Dárek k 19. narozeninám pro bratra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

drobececek  22.07.11 20:59
Dárek k 19. narozeninám pro bratra

Přemýšlím, že bych dala bráchovi k narozeninám nějaký voňavý dárek, ale vůbec nevím co. Potřebovala bych poradit.

Jezdí na snowboardu, taky je dost posedlej ujetostí zvanou fingerboard. Nejraději ale točí a stříhá videa a je v tom dobrej.
Postava spíš kostnatá, blonďák, brejle. Momentálně přesedlává ze skejťácké „módy“ na trička s límečkem a klobouky (frajersky do týla).

Reakce:

drobececek  23.07.11 16:04
:(

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3164 příspěvků 23.07.11 16:59

Mě by se líbil Davidoff: Cool Water .
Příjemná, má ji syn. :D http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

hezky ji tam recenzuje george007.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 23.07.11 18:03

FRESH Dunhill
ATTITUDE Giorgio Armani
…můj syn je také kostnatý a blonďák. …a skejťáckou módu kombinuje s tričky s límečky. …skládá texty v hip hopovém rytmu a tyhle dvě vůně miluje :D

Ale pro toho Tvého bráchu by to chtělo něco více crazy x dandy x trošku intelektuál nejspíš :roll: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2676 příspěvků 23.07.11 21:23

ja by som sla do tejto…je uzasna… http://arome.cz/…tailvune.php?… neviem ci je zohnatelna…
v kazdom pripade,pre tento typ chlapca by podla mna bola idealna…

Na poličce 49 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 28 parfémů

efis
Znalkyně 325 příspěvků 23.08.11 17:14

Já jsem svému bráchovi pořídila CK Man a líbila se mu, taky není špatná svěží Marco polo green.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 10 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist