Dárek k maturitě.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 17.04.13 18:52
Dárek k maturitě.

Potřebovala bych poradit s dárkem dceři k maturitě. Vyhlídla jsem si podle složení Eternity Moment a Euphoria Blossom, ale očichané je nemám a recenzí jsem moc nenašla. Potřebovala bych trochu lepší popis vůně a možná i přirovnání k něčemu a názor, který parfém se vám z těch dvou víc líbí a proč. Popřípadě bych uvítala typy a popisy jiných podobných vůní. Měla by to být vůně na nadcházející jaro a léto, aby byla lehká, ale zároveň dobře držela. Dcera není sportovní typ, je to taková éterická holka, spíš přemýšlivá než rozjuchaná.

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 17.04.13 19:05
@aprazanda píše:
Potřebovala bych poradit s dárkem dceři k maturitě. Vyhlídla jsem si podle složení Eternity Moment a Euphoria Blossom, ale očichané je nemám a recenzí jsem moc nenašla. Potřebovala bych trochu lepší popis vůně a možná i přirovnání k něčemu a názor, který parfém se vám z těch dvou víc líbí a proč. Popřípadě bych uvítala typy a popisy jiných podobných vůní. Měla by to být vůně na nadcházející jaro a léto, aby byla lehká, ale zároveň dobře držela. Dcera není sportovní typ, je to taková éterická holka, spíš přemýšlivá než rozjuchaná.

Dcera už má Lanvin Jeanne a Orangerii a voní jí Ange ou Démon Le Secret, ale ten má její kámoška, tak ten nechce…

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 18.04.13 10:35

@aprazanda
Myslím, že není rozumné komukoli dávat parfém jako dárek, pokud ho nemá sám vyhlídnutý.
Proč jí radši nedáš dárkový poukaz, aby si něco vybrala sama?

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 18.04.13 12:35

Nehovoriac o tom, že k maturite, keď už, tak by to chcelo niečo trošku noblesnejšieho, niečo, na čo si aj zaspomína…Dior, Guerlain, Chanel…a nie CK.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Foteini
Nevyléčitelná závislačka 1464 příspěvků 18.04.13 12:57

Souhlasim se @slniecko , take bych vybrala neco noblesnejsiho. Co treba nova Miss Dior? Nebo Coco Mademoiselle, ta se libi skoro kazde…
Eternity Moments pouziva kamaradka, na ni opravdu pekne voni (ovocno-kytickove:-)), ale vydrz je mizerna nemluve o projekci. Vzdy se chlubi, ze se navonela (zna moji uchylku), ale ja nic necitim, musim s k ni cichat zblizka.

Na poličce 53 parfémů 17 miniatur 50 odstřiků 211 vzorků V tužebníku 7 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 18.04.13 12:59

Souhlasím se slnieckem že pokud už chcete kupovat něco k maturitě jako parfém, tak bych teda taky nekoupila zrovna Calvin Klein, a zrovna ta Eternity a Euphoria Blossom mi přijdou takový tuctový (omlouvám se obdivovatelkám :) Takže já bych se podívala po nějakém Chanelu nebo Guerlainu, jde samozřejmě taky o to, jaké na to máte finance :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 18.04.13 13:58

Díky, no asi to teda nechám plavat a spíš počkám, až se dcera nějak vysloví, co by si přála. No já jsem vyrostla na Fáčkách a Impulsech v jejím věku, takže to není tak, že bych jí chtěla parfémově podhodnotit, ale vzhledem k tomu, že není vyčichaná, tak jsem myslela, že to jsou lehčí vůně a mohly by se jí líbit. Šperky vůbec nenosí, takže nějaký prstýnek nebo náušnice kupovat nemá cenu. Fakt nevím, no hlavně aby odmaturovala…

coconut
Nevyléčitelná závislačka 1078 příspěvků 18.04.13 16:48

Těžko říct. Ale kdyžtak jí radši dej něco, co jsi očichala a mohlo by se k ní hodit. A má to být jediný dárek za maturitu nebo to je dárek ještě k něčemu? Taky záleží na financích.

Na poličce 105 parfémů 5 miniatur 10 odstřiků 69 vzorků V tužebníku 2 parfémy

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 18.04.13 20:44

Chance Eau Tendre Chanel…To je růžová líbivá vůně, velmi dobrá výdrž, dívčí a zároveň dobře udělaná. A líbí se jak ženám tak mužům. Můj první Chanel „nanicsinehra­juprostěsemio­pravdulíbí“…

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

Foteini
Nevyléčitelná závislačka 1464 příspěvků 19.04.13 08:38

Jj, pekna je taky Chance Eau Fraiche, ale to je vyslovene svezenka. Zkousela jsem ji u kamaradky, ktera ji casto nosi. Prekvapive na mne mela i slusnou vydrz, 3-4 hod.

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 19.04.13 10:10

Holky, Diora jí koupit nemůžu, šetříme jí na autoškolu. Chtěla jsem něco do 1000 Kč.

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 19.04.13 10:41

Když za nižší cenu tak co něco od Lolity? Třeba Léau en blanc? Četla jsem tu na ní dost chvály, moc pěkný flakonek a příznivá cena :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Foteini
Nevyléčitelná závislačka 1464 příspěvků 19.04.13 11:08

A co Premier Jour, ta je pekna a za dobrou cenu? K etericke a premyslive holce by se mi hodila. A fakt nejlepsi by bylo vzit ji do parfumerie, at si par vuni ocicha sama nebo ji objednat vzorky vytipovanych vuni.
Ja v tomhle veku nosila Chanson d´Eau a Exclamation…

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 19.04.13 11:19

Růžovou Lolitu a Premier Jour mám já, jsou pěkný, ale chtěla jsem něco jinýho. S tím očicháním v parfumérce je to těžký, tady nic není do nejbližší Sephory či Fann to mám přes 60 km. Co vím a co se zmiňuje, tak jí voní spíš lehčí vůně, pochválila mi třeba Hugo Boss Femme, fialový Lys nebo Lanvina. Poison jí nevoní, Samsara jí nevoní atd. Asi to fakt není dobrý nápad,chtít jí podarovat naslepo. Ta Blossom a Momemt mě lákaly podle složení, ale recenze na Elninu jsou většinou typu: krásně mi voní nebo naopak nevoní mi… lepší popis nebo srovnání mi chybí.

martisisinka
Učednice 245 příspěvků 19.04.13 12:15

Teď je třeba dobrá novinka Hugo Boss Nuit, je to opravdu moc příjemná vůně a nádherný luxusní flakonek k tomu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist