Romantická vůně k černé krajce na spaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fragrantica
Nováček 2 příspěvky 25.06.15 22:57
Dámy a pánové, voníte se, když jdete spát?

Ráda usínám s parfémem. Vanilka, ambra, orchidej, lotosový květ a myrta… To je Sensuale od Intimissimi edp. Jemná a pudrová vůně. Romantika sama o sobě, kterou jsem si ihned zamilovala. Krásně se hodí k černému krajkovému prádlu…

Na poličce 6 parfémů 2 miniatury 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

alviola
Učednice 114 příspěvků 25.06.15 23:16

Ráda usínám s květinovými nebo gurmánskými vůněmi s vanilkou v základu. Pro mě nejkrásnější Chopard Cašmir, Black Opium, Poeme Lancome.

Na poličce 10 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Hervara
Znalkyně 316 příspěvků 23.08.15 19:19

Taky se voním na noc :) Ale momentálně nemám žádného favorita.

Na poličce 45 parfémů 4 miniatury 3 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 13 parfémů

Makiiii
sv. Parfema z Kecálburgu 3323 příspěvků 23.08.15 19:57

Na noc se voním vždy a mezi nejčastěji používané vůně patří Lolita Lempicka L (tu ale šetřím, takže používám jen vyjímečně), Jovan Musk, Jovan White Musk, Tesori White Musk/Muschio Bianco nebo YR Cerisier en Fleurs. V poslední době mě to táhne spíše k sladším vůním, protože už mám té letní svěžesti plné zuby :cert: (na tu se zase budu těšit v průběhu zimy :mrgreen: ).

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 35 odstřiků 297 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist