Daně a odvody

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 13.03.08 16:40

Už máte přiznáno a zaplaceno? Pojďte si zanadávat :) Já mám „naštěstí“ ČID, takže platím nižší zálohy na ZP a ke slevě na daňového poplatníka si smím ještě 1500 přičíst, ale stejně jsem se prohnula. Příští rok podám spolu s přiznáním žádost o prominutí daní s odůvodněním, že si za ty peníze chci radši koupit voňavky, protože když budu hezky vonět, budu společnosti jistě prospěšnější, než když si za moje daně Paroubek koupí benzín do služebního auta!

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 13.03.08 17:00

Ado, nenávidím daňové přiznání, neumím účetnictví a odporem div nezvracím. Mám to jakž takž připravené, ale odešlu to až po 20tém, až se vrátím z hor. A těch peněz, věnovaných FÚ je mi upřímně líto! To by bylo krásných voňavek!
Celá léta každá vláda slibuje, že zjednoduší DP, ale opak je pravdou. Celý tým úředníků, hrazených z našich daní se živí tím, že každý rok vymyslí nový a horší formulář. Fuj! Jsem alergická na růžovou barvu.:mad:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

berush
Parfémová maniačka 977 příspěvků 13.03.08 17:07

já už jsem se společně přiznala - ale vzhledem k tomu, že mě daně a věci související živí, budu mít padla 31.3. někdy pozdě odpoledne…

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 13.03.08 18:01

Já mám to štěstí, že všechno vyřizuje manžel. Říkám si, že kdyby se mu něco stalo, tak mě snad kvůli daním zavřou, než ty formuláře správně vyplním.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 13.03.08 21:06

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 13.03.08 23:05

Berush: opravdu jsou lidi, kteří přiběhnou 31., že potřebujou udělat přiznání a podat? :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.03.08 07:10

Ado, když si na tohle vyřídíš živnosťák, tak ty vzorky klidně dostaneš do daní…:P

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 14.03.08 10:19
Ada píše:
Berush: opravdu jsou lidi, kteří přiběhnou 31., že potřebujou udělat přiznání a podat? :)

To snad ani ne, ale jsou lidi, kteří 31. přinesou stoh zapomenutých faktur a účtenek, a pak se všechno předělává…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

berush
Parfémová maniačka 977 příspěvků 14.03.08 18:00

ado - to snad ani ne, ale od února z nich tahám doklady, vysvětlení a dokládání … domluvím se na předání dokladů na únor a 15. března přiběhnou po dvaceti urgencích jako by se nechumelilo…v pod­statě je to tak, že v březnu toho účetní a daňaři moc nenaspí (a pak v červnu)… ale pak vyrazím do světa a budu si dělat nejen voňavé radosti…

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist