D&G – vůně inspirovaná taroty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 09.08.09 12:52
D&G – vůně inspirovaná taroty

Duo módních návrhářů D&G rozdalo tarotové karty, které představují velmi osobité vůně. Pět tarotových karet předpovídá pět různých vůní. Každá tarotová karta vám napoví, jaká vůně nejlépe vystihuje vaši osobnost. D&G si vybrali pět různých osobností a k tomu si jako symboliku vybrali tu správnou tarotovou kartu.

Le Bateleur (kouzelník) – představuje ženu s otevřeným srdcem, romantickou a svůdnou.
Vůně – mezi hlavní vonné složky patří bergamot, růžový pepř, dřevité vůně a mošus.

L´Impératrice (císařovna)  – vlivná žena se silnou osobností, přitažlivá, energická a charismatická.
Vůně – rebarbora, červený rybíz, kiwi, květinové esence, santalové dřevo, grep a mošus.

L´amoureux (milenci)  – Okouzlující osobnost, žena, která ví, co chce a také jak to dostat, provokativní a smyslná.
Vůně – peprná a dřevitá. Hlavní složky jsou cardamon a bílé cedrové dřevo.

La Lune (luna)  – Pro ženu zasněnou, tajemnou, kreativní a s nespoutanou duší.
Vůně – Hlavními vonnými esencemi jsou lilie, růže, mošus, santalové dřevo, jablko.

La Roue de La Fortune (kolo štěstěny) – Karta znamená změnu a štěstí. Hodí se pro dobrodružné ženy, které umí hrát a riskovat.
Vůně – ananas, tuberóza, gardénie, jasmín, vanilka a patchoulli.

Na vůně se zatím můžete těšit, na trh přijdou až na podzim.

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 09.08.09 12:58

já se na ně strašně těším a doufám, že nebudou zklamáním

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 09.08.09 16:43

No, konečně důvod těšit se na školní rok :-) Taky doufám, že nezklamou, složení vypadá dobře a na flakonech by se taky mohli vyřádit

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 09.08.09 18:10

Jsou už nějaké fotky?

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 09.08.09 19:22

milence bych ráda zkusila, jinak mě ty řeči okolo spíš děsí :lol: :lol:

ovšem ke cti jim slouží, že to není pro univerzální romantickou cílevědomou energickou a tajemnou superženu

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 09.08.09 19:39

..nápad moc pěkný!..
Ale proč vrzli do Kouzelníka pepř?(= kouzelná hůlka bude jen svištět?!),
do Císařovny rybíz, grep a kiwi(= pěkně štiplavá?!..),
do Luny jablko(=eee…)
hmm - možná ti Milenci…
a do Fortuny ananas?! - ten zbytek složení by přitom byl tak hezký!… :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 09.08.09 20:27

Já jsem taky podezřívavě ostražitá - tak uvidíme.

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 09.08.09 20:41

Konečně nějaký zajímavý nápad.
Jenom mi k popisu karet nějak nesedí ty jejich charakteristiky, karty jsou ve významu trochu někde jinde. Oni si k tomu tak trochu přidali, co se jim zalíbilo.
To je jedno, když to bude stát za to :) Zase nějaký zázrak ale rozhodně nečekám.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 09.08.09 23:00

zajimave minimalisticke :) cekala bych rozhodne zdobnejsi/mys­tictejsi flakony, kdyz uz ten tarot …

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 09.08.09 23:05

Tak konečně novinka, na kterou se celkem netěším :D :D Je mi dost nesympatická celá ta mediální komunikace, včetně nudných reklamních vizuálů. Což neznamená, že některá z vůní nemůže být hezká :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 09.08.09 23:28

Podle složení já už raději nesoudím, vždycky si myslím, co asi tak můžu čekat, a pak jsem o 180° někde jinde. :roll: Takže s tím jsem v klidu.
Názvy jsou zajímavé, přinejmenším upoutají pozornost. A ve franzouzštině to zní fakt dobře! :P

Co se mi ale nelíbí je ta nahota v promo fotkách - proč? Jakou má návaznost na to téma celé řady? Nechápu.
A nakonec, Naomi - to je staronová univerzální modelka pro všechny značky? :D Kate Moss už není zajímavá, už byla všude, je třeba najít novou, taktéž značně profláknutou tvář… 8)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 09.08.09 23:29

Zase ti nazí chlapci a holky :lol: ,
trochu mě klamou ty ovoce skoro všude, snad L´amoureux (milenci) by mohla být zajímavá ale moc naděje nedělám.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 09.08.09 23:32

Jo a ještě jeden postřeh: přijde mi to, nebo se stylem flakonů trochu opičí po těch splashových vůničkách Marca Jacobse?

http://images.google.cz/images?…

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 10.08.09 08:03

:shock: opravdu neotřelý nápad. :!: Ze zvědavosti určitě zkusím, byť ty charakteristiky kartám až tolik neodpovídají. Podle složení nevypadá špatně ani Kouzelník, tak uvidíme. Ovšem dopředu tuším, že jiné podzimní novinky mě ohrozí o hodně víc, než tyto. :wink:

Flakony mi trochu připomínají minimalistický styl Chanelů…

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 10.08.09 08:04

Sedím,koukám na to a nevím,co si o tom myslet.Nápad je pěkný,minimalis­tické flakonky sice nemám ráda,ale ve spojení s francouzskými názvy působí elegantně,líbí se mi,že jako modelky vytáhli „starou gardu“i když třeba Naomi nemusím,ale proč už jsou zase holky nahaté a ještě v objetí svalnatých mladíků,proč,to nešlo udělat jinak,copak nikdo nemá jiný nápad,než šaty dolů a šup k tomu chlapa,pokud možno univerzálně líbivý typ dneška? :x

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist