Dárek pro 12-ti letou slečnu-jakou vůni zvolit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

elliss
Parfémová maniačka 525 příspěvků 17.11.15 14:30
Dárek pro 12-ti letou slečnu-jakou vůni zvolit?

Mám 12-ti letou neteř a protože vůbec netuším,co jí koupit na vánoce a ona si mi nedávno stěžovala,že nemá žádnou vůni,rozhodla jsem se,že jí nějakou pořídím.Absolutně ale netuším,jakou-neměla by být asi moc výrazná,spíše něco líbivého,jemnějšího a asi by měla mít i hezký flakonek.Nechci žádnou vyloženě dětskou vůni,přece jen je to už slečna.Napadlo mě něco od Moschina-nejspíše Hippy Fiz a pak se mi moc líbí flakon Lanvin Eclat Pretty Face a jestli je vůně podobná jako klasický Eclat,tak by to asi taky šlo…Ale uvítám každý další tip…
Děkuji.

Na poličce 25 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 29 vzorků V tužebníku 16 parfémů
Reakce:

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 22833 příspěvků 17.11.15 14:37

@elliss

Dobrý den,
doposud zavedená témata se Vám nezdají obsahově dostatečně široká pro umístění Vašeho dotazu, co myslíte, prosím?

http://www.arome.cz/…use/hledani/?…

Na poličce 636 parfémů 131 miniatur 666 odstřiků 1013 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist