Dámy vonící pánskými vůněmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 13.12.10 20:50
Dámy vonící pánskými vůněmi

Občas zkouším pánské vůně, co by se mi tak líbilo na manželovi a co ne. Hm, můj vkus na pánské vůně se zcela liší od manželova, a tak, zatímco já bych jej polila silnou, nasládlou a kořeněnou toaletkou, on, ač hora dvoumetrová s váhou těsně pod metrák, dává přednost lehkým a mořským vůním, mne při zkoušení někdy švihne přes nosík něco, co mi ukrutně zavoní a já to chci jen a jen pro sebe. Stalo se mi to s pánským Opiem a od Diora s Homme Intense

A dnes jsem se setkala s nádhernou, kořeněnou, smyslnou, mňam pánskou vůní, kerou chci pro sebe. A to je Azzaro Pour Homme. Jdu nakupovat.

A tak by mne zajímalo, zda některá z vás nosí pánskou toaletní vodu, cíleně si jí tedy pořídí sama pro sebe.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Fleur  13.12.10 20:52

V létě je mou oblíbenkyní vetiverová Story (a teď se začala líbit manželovi a prý, jestli by mi nevadilo, že nosí dámskou vůni :lol: ).

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 13.12.10 21:05

Chvíli jsem používala Dreamer od Versace, teď se mi moc líbí Midnight in Paris od Van Cleef, ale ani jedna z nich není typicky pánská. Ještě Egoiste od Chanelu je krásná i na ženě :wink:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 13.12.10 21:21

Měla jsem období, kdy jsem nosila téměř výhradně pánské vůně a i cíleně pořizovala. Když prohrábnu svoji historii tak:1881 Amber, Air, Aqua, Aqua pour Homme Marine, Baldessarini, Dolce & Gabbana Pour Homme, Light Blue Pour Homme, Oxygène Homme, Le Mâle.
Pokud bych si teď měla nějakou pořídit, nebo koupit znova, tak nejspíš Le Mâle a Méchant loup od L´Artisan. Ale je tolik jiných vůní, které potřebuju zkoušet :)

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 13.12.10 21:23

Měla jsem Terre d'Hermès, Fou d'Absinthe a Basalu . A všechny bych si klidně pořídila znovu (i když u Basaly to kvůli její nedostupnosti zůstane nejspíš jenom zbožným přáním :cry: ).

Momentálně mám Encre Noire :heart:

A na guerlainovský Vetiver a Story mám spadeno…

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 13.12.10 21:40

Nosila jsem/nosím: pánskou Acqua di Gio, Dior Homme, Allure Homme Sport, Timbuktu (ikdyž ten je označovaný za unisex), Black Code…

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 13.12.10 21:44

Ano, Jean Paul Gaultier Le Male - na tuto vůni jsem docela zapomněla. :whistle: Nádherná

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 13.12.10 23:38
Fleur píše:
V létě je mou oblíbenkyní vetiverová Story (a teď se začala líbit manželovi a prý, jestli by mi nevadilo, že nosí dámskou vůni :lol: ).
řekni mu, že ji může nosit, ale musí ti koupit jinou jako kompenzaci :mrgreen:
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 14.12.10 00:02

Nosila jsem Dior Homme, Basalu a pak pár unisexů na pánské hraně spektra, brousím si zuby na pánský Encre Noire a New York (PdN).

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 14.12.10 09:16

Moje vůně na zimu je Idole by Lubin

A jak moc pánská (někde ji značí jako pánskou a někde jako dámskou) je Harris Fleur Oriental to nevím, ale nosím ji taky.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 14.12.10 10:03

Párkrát jsem na sobě měla pánské OPIUM (krásné, klidně bych mohla nosit), od syna si občas - když mám náladu - půjčuju ARPEGE POUR HOMME nebo TOKYO od Kenza…Hlavně Arpege je vůně, ve které se cítím dobře a kterou bych si mohla i koupit: sladší, cítím v ní takové to perníčkové koření, dobrá výdrž. Ta je pro mě na hraně, spíš ji vnímám jako unisex. Sluší podle mě ženě i třeba mladému klukovi, syn si ji vyžádal už několikrát.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 14.12.10 10:10

Já nosím moc ráda pánský Encre Noire , v létě jsem měla Story a taky jsem nosila Fresco Absolute od Parfums Victor.
Na ženský si dovedu představit i Sander for Man
Moc pěkný je i Essenza del Tempo od Trussardiho (ale ten je oficiálně unisex).
Jo a teď koukám, že jako unisex je uváděná i moje oblíbená Sea Energy od La Prairie - tak tu bych si na chlapovi vůbec nedovedla představit :speechless:

Terre d'Hermès bych si dala říct, ten se mi móóóc líbí (a je v tužebníku :wink: )!

PS: Sendy, Azzaro teď prodává funeris - tady: viewtopic.php?p=40849­7#p408497

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 14.12.10 10:14

Mela jsem odstrik Story,nekdy pouziju priteluv Arpege pour Homme a Terre d'Hermès,Moschino Uomo a ve vsech se citim uplne bezvadne. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 14.12.10 12:46

Měla jsem odstřik Joop!Jump , používám pánské Body Kouros , Joop!Thrill , Tumulte , Obsession , Fever , Terre . Kdysi jsem chodívala tátovi na Old Spice a jedna z mých prvních vůní kdysi byl pánský Jacomo .

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 14.12.10 12:47

dnes na noc jsem se navonela Basala (ou?), a pak me napadlo, jestli se spolubydlici lezici opodal(mame spojeny postele) nevzbudi se strachem ze jsem si do postele pritahla pritele :mrgreen: precijen ten zacatek je docela panskej, ale pak je proste nadherna.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist