Dámy vonící pánskými vůněmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 13.12.10 20:50
Dámy vonící pánskými vůněmi

Občas zkouším pánské vůně, co by se mi tak líbilo na manželovi a co ne. Hm, můj vkus na pánské vůně se zcela liší od manželova, a tak, zatímco já bych jej polila silnou, nasládlou a kořeněnou toaletkou, on, ač hora dvoumetrová s váhou těsně pod metrák, dává přednost lehkým a mořským vůním, mne při zkoušení někdy švihne přes nosík něco, co mi ukrutně zavoní a já to chci jen a jen pro sebe. Stalo se mi to s pánským Opiem a od Diora s Homme Intense

A dnes jsem se setkala s nádhernou, kořeněnou, smyslnou, mňam pánskou vůní, kerou chci pro sebe. A to je Azzaro Pour Homme. Jdu nakupovat.

A tak by mne zajímalo, zda některá z vás nosí pánskou toaletní vodu, cíleně si jí tedy pořídí sama pro sebe.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Fleur  13.12.10 20:52

V létě je mou oblíbenkyní vetiverová Story (a teď se začala líbit manželovi a prý, jestli by mi nevadilo, že nosí dámskou vůni :lol: ).

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2404 příspěvků 13.12.10 21:05

Chvíli jsem používala Dreamer od Versace, teď se mi moc líbí Midnight in Paris od Van Cleef, ale ani jedna z nich není typicky pánská. Ještě Egoiste od Chanelu je krásná i na ženě :wink:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 10 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 13.12.10 21:21

Měla jsem období, kdy jsem nosila téměř výhradně pánské vůně a i cíleně pořizovala. Když prohrábnu svoji historii tak:1881 Amber, Air, Aqua, Aqua pour Homme Marine, Baldessarini, Dolce & Gabbana Pour Homme, Light Blue Pour Homme, Oxygène Homme, Le Mâle.
Pokud bych si teď měla nějakou pořídit, nebo koupit znova, tak nejspíš Le Mâle a Méchant loup od L´Artisan. Ale je tolik jiných vůní, které potřebuju zkoušet :)

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 13.12.10 21:23

Měla jsem Terre d'Hermès, Fou d'Absinthe a Basalu . A všechny bych si klidně pořídila znovu (i když u Basaly to kvůli její nedostupnosti zůstane nejspíš jenom zbožným přáním :cry: ).

Momentálně mám Encre Noire :heart:

A na guerlainovský Vetiver a Story mám spadeno…

Na poličce 48 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 13.12.10 21:40

Nosila jsem/nosím: pánskou Acqua di Gio, Dior Homme, Allure Homme Sport, Timbuktu (ikdyž ten je označovaný za unisex), Black Code…

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 13.12.10 21:44

Ano, Jean Paul Gaultier Le Male - na tuto vůni jsem docela zapomněla. :whistle: Nádherná

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 13.12.10 23:38
Fleur píše:
V létě je mou oblíbenkyní vetiverová Story (a teď se začala líbit manželovi a prý, jestli by mi nevadilo, že nosí dámskou vůni :lol: ).
řekni mu, že ji může nosit, ale musí ti koupit jinou jako kompenzaci :mrgreen:
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 14.12.10 00:02

Nosila jsem Dior Homme, Basalu a pak pár unisexů na pánské hraně spektra, brousím si zuby na pánský Encre Noire a New York (PdN).

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 14.12.10 09:16

Moje vůně na zimu je Idole by Lubin

A jak moc pánská (někde ji značí jako pánskou a někde jako dámskou) je Harris Fleur Oriental to nevím, ale nosím ji taky.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 14.12.10 10:03

Párkrát jsem na sobě měla pánské OPIUM (krásné, klidně bych mohla nosit), od syna si občas - když mám náladu - půjčuju ARPEGE POUR HOMME nebo TOKYO od Kenza…Hlavně Arpege je vůně, ve které se cítím dobře a kterou bych si mohla i koupit: sladší, cítím v ní takové to perníčkové koření, dobrá výdrž. Ta je pro mě na hraně, spíš ji vnímám jako unisex. Sluší podle mě ženě i třeba mladému klukovi, syn si ji vyžádal už několikrát.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 14.12.10 10:10

Já nosím moc ráda pánský Encre Noire , v létě jsem měla Story a taky jsem nosila Fresco Absolute od Parfums Victor.
Na ženský si dovedu představit i Sander for Man
Moc pěkný je i Essenza del Tempo od Trussardiho (ale ten je oficiálně unisex).
Jo a teď koukám, že jako unisex je uváděná i moje oblíbená Sea Energy od La Prairie - tak tu bych si na chlapovi vůbec nedovedla představit :speechless:

Terre d'Hermès bych si dala říct, ten se mi móóóc líbí (a je v tužebníku :wink: )!

PS: Sendy, Azzaro teď prodává funeris - tady: viewtopic.php?p=40849­7#p408497

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 14.12.10 10:14

Mela jsem odstrik Story,nekdy pouziju priteluv Arpege pour Homme a Terre d'Hermès,Moschino Uomo a ve vsech se citim uplne bezvadne. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4619 příspěvků 14.12.10 12:46

Měla jsem odstřik Joop!Jump , používám pánské Body Kouros , Joop!Thrill , Tumulte , Obsession , Fever , Terre . Kdysi jsem chodívala tátovi na Old Spice a jedna z mých prvních vůní kdysi byl pánský Jacomo .

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 14.12.10 12:47

dnes na noc jsem se navonela Basala (ou?), a pak me napadlo, jestli se spolubydlici lezici opodal(mame spojeny postele) nevzbudi se strachem ze jsem si do postele pritahla pritele :mrgreen: precijen ten zacatek je docela panskej, ale pak je proste nadherna.

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist