*DANA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 02.06.11 22:07
*DANA

Při své gardéniové manii jsem narazila na tuto značku na elnino a xparfemy.cz za podezřele nízkou cenu (E. Taylor má ale ceny také docela nízké a její Gardenia je držák, a hezkej)
ALE!
Zde je vůně Dana Frenzy , krabice Frenzy, ale flakon odpovídá Classic Gardenia . (bez mašle)
Máte s nimi někdo zkušenost?

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ukázat značku Dana

Reakce:

kiam
Parfémová maniačka 585 příspěvků 04.06.11 15:49
svatka píše:
Při své gardéniové manii jsem narazila na tuto značku na elnino a xparfemy.cz za podezřele nízkou cenu (E. Taylor má ale ceny také docela nízké a její Gardenia je držák, a hezkej)
ALE!
Zde je vůně Dana Frenzy , krabice Frenzy, ale flakon odpovídá Classic Gardenia . (bez mašle)
Máte s nimi někdo zkušenost?

mám skúsenosť, že vône Dana sú pomerne lacné a že flakóny a krabičky, ktorými shopy prezentujú ponuku, nie sú celkom zhodné s tými, čo človeku nakoniec príde v balíčku.
Tu je krabička Frenzy by Classic Gardenia. Je to to isté ako na Elnino, ale pohľad z druhej strany. Obrázok má 3D formát, po kliknutí sa začne otáčať: http://www.cheap-perfume.co.uk/online_s … ilette.cfm

Nebude tá vôňa v novom obale alebo reformulovaná? Ale našla som aj Frenzy aj Classic gardenia…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 04.06.11 22:59

Díky moc, ale moc jsi mě teda neuklidnila

kiam
Parfémová maniačka 585 příspěvků 05.06.11 07:05
svatka píše:
Díky moc, ale moc jsi mě teda neuklidnila

mám pocit, že problém je v obchodnom šachovaní na trhu značiek. Jedna firma odkúpi značku druhej firmy a tá má s ňou svoje plány…
Napr. tých odnoží pôvodného Tabu už vzniklo pomerne dosť. Naposledy Tabu Diamond Pink a Tabu Diamond v r. 2010.

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 15.06.11 20:07

Nevím, co je tohle za šachy, ale Frenzy by Classic Gardenia, je můj nejotřesnější zážitek.

kiam
Parfémová maniačka 585 příspěvků 17.06.11 20:09
svatka píše:
Nevím, co je tohle za šachy, ale Frenzy by Classic Gardenia, je můj nejotřesnější zážitek.

ja osobne po pár skúsenostiach s niektorými vôňami značky Dana by som si rozmyslela znovu niečo vyskúšať

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 18.06.11 08:16

Ale prr, mají i hezké věci.Třeba pudrově-květinový Le Jardin je krásná něžná klasika.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

kiam
Parfémová maniačka 585 příspěvků 20.06.11 09:57
chavah píše:
Ale prr, mají i hezké věci.Třeba pudrově-květinový Le Jardin je krásná něžná klasika.

no, ved hovorim, ze len ja osobne…

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 17.07.11 12:43

Dana má velice hezkou vůni California. Jediná, co se mi opravdu líbí, je to klasika jak vyšitá, propracovaná, hluboká, myslím že už nesehnatelná 8)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 31.07.11 23:51

Mám od Dany Tabu - je to tedy síla, voní to sladce, hořce a já nevím ještě jak, nějak v tom nejsem schopna identifikovat jediný tón, všechny se překřikují… snad by se to dalo nosit ale asi by se to mělo nějak rozředit :lol:

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 02.08.11 16:23
Sára píše: … snad by se to dalo nosit ale asi by se to mělo nějak rozředit :lol:

Souhlas! ;-)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist