfémů

Vanilka
Učednice 220 příspěvků 31.12.11 13:08
Bea píše:
Asi jim to dost vynáší, když další „značka“ na scéně. Myslím, u té jejich cílové skupiny, na kterou se tvrdě specializují, mají úspěch. Jsou to lidi, kteří nemají přehled o skutečných cenách parfémů a věří, že si (nebo svým ženám, dcerám, milenkám :mrgreen: ) kupují pravý luxus za míň peněz.

súhlas :mrgreen:

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 31.12.11 21:52

Většina výrobků asi budou smrady, ale musím vám sdělit svůj dnešní zážitek. Ráno v šatně a prakticky na celé na chodbě před šatnou jsem velmi zřetelně cítila Coco Mademoiselle. Docela mě překvapilo, že některá z kolegyň zainvestovala a koupila si Chanel. 8o Ještě víc mě překvapilo, když mě vůně po schodech dovedla až na naše pracoviště - za mou kolegyní, se kterou jsem sloužila. Ptám se jí, jestli ta vůně, co dostala k Ježíšku není náhodou Coco M. A ona vytáhla jakýsi neznámý flakon. První co mi blesklo hlavou bylo, jestli to náhodou není ta nová „vůně“ z LIDLu. :mrgreen: A ona na to, že je to od firmy Essens. Čučela jsem jak péro z gauče. Intenzita a výdrž sice slabší, ale jinak to vonělo dost podobně a ani to na ní během dne nezesmrádlo.

Na poličce 49 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 01.01.12 13:15

Vida, další multilevel na české scéně! V říjnu měli akci, že pro nováčky byl parfém zdarma, škoda že sem to prošvihla, mohla jsem to otestovat. :D

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 01.01.12 19:11

taky modry WC osviezovac z Lidla vonia presne ako panska Aqua di Gio, tak by som sa nad tou Coco M. ani necudovala keby to bolo nieco rovnako vonajuce z Lidla :mrgreen:

Ked segra tento osviezovac kupila domov, muz jej urobil scenu, preco pouziva jeho drahu vonavku do WC :mrgreen:

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 01.01.12 19:30

Zyro, dík za typ, do kabelky je sice trošku to 750ml balení velké, a vidět mne kolegové, jak se v kanclu přestříkávám WC neutralisátorem, tak zakoulí očima více než obyčejně, ale ta finanční úspora je lákavá.

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 32 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 02.01.12 11:57

nie to je ten malicky spray „one touch“ ktory sa lepi na stenu a nikdy tam nedrzi, su k tomu hned 3 nahradne naplne :mrgreen:

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 02.01.12 13:19

je to tento, ale modrý:

Na poličce 87 parfémů 19 miniatur 19 odstřiků 112 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Frankie  02.01.12 13:25

Páni! 8o Asi se vykašlu na kupování drahých parfémů a otestuju osvěžovače. :lol:

Arlet
sv. Parfema z Kecálburgu 2853 příspěvků 08.01.12 16:22

„Essens " prodává můj kolega z práce.Nejvíc mě může naštvat když mu to všichni ochotně chválí a žerou mu ty kecy o čistém parfému za málo peněz.Před vánocemi obletěl co se dalo a prodal jich opravdu dost! Jeho inzerát na fb je taky na ukroucení palců u nohou!!
Už máte dost reklam na parfémy, které lákají na " sleva až 80%“. A když si nějaký ten parfém doneste domů tak se dočtete, že jste si koupili EdT (toaletní voda) nebo EdP (parfémovaná voda).
U nás se Vám to nemůže stát.
Opravdu kvalitní parfém s obsahem 20% vonných esencí a to za více než příznivou cenu, které nemohou konkurovat ani internetové e-shopy.
no co dodat… :zed: :zed:

Na poličce 57 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 8 parfémů

barbucha  08.01.12 19:56

Možná by bylo vhodný vzít do práce nějakej ten parfém, a nechat kolegy porovnat :twisted:

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 25.04.12 13:55

Nesahejte mi hajzlové osvěžovače! Já měl - omylem - vůni čerstvého prádla („Linen“) a byla neuvěřitelně realistická. Fakt a bez srandy. Sice o tento způsob solifloru nestojím, ani kdyby byl z madagaskarských eko bylin, ale účel to plnilo líp, než všechny borové háje a tropické ostrovy! ;)

M.

Na poličce 43 parfémů 5 miniatur 29 odstřiků 97 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist