Dárek pro 12-ti letou slečnu-jakou vůni zvolit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

elliss
Parfémová maniačka 524 příspěvků 17.11.15 14:30
Dárek pro 12-ti letou slečnu-jakou vůni zvolit?

Mám 12-ti letou neteř a protože vůbec netuším,co jí koupit na vánoce a ona si mi nedávno stěžovala,že nemá žádnou vůni,rozhodla jsem se,že jí nějakou pořídím.Absolutně ale netuším,jakou-neměla by být asi moc výrazná,spíše něco líbivého,jemnějšího a asi by měla mít i hezký flakonek.Nechci žádnou vyloženě dětskou vůni,přece jen je to už slečna.Napadlo mě něco od Moschina-nejspíše Hippy Fiz a pak se mi moc líbí flakon Lanvin Eclat Pretty Face a jestli je vůně podobná jako klasický Eclat,tak by to asi taky šlo…Ale uvítám každý další tip…
Děkuji.

Na poličce 24 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 29 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Reakce:

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21220 příspěvků 17.11.15 14:37

@elliss

Dobrý den,
doposud zavedená témata se Vám nezdají obsahově dostatečně široká pro umístění Vašeho dotazu, co myslíte, prosím?

http://www.arome.cz/…use/hledani/?…

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist