D&G pour Homme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 16.08.09 14:04
D&G pour Homme

Podařilo se mi na aukru koupit na první pohled celkem povedený fake D&G p. H. 125ml. Pro pořádek musím uvést, že prodejce (ač nováček) byl velmi solidní, ihned si to nechal na dobírku poslat zpět a vrátil peníze včetně obojího poštovného a několikrát se omlouval. Přiložil jsem mu k tomu papírek s orig. D&G p. H.
Fake především „voněl“ dost odlišně - tuctový osvěžovač bez levandule, po chvíli „vůně“ mizela.
Podezřelá byla nálepka nakřivo, navíc poodlepená, protáčející se plast s celým rozprašovačem, trochu delší a hlavně jiná hadička (její vyústění do rozprašovače), malinko jiná barva obsahu (bez srovnání neznatelně) a taky trochu jiná tryska rozprašovače. Nakonec jsem si všimnul toho výrobce a vzhledem k tomu, že vzorky a testery, které jsem viděl byly made in Germany a výrobce jiný, tak jsem už neváhal. Pak jsem ale našel i obrázek (tuším tester) s tímto výrobcem na nálepce, takže tady si jistý nejsem. U ostatního ano.

Na poličce 43 parfémů 8 miniatur 2 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 1 parfém

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

 Váš příspěvek

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist