Dárek pro 50letou dámu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bredka
Nováček 21 příspěvků 19.05.07 20:47

Poradíte mi prosím parfém pro 50letou dámu, která o sebe hodně dbá a libuje si v kořeněných, snad i těžších vůních? Teď používala parfémy značek Prada a Sysley. Tak něco v tom stylu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Leda  20.05.07 09:19

Moje teta se taky voní Pradu . Už měla všechny ty Diory, Chanely a tak chtěla něco jinýho. Teď si koupila Vivienne Westwood Boudoir tak zkus to, ale nelekni se, tohle fakt asi voní jen určitému typu žen:-)

Leda  20.05.07 09:20

Voní Pradou…samozřejmě:-)

Bredka
Nováček 21 příspěvků 20.05.07 10:35

Tu už má taky:-)ale moc ji nepoužívá, takže jí asi zrovna neoslovila.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 20.05.07 11:09

Takže moderní chypre a pačuli… Navrhovala bych očichat Eau de Star (Mugler), Eden (Cacharel), Le Baiser du Dragon (Cartier), Magie Noire (Lancôme), možná Narciso Rodriguez EdP, Shalimar, Safari (Lauren), Coco EdP. Ale tyhle těžší vůně nejsou moc můj obor, tak moc dobře poradit neumím.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Bredka
Nováček 21 příspěvků 20.05.07 11:36

Dík za tip..Já bych právě pro ní chtěla něco takového chic,moderního ale vím, že když koupím nějakou vůni, co se líbí mě, zůstane ležet v poličce, protože jí bude připadat málo výrazná.Jí se totiž i Angel zdál až moc svěží:-)

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 20.05.07 13:10
Bredka píše:
Jí se totiž i Angel zdál až moc svěží:-)

Tak to asi s modernymi vonami neuspejes. Cinnabar, Youth Dew, Dioressence, Dolce Vita(medzi Diormi spred roku 1999 - to je rok J`Adore - mas sancu nieco najst. ale aj Addict by mohol byt.), Clinique Aromatics Elixir, Opium, Boucheron de Boucheron, Black Cashmere, vsetky chypre starsieho data, co len najdes, hlavne kozene.

Ktory Sisley pouzivala?

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Bredka
Nováček 21 příspěvků 20.05.07 14:08

Měla Soir de lune.Vím že Addict eau Fraiche jí nevoněl, ale Allure ano, přitom mě ty vůně přijdou trochu podobné.Tak se v tom pak vyznejte…

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 20.05.07 14:53

re 8 Veru, tak sa v tom vyznaj. V tom sa asi neda vyznat. S A. eau Fraiche a Allure to mohlo byt tak, ze tebe sa tie vone zdaju podobne, ale ona ziadnu podobnost neregistruje, alebo aj tak, ze citila tu podobnost, ale nieco ju tam rusilo a tak sa jej Aef nepacila. Aj mne sa stava, ze najdem nieco, co sa podoba niektorej z mojich oblubenych voni a malo by sa mi to pacit, ale z nejakeho zahadneho dovodu mi to nereze.
Soir de Lune je teda poriadny kus chypre. Potrebujes silne chypre.

Mozno by si jej mohla kupit aj Pradu Intense, ktora je vraj trochu odlisna od povodnej Prady. http://boisdejasmin.typepad.com/_/2005/ … view_.html

Bredka
Nováček 21 příspěvků 20.05.07 16:54

Prada je ale strašně drahá a má to být pro šéfovou a i když je fajn, tak přeci jen:-) Ale zkusím objednat Clinique Aromacs Elixir a uvidíme, snad se jí bude líbit.Doufám, že to voní alespoň trochu příjemně, aby jsme to v práci všichni přežili? Radši vezmu menší balení:-)

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 20.05.07 18:08

No ak je to pre sefku, tak rozhodne musis brat do uvahy dobro vas vsetkych. Pri tych silnych vonach je dolezite, aby sefka vedela nanasat vonu s mierou, lebo Aromatics Elixir v davke vacsej nez minimalnej by vas vsetky podusil.
Ak to budete v praci vsetky nuchat, tak do toho zapojte aj vas vkus :) To kupujes pre sefku sama?
Este mi napadol Must de Cartier.
Ale kupovat niekomu vonu ako prekvapenie je ozehava vec, zriedkakedy sa clovek trafi, cuch je rozmarny zmysel. Preto som navrhla tu Pradu Intense. Alebo Shalimar.

Bredka
Nováček 21 příspěvků 20.05.07 18:20

Bohužel sama.Moji kolegové mi sice penízky přidají, ale jsou to muži!Navíc takový, kteří nemají o vůních ani páru a že stojí parfém víc jak 2000,–by mi asi ani nevěřili:-) Jsem ráda, že používají alespoň deodorant.A šéfka nám sama navrhla, že si k padesátinám přeje nějaký parfémek. Tak jsem to dostala za úkol já!Mám na to ale ještě týden, tak se snad dostanu do Prahy a očichám to podle tvých tipů.Něco znám, ale ten clinique bohužel ne.Shalimar je OK, ale ten myslím už měla a já chtěla něco co ještě nezná, ale aby ji to nadchlo!A fakt je to těžký, trefit se někomu do vkusu.

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 20.05.07 18:27

Nebudes predsa minat svoje peniaze preto, ze oni su neosvieteni! Povedz im, ze sefka chcela vonavku, vonavka stoji tolko a tolko, rozdelite si naklady rovnym dielom.
Mimochodom, ani nenaznacila, co chce? Tak riskuje, ze dostane Celine Dion :P

Tak skus hlavne ten Boucheron, to je klasa, Cinnabar, Youth Dew (tazka ako kamen), a Opium by sa malo pacit milovnicke silnych korenistych orientalok.

Bredka
Nováček 21 příspěvků 20.05.07 18:37

:-)Celine se snad nebála:-) ona ví, že to budu vybírat já a často se bavíme o tom které parfémy nás berou atd. Ale já tyhle vůně prostě nemusim, tak jsem z toho vybírání lehce nervózní:-)Díky za tvé nápady, vyberu snad nějaký šikovný kompromis, aby to šéfce vonělo a my abychom z toho v práci neomdleli! Dám pak vědět jak jsme uspěli.

Kristina  20.05.07 18:37

Možná to není úplně k věci, ale znáte některá Shalimar light? Já jsem ho ještě neočichala, ale podle „voňavkářek“ na jednom polském diskusním fóru to má být majsterštyk -:) Třeba by se hodil.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist