Darček k sviatku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 01.07.09 13:52
Darček k sviatku

Za mesiac a pár dní oslávim dosť okrúhle jubileum a uvažujem o luxusnejšom parféme. Aj keď mám poličku celkom plnú, sú to väčšinou vône kúpené za babku. Nie žeby boli zlé, práve naopak, páčia sa mi a mám ich rada. Ale túžim po nejakej tej, nazvime to, drahšej luxusnejšej vôni, ktorá na mojej poličke zatiaľ chýba. A ktorá značka by sa hodila viac ako Chanel ?
Podľa popisu ma najviac očarila Cristalle EDT, ktorá sa momentálne nachádza ako tester za veľmi dobrú cenu na Elnine. Bohužiaľ, v našom malom meste nemám možnosť ju ovoňať a kupovať naslepo ju moc neodporúčajú. Chcela by som sa teda poradiť, kto ju poznáte, pozrite na moju poličku a povedzte svoj názor, please. Ja osobne si myslím, že je pre mňa tá pravá a doteraz som sa nikdy nemýlila, viac ako polovicu vôni mám kúpených naslepo a zatiaľ mi všetko vyšlo.

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 01.07.09 13:57

Trillian, poznáš Balmain de Balmain?
Myslím, že mi poriadne pripomína Cristalle.
Cristalle je trochu matnejšia, jemnejšia, ale výrazovo sú pre mňa veľmi podobné…
Máš na poličke pekné pafémy.
Neviem, či ti poradím luxusný parfém do ceny, ale do krásy (podla mna, samozrejme) možno, aj ked len obmedzene (do počtu)
- na to sú tu iné odborníčky :D :
Prada, Black Orchid a Bo Voile De Fleur, Prada Infusion d'Iris, M. Harris - Fleur Oriental, No. 5 Eau Premiere, Chanel -Bois des Îles. .. :D

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 01.07.09 14:03
Trillian píše:
Za mesiac a pár dní oslávim dosť okrúhle jubileum a uvažujem o luxusnejšom parféme. Aj keď mám poličku celkom plnú, sú to väčšinou vône kúpené za babku. Nie žeby boli zlé, práve naopak, páčia sa mi a mám ich rada. Ale túžim po nejakej tej, nazvime to, drahšej luxusnejšej vôni, ktorá na mojej poličke zatiaľ chýba. A ktorá značka by sa hodila viac ako Chanel ?
Podľa popisu ma najviac očarila Cristalle EDT, ktorá sa momentálne nachádza ako tester za veľmi dobrú cenu na Elnine. Bohužiaľ, v našom malom meste nemám možnosť ju ovoňať a kupovať naslepo ju moc neodporúčajú. Chcela by som sa teda poradiť, kto ju poznáte, pozrite na moju poličku a povedzte svoj názor, please. Ja osobne si myslím, že je pre mňa tá pravá a doteraz som sa nikdy nemýlila, viac ako polovicu vôni mám kúpených naslepo a zatiaľ mi všetko vyšlo.

Pokud máš měsíc času, tak z někoho vytáhni vzorek, ne?

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 01.07.09 14:13

Estelle

Bailmana nepoznám :cry:

Gentiana

ťahať vzorky moc z ľudí neviem :) , ale je to dobrý nápad, len zo Slovenska tu veľa ľudí nie je a z ČR je to na dlhé lakte a drahé :? , a chcela by som ho kúpiť skôr, kým je na Elninu ten tester za super cenu

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 01.07.09 14:19

Tirllian, mne sa Cristalle velmi páči…keby som mala vzorku, hned by som ti ju poslala… :cry:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 01.07.09 14:34
Trillian píše:ťahať vzorky moc z ľudí neviem :) , ale je to dobrý nápad, len zo Slovenska tu veľa ľudí nie je a z ČR je to na dlhé lakte a drahé :? , a chcela by som ho kúpiť skôr, kým je na Elninu ten tester za super cenu

No, kdyby v rodné díře byla příčetná parfumerie, ne jenom blbej Fann s ignorantním personálem, tak ten vzorek klidně půjdu nadrzo vyptat, stejně by se mi hodil lak na nehty a pár podobných kravin, aby se neřeklo, že somruju, a klidně bych ti ho i poslala. Jenomže Cristalle nemám, neoblibuju… prostě se někoho zeptej, jestli by nevyměnil za kilo halušek v prášku (teda, ne, že bych chtěla vymýšlet slovenské stereotypy, ale po něčem se mi stejská z dob, kdy jsem bydlela v Blave, takové škvarkové pagáče, třeba..... slint). Nebo tak něco. Oni tu lidi většinou nekoušou.

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 01.07.09 15:02

Napsala jsem Ti SZ, pošlu Ti vzorek :D

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Zavan smradu
Znalkyně 263 příspěvků 01.07.09 15:08

K patdesiatke by sa snad hodil aj Chanel 5, si myslim :twisted:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 01.07.09 15:25

Trillian, myslím, že by sa ti Cristalle páčil, mne sa zdal tými konvalinkami podobný vôni Sung…Ale ja by som na tvojom mieste uvažovala aj nad Coco, prípadne No.5 Eau Premiére…Klasickú No.5 si mala vzorku, tá sa ti asi nepáčila, keď ju nenavrhuješ, však?

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 01.07.09 15:41

Svetluška srdečné dík, už som ti odpísala. :wink:

Gentiana
aj u nás je len Fann, ale značku Chanel nemajú vôbec. :evil: Čo sa týka tých halušiek, tak to si teda trafila klinec po hlavičke, pochádzam a žijem na Liptove a Liptákov vždy prezývali bryndziari, pretože Liptovská bryndza je svojou kvalitou a vynikajúcou chuťou známa široko - ďaleko, ak si jedla halušky v Blave, tak to ešte stále netušíš, čo sú to skutočné halušky s bryndzou. :wink:
Smrade ty provokatér :evil: :evil: :evil: toľko to nebude, aby si vedel :angry: :lol:
Hraška Chanel 5 sa mi páči, ale nie až tak, aby som ho musela nutne mať, mám Sung veľmi rada a myslím si, že Cristalle sa mi preto bude páčiť viac

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 01.07.09 15:52
Trillian píše:Gentiana
aj u nás je len Fann, ale značku Chanel nemajú vôbec. :evil: Čo sa týka tých halušiek, tak to si teda trafila klinec po hlavičke, pochádzam a žijem na Liptove a Liptákov vždy prezývali bryndziari, pretože Liptovská bryndza je svojou kvalitou a vynikajúcou chuťou známa široko - ďaleko, ak si jedla halušky v Blave, tak to ešte stále netušíš, čo sú to skutočné halušky s bryndzou. :wink:

Jestli tu maj ve Fannu Chanel, to nevim. Mám pocit, že tam nemaj skoro nic a zákazníky ze všeho nejmíň:P
A nedělej mi chutě. Ksakru, bolí mě žaludek a ty na mě s bryndzou.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 01.07.09 18:31
Zavan smradu píše:
K patdesiatke by sa snad hodil aj Chanel 5, si myslim :twisted:

:lol: :lol: Teda ty bys zasloužil!

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 01.07.09 18:34

Trillian, dívala jsem se na tvou poličku a myslím, že z Cristalle budeš mít velkou radost, je úchvatná. Sice ji ještě nemám, ale jednou se na ni taky dostane. Zatím o ní pěkně sním.

A halušky, to je moje!

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 01.07.09 20:08

Tak na halušky ťa pozývam, ak by si sa ocitla niekedy na Liptove určite daj vedieť. :wink:

O Cristalle som presvedčená, že sa mi bude páčiť.  :)

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 01.07.09 20:19

Trillian ,měla by si ji nejdříve vyzkoušet na kůži.Já měla Cristalle EDT a dala jsem ji pryč,jelikož jsem ji na sobě vůbec necítila a okolí také ne.Jinak voní nádherně :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist