Daně a odvody

Ada 13.03.08 16:40

Už máte přiznáno a zaplaceno? Pojďte si zanadávat :) Já mám „naštěstí“ ČID, takže platím nižší zálohy na ZP a ke slevě na daňového poplatníka si smím ještě 1500 přičíst, ale stejně jsem se prohnula. Příští rok podám spolu s přiznáním žádost o prominutí daní s odůvodněním, že si za ty peníze chci radši koupit voňavky, protože když budu hezky vonět, budu společnosti jistě prospěšnější, než když si za moje daně Paroubek koupí benzín do služebního auta!

Reklama

janas 13.03.08 17:00

Ado, nenávidím daňové přiznání, neumím účetnictví a odporem div nezvracím. Mám to jakž takž připravené, ale odešlu to až po 20tém, až se vrátím z hor. A těch peněz, věnovaných FÚ je mi upřímně líto! To by bylo krásných voňavek!
Celá léta každá vláda slibuje, že zjednoduší DP, ale opak je pravdou. Celý tým úředníků, hrazených z našich daní se živí tím, že každý rok vymyslí nový a horší formulář. Fuj! Jsem alergická na růžovou barvu.:mad:

berush 13.03.08 17:07

já už jsem se společně přiznala - ale vzhledem k tomu, že mě daně a věci související živí, budu mít padla 31.3. někdy pozdě odpoledne…

Svatka 13.03.08 18:01

Já mám to štěstí, že všechno vyřizuje manžel. Říkám si, že kdyby se mu něco stalo, tak mě snad kvůli daním zavřou, než ty formuláře správně vyplním.

Ada 13.03.08 23:05

Berush: opravdu jsou lidi, kteří přiběhnou 31., že potřebujou udělat přiznání a podat? :)

Kerze 14.03.08 07:10

Ado, když si na tohle vyřídíš živnosťák, tak ty vzorky klidně dostaneš do daní…:P

macska 14.03.08 10:19
Ada píše:
Berush: opravdu jsou lidi, kteří přiběhnou 31., že potřebujou udělat přiznání a podat? :)

To snad ani ne, ale jsou lidi, kteří 31. přinesou stoh zapomenutých faktur a účtenek, a pak se všechno předělává…

berush 14.03.08 18:00

ado - to snad ani ne, ale od února z nich tahám doklady, vysvětlení a dokládání … domluvím se na předání dokladů na únor a 15. března přiběhnou po dvaceti urgencích jako by se nechumelilo…v pod­statě je to tak, že v březnu toho účetní a daňaři moc nenaspí (a pak v červnu)… ale pak vyrazím do světa a budu si dělat nejen voňavé radosti…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist