Dárek k vánocům - vůně :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gazelka
Učednice 105 příspěvků 14.11.07 17:52

Budete pod stromeček nadělovat parfémky??

Jeslti ano, tak jaké..podělte se se mnou.

Ráda bych dostala ispiraci pro maminku, přítele a sestřičku.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Petula  14.11.07 19:17

http://ada.konicky.net/…iewtopic.php?…

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 02.10.09 06:03

Tak v mé rodině bych parfémem asi nikoho neuctila. Možná mamku, ale ona to zase tak moc neprožívá a spíš používá jen Rexonu nebo Dove. :)

Ale mě by tedy parfémem uctili, to jó. Jenže ty si musím nadělovat sama. :evil:

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 02.10.09 06:20

Snoubenci dám Gucci pour Homme . Jinak asi nikomu nic většího… Kamarádka má ráda Lucii od Oriflame. Možná dám sestře nebo mamce nějaký odstřik :lol: .
To spíš já doufám, že něco dostanu :lol: .

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5092 příspěvků 02.10.09 08:11
Dalia píše:
Tak v mé rodině bych parfémem asi nikoho neuctila. Možná mamku, ale ona to zase tak moc neprožívá a spíš používá jen Rexonu nebo Dove. :)Ale mě by tedy parfémem uctili, to jó. Jenže ty si musím nadělovat sama. :evil:

já si parfémy naděluji taky sama a je to supr :-)

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 02.10.09 08:18

Určitě vyberu něco mamce, ale vůbec nevím co. Chtěla Arpége, tak nejspíš ten, nebo Hiver od Van Cleef and Arpels, ale to by bylo na slepo a aby se jí to líbilo…a to právě nevím, ještě nad tím musím popřemýšlet.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 02.10.09 09:14
Tana1112 píše:
Dalia píše:
Tak v mé rodině bych parfémem asi nikoho neuctila. Možná mamku, ale ona to zase tak moc neprožívá a spíš používá jen Rexonu nebo Dove. :)Ale mě by tedy parfémem uctili, to jó. Jenže ty si musím nadělovat sama. :evil:

Já si naděluji parfémy zásadně sama, anebo poradím, co mi mají nadělit :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 02.10.09 10:22

Mámě jsem koupila k narozeninám v září Pour Femme a Alyssa Ashley Musk ..vybrala si je tak nějak sama. Dávám jí průběžně vůně očichat ze vzorečků a tyhle jí voněly moc. :P

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 02.10.09 10:22

Tak já kupuju k Vánocům parfémy převážně té mužské části rodiny - příteli, tátovi a synům, možná ale něco koupím i ségře. Moje máma se sice voní ráda, ale nijak zvlášť se ve vůních neorientuje a vím, že třeba daleko větší radost jí udělám nějakou bižutérií nebo šátkem. To táta, to je jiný kafe, a můj mladší kluk taky. Tam se to nakupuje s radostí, ti mají totiž přehled a vůně jim fakt udělá radost. Ségra má vůní taky plno, tak jí přispěju něčím do sbírky. Já si kupuju parfémy průběžně celej rok, a pokud chci nějakou k Vánocům, tak radši dárci přesně řeknu i napíšu, kterou chci, aby pak nedošlo k faux-pass.
No a moje tipy - pro muže třeba ARPEGE nebo OPIUM, ta pánská verze je krásná a nositelnější než dámská.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Makulenka
Parfémová maniačka 529 příspěvků 02.10.09 13:17

Letos to u nás bude s „opravdovými“ parfémy premiéra, takže podaruju, koho půjde:-)

Mamince asi Perles de Lalique,
manželovi nejspíš BVL Aqua pour Homme (ale ještě to není uzavřené) no a
„maceše“ Perceive od Avonu (pracuje na sociálce, čili není ve styku s úplně voňavými lidmi, čili ocení raději „levnější“ a více, neb to zároveň používají druhotně i jak osvěžovač vzduchu) :-)

Něco pro tátu ještě nevím.. budu ráda za radu:-) (47 let)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 02.10.09 13:26
Širín píše:
Kamarádka má ráda Lucii od Oriflame.

:lol: :lol: Mě? A znám jí? :lol: :lol: Já budu nadělovat vůně určitě, manželovi Freye od Oriflamu, holkám velkým ještě nevím co, a ta malá si přeje Aguolinu - Chocolovers :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 02.10.09 14:16
Tana1112 píše:
Dalia píše:

Já taky. A nejen na vánoce. :lol:

Jinak kdo jiný by měl mít v rodině na starost parfémy, když ne já? :lol:

Mamka touží po Coco Chanel, ale nedávno ji zaujala Rose d'Amour, tak uvidíme. Sestra obdivuje Code nebo Lolitu. Páni z rodiny to moc nezkoumají, všechno jsou stejně jen pičifuky, takže vyberu něco podle ceny. :oops: Zatím se mi pro švagra zamlouvá pánská Hypnose na Jahodě za pěknou cenu, asi začnu nakupovat už teď.
A neteři udělá radost jedině Hannah Montana :roll: , cosi takového jsem viděla na Fragrancex… :lol:

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 02.10.09 14:35

Možná sestře koupím nějaký odstřik speciál, kdybych vědla, že po nějakém extra touží a nekoupí si ho, z řad Chanelů, arabek či jiných exclusivek a nikovek, ona má „výklenky“ moc ráda :P

Sama vůně nedostávám, přeji si věci praktické, abych mohla pak utratit za ty nepraktické, muž je spokojený, já též… :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Arome Klára
Učednice 202 příspěvků 02.10.09 14:45

Taky našim nadělím vůni. Nedávno mamka vyprávěla, jak před 20lety sháněla tátovi všude možně Blue Stratos a pak se s ní voněli oba. Tak třeba si rádi zavzpomínaj :wink:

Na poličce 133 parfémů 19 miniatur 31 odstřiků 150 vzorků V tužebníku 60 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 02.10.09 18:31

ja uz mam nakoupeno :D (co se parfemu tyce)
mozna mame jeste vezmu jeden Code, uvidim, jestli uvidim za nejakou hezkou cenu

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist