Dárek pro manžela - prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

12.10.09 22:07
dárek pro manžela - prosím o radu

Ahoj, můj muž mě poprosil, abych mu pořídila něco k Vánocům.. a já fakt nevím co. Pánské vůně vůbec neznám. Bohužel ani nemám moc indicií k tomu, co by se mu vlastně líbilo, tak zkusím jenom nějaký body, co mě napadají…

1. žádný pořádný parfém ještě neměl, jen nějaký Adidas, z čehož usuzuju, že by nebyl nadšený z velkých experimentů, spíš tedy něco obecně líbivého
  2. je mladý (30), takže nic usedlého
  3. na mně se mu nelíbí svěží vůně, takže asi ne čisté citrusy, z dámských se mu líbí Trouble, Indecence, Hypnotic.. ale nejsem si jistá, jestli by unesl jenom typicky sladkou nebo orientálku…
  4. vůně by neměla být moc drahá.. nechci levnou drogerovku, na druhou stranu nic exlusivního prosím

Vím, že je to takový dotaz-nedotaz, ale třeba Vás něco napadne… aspoň abych měla představu, jaké objednat a očuchat vzorečky atd… :roll:

Díky :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Sissinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2035 příspěvků 12.10.09 22:28

Leni, tys mi vytrhla trn z paty…Sháním vůni pro přítele, do teď používal jen Adidasy (deo a antiperspiranty), líbí se mu třeba můj JPG 2, občas mu ho půjčím :twisted: Už teď přemýšlím, co mu koupím k Vánocům, je mu 31, sporotovní typ, štíhlý, vyšší, chodí sportovně oblékaný a představovala bych si pro něj něco neobvyklého, po čem bych měla chuť po něm skočit, nic moc těžšího, ale zase ne moc svěžího, může být sladší, kouřový (ale není to zas žádný metrosexuál)…a teď babo raď! :roll: :D

Na poličce 55 parfémů 1 miniatura 27 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Sissinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2035 příspěvků 12.10.09 22:37
Sissinka píše:
Leni, zrovna včera jsem chtěla nadhodit obdobný dotaz, takže jsi mi vytrhla trn z paty a snad nám někdo poradí…Sháním vůni pro přítele, do teď používal jen Adidasy (deo a antiperspiranty), líbí se mu třeba můj JPG 2, občas mu ho půjčím :twisted: Už teď přemýšlím, co mu koupím k Vánocům, je mu 31, sporotovní typ, štíhlý, vyšší, chodí sportovně oblékaný a představovala bych si pro něj něco neobvyklého, po čem bych měla chuť po něm skočit, nic moc těžšího, ale zase ne moc svěžího, může být sladší, kouřový (ale není to zas žádný metrosexuál)…a teď babo raď! :roll: :D
Na poličce 55 parfémů 1 miniatura 27 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 12.10.09 23:22

na zaciatok mu kup Boss nr.6,, ja viem boss je nie velmi uznavana znacka, co sa tyka parfemov, ale chlapovi, co nehlada vynimmocne parfemy bude na zaciatok uplne stacit.. aj XY je celkom dobry na zaciatok

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 12.10.09 23:24

inac dymove vone/kourove/,, z nich je dost dobry Versace Man, alebo Michael Kors for men,, al to je zas iba moj nazor

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 12.10.09 23:59

jasnej adept na Cool Water (Davidoff) :D

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

13.10.09 01:45

zatím tíky za tipy, budu ráda i za další… prosím :)

Luqas : Boss mě napadl.. ale nevěděla jsem konrétně jaký… i když ono je to asi jedno, co?

:wink: :)

a našla jsem - podle složení, recenzí a přiznávám - ceny - BVL Notte pour Homme… co myslíte… ??

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 13.10.09 08:41
Sissinka píše:
Leni, tys mi vytrhla trn z paty…Sháním vůni pro přítele, do teď používal jen Adidasy (deo a antiperspiranty), líbí se mu třeba můj JPG 2, občas mu ho půjčím :twisted: Už teď přemýšlím, co mu koupím k Vánocům, je mu 31, sporotovní typ, štíhlý, vyšší, chodí sportovně oblékaný a představovala bych si pro něj něco neobvyklého, po čem bych měla chuť po něm skočit, nic moc těžšího, ale zase ne moc svěžího, může být sladší, kouřový (ale není to zas žádný metrosexuál)…a teď babo raď! :roll: :D

Holky moc to nepřehánějte, aby Vám po něm neskočila nějaká cizí :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 13.10.09 14:41
lenkatu píše:
zatím tíky za tipy, budu ráda i za další… prosím :)

Luqas : Boss mě napadl.. ale nevěděla jsem konrétně jaký… i když ono je to asi jedno, co?

:wink: :)
a našla jsem - podle složení, recenzí a přiznávám - ceny - BVL Notte pour Homme… co myslíte… ??

ja som svoj BLV notte musel predat pretoze ta vona sa mi fakt odst protivila,, ale tym zas nechcem povedat ze je zla,, len mne osobne takyto typ vone nesedi

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 13.10.09 14:50
Luqas píše:
na zaciatok mu kup Boss nr.6,, ja viem boss je nie velmi uznavana znacka, co sa tyka parfemov, ale chlapovi, co nehlada vynimmocne parfemy bude na zaciatok uplne stacit.. aj XY je celkom dobry na zaciatok
Boss nr6 je opravdu moc hezký,žádné citrusy,dřeva,ale ani žádná svěženka :D
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Pomnenka
Znalkyně 440 příspěvků 13.10.09 16:47

Jil Sander for Man - božská, jemná, krásná ! :heart:

Na poličce 63 parfémů 12 miniatur 41 odstřiků 267 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 29.06.10 19:42

Pánové (a dámy), poradíte mi s vůní pro manžela?
Parfémová historie: předtím, než jsem se tu na Arome zbláznila :roll: :lol: , to byly nějaké Avony a Oriflamy a Pumy, Adidasy či tak něco z drogerie, vesměs svěží vůně. Pak jsem mu koupila pánskou Salvatore Ferragamo Subtil (taky vlastně svěží, ale už „nedrogerka“), a teď měl několikrát za sebou pánskou Bvlgari Blv Notte prostřídanou jednou s Azzaro Vetiverem. Chtěla bych mu pořídit něco jako „další krok“, takže žádnou těžce vydýchatelnou pecku, ale zas něco … a teď vlastně nevím… kořeněnějšího?, sladšího?, výraznějšího? Asi hlavně sladšího. Ale aby mi to unesl. :oops: Jo, a podstatná věc - aby to nebyly žádný exkluzivky a dobře se mi to očichávalo, nejlépe v kamence, a shánělo, nejlépe po netu.
Díky za tipy. ;)

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 29.06.10 20:36

Cartier Déclaration

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 29.06.10 21:15

Body Kouros ???

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 30.06.10 09:51

S Dolce & Gabbana pour homme nelze šlápnout vedle a jestli je to dárek k Vánocům, pak to nejlepší ze sebe vydá právě v třeskuté zimě :D .

Obecně líbivá je taky Terre d´Hermes a Versace Dreamer.

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist