Dana

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 21.11.09 13:50
Dana

dnes jsem zase zaexperimentoval a objednal si Monsieur Musk :banana:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 23.11.09 17:02

tak se to odsouvá, zatím nemají to balení, které bych rád…počkáme a uvidíme 8)

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 23.11.09 17:45

proč název tématu nese jméno „DANA“ ?? jsem myslela, že bude řeč o něčem jiném :lol:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 23.11.09 17:59

…protože Monsieur Musk je od firmy Dana :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 23.11.09 18:24

aha, tož to jsem totální nevzdělanec :oops:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ishar
Učednice 107 příspěvků 11.10.10 20:32

Monsieur Musk je opravdu po rozležení výborný a s dlouhou intenzitou .Doporučuju

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 11.10.10 20:50

a dá se k něčemu přirovnat? Třeba k Jovan Musk? Ten bohužel nedokážu nosit v množství větším než jedna mikroskopická kapička 8)

Ishar
Učednice 107 příspěvků 11.10.10 21:03

k ničemu co jsem zatím měl jí nedokážu přirovnat a v tom je originální a hlavně myslím, že je velmi nositelná ,

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 11.10.10 21:21

já jsem u všeho co má v názvu „Musk“ už opatrný…nedávno jsem koupil Ralph Lauren Chaps Musk a taky musím být opatrný při aplikaci, když se to přežene, může to být hodně nechutné :lol:

Ishar
Učednice 107 příspěvků 11.10.10 21:26

sice Ralph Lauren Chaps Musk neznám asi to bude něco staršího data, ale u Monsieur Musk bych nějaké 8G neočekával

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 11.10.10 21:27

Chaps Musk je 1985, tj. o 12 let mladší než Monsieur Musk :)

Ishar
Učednice 107 příspěvků 11.10.10 21:35

tak to joo :-) , mě nepřipadá Monsieur Musk vyloženě staromodní, možná je jako velká část starších věci přeformulovan, ale opravdu mě oslovil, jak je po rozležení příjemný , třeba když jsem si pořídil English Leather Cologne by Dana for Men , taky od DANA, kde měl dobré hodnocení hlavně u uživatelů v Americe ( něco jako Tabac Original v Německu) , tak mi vyloženě připadal jako nějaký mycí prostředek na vany , akorát že Tabac je lepší než English Leather

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 11.10.10 21:40

já English Leather mám, není špatný, ale není to ani žádný zázrak - tak nějak odpovídá té ceně, trochu mi na něm vadí ta „zbytkově-citrusová pudrovitost“, která se dostavuje cca po hodině…v Tabacu mi je naopak příjemná…

ale u Tabacu je velký rozdíl mezi EdT a EdC (respektive vodou po holení)…
EdT je hodně mýdlově-květinová, EdC a AS jsou naopak citrusově-pudrové…osobně mi je bližší o trošku spíš ta EdT

Ishar
Učednice 107 příspěvků 11.10.10 21:55

ano taky jsem si všiml, že EdT je jiná než voda po holení ( která je dobrá hlavně v zimě a pořádně se rozvine) a EdC teprve jinačí, trohu mi to vadí, protože jsem si myslel, že budu mít ucelenou řadu .
Ale našel jsem tuhle malý vzorek 4ml Tabacu ( ještě psáno made in west germany EdC) a jestli dříve voně jako v tom vzorku, tak to byla ještě lepší vůně něž dnes ( docela mě mrzí, že jsem v té době lepšího Tabacu nebyl) ,jinak výborné je mýdlo na holení a balzám , vůbec takovou řadu produktů jako má Tabac bych si přál i u svách oblíbených značek , to by bylo skvělé

taky je velmi dobrý GranValor a aromatická Tabac Man , Tabac Man Silver už tak dobrá není

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 11.10.10 21:59

GranValor jsem měl, ale taky šel pryč, bylo v něm něco, co mi trochu vadilo v „hlavě parfému“ - později se rozvinul do vůně, která skutečně připomínala dýmkový tabák, ale pořád to nebyla vyloženě moje krevní skupina…

ten Tabac Man má úžasné složení :D - ten bych docela rád vyzkoušel

* Top Notes * Orange, Bergamot, Mandarin, Lemon Peel, Lavender, Leafy Green Accord, Peppermint, Violet Leaves . *

Middle Notes * Coriander, Cardamom, Geranium, Sequia wood, Vetiver, Patchouli, Sandalwood, Oakmoss . *

Base Notes * Balsam Pine, Clary Sage, Tonka, Vanilla.

http://www.basenotes.net/ID26121550.html

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist