Dámska vôňa s pánskym nádychom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ariana18
Učednice 45 příspěvků 27.11.13 09:52
Dámska vôňa s pánskym nádychom

chcela by som sa opýtať či Vás napadá nejakýá dámska vôňa v ktorej cítite vyslovene nejaký mužský podtón ? ja napríklad cítim niečo „pánske“ v coco mademoiselle a hľadám niečo podobné :)

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 27.11.13 10:09

@ariana18 V Coco Mademoiselle ten tón robí skvelo zakomponované pačuli (podla mňa). Odporúčam vyskúšať: Aromatics elixir od Clinique.

Alebo prečo neskúsiť nejakú pánsku vôňu, ak sa Ti páči pánsky tón. Napr. Midnight in Paris edp, Dior homme intense, Habit Rouge edp a Chanel Egoiste? (Ajkeď ja už budem s týmito mojimi odporúčaniami tu zrejme papagájovo otravná, ale tak, baví ma to :D )

A keď už vybočiť zo zaužívaného, tak potomo niché vône a jednoznačne Lutens! Napr. Serge Noire. Tá by bola! :jazyk:

+odporúčam ešte toto vlákno http://www.arome.cz/…-vuni-12734/

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome Olik
Nováček 7 příspěvků 27.11.13 10:39
dior

Christian Dior Midnight Poison na mě jde až moc do pánských tonů

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ayuri  27.11.13 10:44

Na mne ide týmto smerom klasická PRADA :srdce: . A ešte viac PRADA TENDRE, ale tá už je celkom o inom, vnímam ju skôr ako pánsku.

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 27.11.13 10:54
@Ayuri píše:
Na mne ide týmto smerom klasická PRADA :srdce: . A ešte viac PRADA TENDRE, ale tá už je celkom o inom, vnímam ju skôr ako pánsku.

Já občas používám Pradu Luna Rossa, ač je synova, na mě voní jinak, ale pěkně, zařadila bych ji do kategorie unisex, stejně jako Jean P. Gaultier Le Male, ale i Cartier Declaration.
Také dámská Comme une Evidence od Y.Rocher je typická unisexovka.

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ayuri  27.11.13 11:25

@babča58

Súhlasím, je to o chémii našej kože. Kamarátka nosí iba pánske vône, ale na nej vyznejú inak, ako na chlapovi, tak pekne a elegantne. Podstatné je, aby sa človek cítil v tej vôni dobre.

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 28.11.13 08:45

Mont Blanc Presence d'une Femme, pokud to teda má být dámská…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

naja1
sv. Parfema z Kecálburgu 3792 příspěvků 28.11.13 08:51

@ariana18 Musím potvrdit Midnight Poison a trochu do pánska na mne šla i Euphorie EDT, nemám to moc ráda, proto jsem ji prodala. Občas se mi to teď stane i s kakaovým Angelem, každou chvíli na mne voní jinak a někdy tam ten pánský tón zachytím, ale to kakao se mi natolik líbí, že to překousnu.

Na poličce 23 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 41 vzorků V tužebníku 0 parfémů

goddess
Učednice 36 příspěvků 01.12.13 13:31

Souhlasím s Mont Blanc - Présence d'Une Femme a za mě lze pánský podtón cítit i v Lalique - Perles de Lalique ;)

Na poličce 10 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Michinka
Nevyléčitelná závislačka 1494 příspěvků 03.01.14 23:48

Já cítím pánské tóny v YSL Saharienne a moc se mi líbí.

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 33 odstřiků 127 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Tassia
sv. Parfema z Kecálburgu 3507 příspěvků 04.01.14 00:28

Ja zas mám mierne pánske tóny v Zen - klasike od Shiseido a práve pre nich ju zbožňujem. A ešte lesno-slaná vôňa od Hermès Eau des Merveilles. :think:

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist