Dárek pro manžela

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mihapiha
Nevyléčitelná závislačka 1013 příspěvků 07.12.09 14:43
Dárek pro manžela

Pánové jistě poradí, v pánských vůních se až tak neorientuji, proto potřebuji poradit nějakou kořeněnou mírně orientální vůni pro milého.
Voní mu Opium, má doma odstřik,ale já chtěla koupit něco nového. Donesla jsem vzorky EP a Allure od Chanelu, nevoní, CK eternity nevoní, ačkoli to byl můj tajný tip, Mania taky nevoní, prý to je jako voda po holení. Jedině co mu vonělo bylo opět opium,tak bych prosila o tipy na něco podobného…

jeste chci zkusit Dior pour homme

Ještě pátrám po vůni, kterou jsem cítila jen párkrát v životě, vždy to bylo na chlapovi, většinou starší a voní do sladka, pudrově,že má člověk pocit,že se nemůže nadechnout a přitom je kořeněná. Nedávno jsem ji cítila na arabovi,a holt se nezeptala co to je…

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 74 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

kampa
Učednice 70 příspěvků 07.12.09 16:45

No, ještě bych od YSL zkusil Body Kouros či M7. Z ostatních orientálek pak Thierry Mugler - Angel „A“ Men či novou Givenchy - Play Intense. A s pudrovým nádechem Lanvin - Arpége pour Homme nebo Versace - Blue Jeans.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 14 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 07.12.09 17:32
mihapiha píše:Ještě pátrám po vůni, kterou jsem cítila jen párkrát v životě, vždy to bylo na chlapovi, většinou starší a voní do sladka, pudrově,že má člověk pocit,že se nemůže nadechnout a přitom je kořeněná. Nedávno jsem ji cítila na arabovi,a holt se nezeptala co to je…

že by YSL Kouros? Čmoudi ji prý mívají rádi…ačkoliv ten pudr, hmm, mohl by to být i Lagerfeld Classic :wink: :)

P.S. Dior Homme je hezký, ale proč nakonec nekoupit to Opium, když se mu tak moc líbí? 8)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

rock
Nevyléčitelná závislačka 1736 příspěvků 07.12.09 18:08

Baldessarini Strictly Private ? Převážně vanilková a velmi jemně kořeněná … A nemůžu se nabažit brutálního útoku orientu v podobě Diesel Zero Plus Masculine (ale to jen pro milovníky -ce hřebíčku a skořice. Musí se s ní opatrně).

Na poličce 45 parfémů 1 miniatura 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 07.12.09 18:13

rock - ale ta Baldessarini Strictly Private je poměrně nová jestli se teda nepletu, tak si nejsem jistý, že by ji mihapiha cítila už dřív několikrát v životě :wink:

ale líbit by se mohla, o tom není sporu :)

mihapiha
Nevyléčitelná závislačka 1013 příspěvků 07.12.09 18:26

Děkuji za tipy,já se teda poohlédnu po všem co seženu v parfumérce. Jinak bych Opium koupila, původně jsem myslela,že to je zrovna ta vůně co hledám,ale není to ono. Jen jsem chtěla at zkusí něco nového.
Jinak vůni na arabovi jsem cítila tak 7 let zpátky,takže bude určitě staršího data, žádná novinka to není. J e taková fakt tajemná, mírně dusící, teplá, a sladká, řekla bych,že mi něčím připomíná DG červenou pro ženy. NA chlapovi voní opravdu nebezpečně, mysím,že k tomu mému by se hodila, jen jí nemohu sehnat a to mě děsně mrzí.

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 07.12.09 18:28

vyzkoušej ten Kouros
:wink:

mihapiha
Nevyléčitelná závislačka 1013 příspěvků 07.12.09 18:34

určitě ho vyzkouším

ten Lagerfleld asi v parfumerkách neseženu, co?

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 07.12.09 18:46

obávám se, že ne - ale pokud mi pošleš ampulku, klidně ti pošlu vzorek :wink:

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 07.12.09 19:14

Dior Homme je pěkný, Guerlain Homme i L'Instant pour Homme jakbysmet a všechny tři bez problémů schrastíš v parfumérce.

no a pokud to stihneš objednat na netu - úplně nejlepší je Lalique pour Homme EQUUS (flakon s koněm).

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

mihapiha
Nevyléčitelná závislačka 1013 příspěvků 08.12.09 22:03

dneska jsem šla na čichanou do parfumérky. Korous měli jen nějakou modrou, voní to hezky,tak už se těším na tu původní ze vzorečku.
Guerlain homme supr vůně, L´instant taky.
Diorr homme mi příjde slabá,ale taky hezká.
no a nakonec musím napsat,že ta vůně co hledám je asi Opium, jen je zvláštní,že z odstřiku je cítít jinak než co mám na papírku. K papírku jsem dneska přivoněla a řekla si, vždyt to je ono. Tak nevím, no. I na muži nevoní ta z odstřiku tak jak jí cítím vždy v obchodech. Uvidím,třeba mu koupím obě :-)

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 17.12.09 19:49

Vetiver od Etra je typově trochu podobná Opiu, ale je drsnější, tabákovější a víc hořká, hodně maskulinní vůně. Má příjemný orientální podtón.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

zelenka
Nováček 10 příspěvků 10.11.12 16:26
pánská sportovně elegantní vůně

Dobrý den,obracím se na místní znalce a znalkyně s prosbou o pomoc při výběru vůně pro manžela. Mělo by se jednat o vůni na běžné denní nošení, tedy nic velmi sladkého a těžkého. Zároveň by však vůně měla být mužná a ne úplně svěží (absence citrusových plodů vítána). Pro představu, dřív používal Bvlgari Aqua či Z Zegna - s oběma byl docela spokojený, nutno však říct, že na vůně nemá zrovna vysoké nároky. První jmenovaná mně příjde trochu nudná, druhá poněkud drahá vzhledem k „neznámosti“ módního domu - to jsou důvody, proč hledám novou. Cenou nejsme omezeni. Děkuji všem za případné odpovědi.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

BobanSK
Parfémová maniačka 746 příspěvků 11.11.12 21:15

Skus Chanel Allure Homme Sport..Ja ju mam a je to pecka..Myslim ze by sa Tebe aj jemu mohla pacit…Elegantno sportova a uplne super.Vyskusajte :)

Na poličce 42 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 131 vzorků V tužebníku 32 parfémů

kacikaa
Nováček 16 příspěvků 22.07.15 19:57

Máte někdo přítele golfistu nebo se sami věnujete golfu? Ráda bych radu ohledně dárku k narozeninám v duchu golfu. Co by jste mu koupili?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist