Dana - Heaven Sent edp

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 10.03.08 21:33

Objevila jsem tuto vůni na netu, neznáte jí některá?? Má zajímavé složení :o jablko, mandarinka, jasmín, konvalinka, růže, pačuli, vzácná koření, dubový mech, santalové dřevo, ambra
Charakteristika: klasická, teplá, květinově-orientální dámská vůně - výrazně ambrová

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 10.03.08 22:09

Výrazně ambrová by měla být výrazně sladká, jestli ten, co to psal, věděl o čem píše :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 10.03.08 22:13

Ado díky, miluju sladké vůně :o Tuhle vůni asi těžko někde ozkouším, ale i cena se mi zdála zajímavá :o 50 ml za 350,–Kč. Jinak musím mooc pochválit tvoje recenze, nemají chybu a jsou dost vystihující. Já osobně se podle nich řídím jako podle hodinek a zatím mě nikdy nezklamaly. Je vidět, že máš na vůně holt nosánek a hlavně obrovský cit :o

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 10.03.08 23:19

Hlavně máme očividně stejné čichové buňky… to je velká výhoda :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 11.03.08 06:41

Fiore:
Výrazně sladká určitě není. Já bych jí zařadila do kategorie svěženek, na mě se rozvoní do mýdlova s jemným ovocným nádechem. Jestli bys chtěla vzorek, napiš do mi do mailu.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 11.03.08 10:23

Dejno: Díky za nabídku :) Ale pokud je to tedy spíše svěží vůně a navíc je tam krapet mýdlovosti, tak to tedy nemusím :( Včera jsem vyhledala v zahraničních recenzích hodnocení, ale bohužel anglicky neumím. Něco jsem snad pochytila o tom, že původní verze byla trochu jiná a teď jí pozměnili a už to není ono.

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist