D&G – vůně inspirovaná taroty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 09.08.09 12:52
D&G – vůně inspirovaná taroty

Duo módních návrhářů D&G rozdalo tarotové karty, které představují velmi osobité vůně. Pět tarotových karet předpovídá pět různých vůní. Každá tarotová karta vám napoví, jaká vůně nejlépe vystihuje vaši osobnost. D&G si vybrali pět různých osobností a k tomu si jako symboliku vybrali tu správnou tarotovou kartu.

Le Bateleur (kouzelník) – představuje ženu s otevřeným srdcem, romantickou a svůdnou.
Vůně – mezi hlavní vonné složky patří bergamot, růžový pepř, dřevité vůně a mošus.

L´Impératrice (císařovna)  – vlivná žena se silnou osobností, přitažlivá, energická a charismatická.
Vůně – rebarbora, červený rybíz, kiwi, květinové esence, santalové dřevo, grep a mošus.

L´amoureux (milenci)  – Okouzlující osobnost, žena, která ví, co chce a také jak to dostat, provokativní a smyslná.
Vůně – peprná a dřevitá. Hlavní složky jsou cardamon a bílé cedrové dřevo.

La Lune (luna)  – Pro ženu zasněnou, tajemnou, kreativní a s nespoutanou duší.
Vůně – Hlavními vonnými esencemi jsou lilie, růže, mošus, santalové dřevo, jablko.

La Roue de La Fortune (kolo štěstěny) – Karta znamená změnu a štěstí. Hodí se pro dobrodružné ženy, které umí hrát a riskovat.
Vůně – ananas, tuberóza, gardénie, jasmín, vanilka a patchoulli.

Na vůně se zatím můžete těšit, na trh přijdou až na podzim.

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 09.08.09 12:58

já se na ně strašně těším a doufám, že nebudou zklamáním

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 09.08.09 16:43

No, konečně důvod těšit se na školní rok :-) Taky doufám, že nezklamou, složení vypadá dobře a na flakonech by se taky mohli vyřádit

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 09.08.09 18:10

Jsou už nějaké fotky?

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 09.08.09 19:22

milence bych ráda zkusila, jinak mě ty řeči okolo spíš děsí :lol: :lol:

ovšem ke cti jim slouží, že to není pro univerzální romantickou cílevědomou energickou a tajemnou superženu

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 09.08.09 19:39

..nápad moc pěkný!..
Ale proč vrzli do Kouzelníka pepř?(= kouzelná hůlka bude jen svištět?!),
do Císařovny rybíz, grep a kiwi(= pěkně štiplavá?!..),
do Luny jablko(=eee…)
hmm - možná ti Milenci…
a do Fortuny ananas?! - ten zbytek složení by přitom byl tak hezký!… :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 09.08.09 20:27

Já jsem taky podezřívavě ostražitá - tak uvidíme.

Na poličce 52 parfémů 1539 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 161 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 09.08.09 20:41

Konečně nějaký zajímavý nápad.
Jenom mi k popisu karet nějak nesedí ty jejich charakteristiky, karty jsou ve významu trochu někde jinde. Oni si k tomu tak trochu přidali, co se jim zalíbilo.
To je jedno, když to bude stát za to :) Zase nějaký zázrak ale rozhodně nečekám.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 09.08.09 23:00

zajimave minimalisticke :) cekala bych rozhodne zdobnejsi/mys­tictejsi flakony, kdyz uz ten tarot …

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26531 příspěvků 09.08.09 23:05

Tak konečně novinka, na kterou se celkem netěším :D :D Je mi dost nesympatická celá ta mediální komunikace, včetně nudných reklamních vizuálů. Což neznamená, že některá z vůní nemůže být hezká :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 09.08.09 23:28

Podle složení já už raději nesoudím, vždycky si myslím, co asi tak můžu čekat, a pak jsem o 180° někde jinde. :roll: Takže s tím jsem v klidu.
Názvy jsou zajímavé, přinejmenším upoutají pozornost. A ve franzouzštině to zní fakt dobře! :P

Co se mi ale nelíbí je ta nahota v promo fotkách - proč? Jakou má návaznost na to téma celé řady? Nechápu.
A nakonec, Naomi - to je staronová univerzální modelka pro všechny značky? :D Kate Moss už není zajímavá, už byla všude, je třeba najít novou, taktéž značně profláknutou tvář… 8)

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 09.08.09 23:29

Zase ti nazí chlapci a holky :lol: ,
trochu mě klamou ty ovoce skoro všude, snad L´amoureux (milenci) by mohla být zajímavá ale moc naděje nedělám.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 09.08.09 23:32

Jo a ještě jeden postřeh: přijde mi to, nebo se stylem flakonů trochu opičí po těch splashových vůničkách Marca Jacobse?

http://images.google.cz/images?…

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6634 příspěvků 10.08.09 08:03

:shock: opravdu neotřelý nápad. :!: Ze zvědavosti určitě zkusím, byť ty charakteristiky kartám až tolik neodpovídají. Podle složení nevypadá špatně ani Kouzelník, tak uvidíme. Ovšem dopředu tuším, že jiné podzimní novinky mě ohrozí o hodně víc, než tyto. :wink:

Flakony mi trochu připomínají minimalistický styl Chanelů…

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1582 příspěvků 10.08.09 08:04

Sedím,koukám na to a nevím,co si o tom myslet.Nápad je pěkný,minimalis­tické flakonky sice nemám ráda,ale ve spojení s francouzskými názvy působí elegantně,líbí se mi,že jako modelky vytáhli „starou gardu“i když třeba Naomi nemusím,ale proč už jsou zase holky nahaté a ještě v objetí svalnatých mladíků,proč,to nešlo udělat jinak,copak nikdo nemá jiný nápad,než šaty dolů a šup k tomu chlapa,pokud možno univerzálně líbivý typ dneška? :x

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist