Dárek pro přítele, který nemá žádnou oblíbenou vůni :)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ava
Znalkyně 303 příspěvků 15.11.13 10:39
Dárek pro přítele, který nemá žádnou oblíbenou vůni :)

Omlouvám se všem za další téma typu „poraďte mi dárek“… vím, že je jich tu více, jenže já vůbec netuším, jaký typ vůně se mu líbí, tak se nemám čeho chytit. Navíc se nevyznám v pánských vůních. Zatím se voněl vždy tím, co mu mamka dala z Oriflame, ať už to vonělo jakkoliv:) Takže mu jeho oblíbené vůně budu muset stanovit asi já :lol: A já nesnáším svěženky a citrusy. Na druhou stranu, silné a kořeněné vůně se na něj nehodí. Je mu 27, působí spíš mladší, má volnou kreativní práci, takže není žádný kravaťák. A aby to nebylo úplně jednoduché, tak na to nemám moc peněz. Bývalému jsem kupovala Chanel Platinum Egoiste, což mi přijde jako téměř univerzální vůně, ale naprosto mimo moje finanční možnosti. A navíc jim nebudu kupovat to stejné :) Ráda bych si vůni vyzkoušela v kamenném obchodě, ale není to nutná podmínka.

Moc děkuji, pokud někdo přijde s nějakým tipem!!!

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

BobanSK
Parfémová maniačka 746 příspěvků 15.11.13 11:12

@Ava Ahoj.Ja by som mozno doporucil Yves Saint Laurent La Nuit de L’Homme alebo Yves Saint Laurent La Nuit de L’Homme parfum..Univer­zalky,krasne,vo­nave a akurat koreniste vseobecne „pačivky“..Alebo Loewe Solo/solo absoluto ktore su tak isto univerzalky,Dis­quared2 He Wood,Dolce a Gabana Pour Homme..Je ich este vela ale tieto ma tak rychlo napadli co by sa mohli pacit..

Na poličce 40 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 131 vzorků V tužebníku 32 parfémů

Matysek_69
Parfémová maniačka 693 příspěvků 15.11.13 11:30

za sebe můžu směle doporučit Van Cleef & Arpels Midnight in Paris, není moc silná, velmi velmi příjemná :)
a nebo nějaký unisex, můžete se o něj když tak podělit ;)

Na poličce 23 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 219 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Uživatel je onlineFrantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21264 příspěvků 15.11.13 12:05

@Ava
Můžete stanovit ještě cenový strop a kolik si představujete, aby flakón pojmul, prosím?
BobanSK sice navrhuje určitě mně (a snad i jiným) příjemné vůně, ale také se můžeme pohybovat v rozmezí 1000-1500 Kč.

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ava
Znalkyně 303 příspěvků 15.11.13 12:10

@Frantatata Děkuji za poznámku, právě jsem to stejné chtěla napsat. Přestože moc děkuji za tipy a jsou to vůně, na které jsem se už také dívala, bohužel momentálně opravdu mimo moje možnosti. Strop bych viděla tak cca 700,– max. Není to mnoho, já vím, ale holt není každý den posvícení :(

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 15.11.13 12:27

@Ava Súhlasím s tipmi od pánov a pridávam svoj, zo ženského pohľadu a kvality by mi voňalo: Lalique Hommage a´la homme. Napr. 100ml balenie stoji 758 Kč a 50ml je okolo 650 Kč.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

BobanSK
Parfémová maniačka 746 příspěvků 15.11.13 12:35

@Ava Aha tak si pospominam na nieco v takej relacii a uz aj mam Cerruti Pour Home 2007..Cena cca 600 kč za 100 ml a vona je fakt skvela..

Na poličce 40 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 131 vzorků V tužebníku 32 parfémů

sv. Parfema z Kecálburgu 21264 příspěvků 15.11.13 12:39

@opoponax
S tím nahoře zmiňovaným Lalique(m) stojím jaksi již dlouhou chvíli opodál, nedávno mi ho osobně doporučoval zde sám rudusko.
Asi bych se měl nad sebou zamyslet. 8)

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 15.11.13 12:43

@Frantatata Ja Vás nechcem nahovávať, ale je to výnimočná vôňa ktorá tancuje na tóny drevitosti Egoiste, hrejivosti Allure p.h. a vrúcnej sily Fahrenheitu a predsa je svojská a kvalitá. Oud je v nej európsky. Ideálna na jeseň- zimu. ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

sv. Parfema z Kecálburgu 21264 příspěvků 15.11.13 12:57

@Ava
S.T. Dupont: S.T. Dupont Homme
Salvatore Ferragamo: Pour Homme
Moschino: Uomo?
Chopard: Noble Cedar
Chopard: Noble Vetiver
Lalique: White
Lalique: Lalique Pour Homme Equus
Versace: Dreamer
Antonio Puig: Quorum Silver
Zirh: Ikon
Zirh: Corduroy
Burberry: Burberry for Men
Mont Blanc: Présence
Franck Olivier: Black Touch (pokud se dá ještě sehnat)

rock
Nevyléčitelná závislačka 1736 příspěvků 15.11.13 13:22

Prada Infusion de Vetiver
Moschino Uomo?
Guerlain Homme (50ml netester se dá najít okolo 800,–)

Na poličce 45 parfémů 1 miniatura 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

rock
Nevyléčitelná závislačka 1736 příspěvků 15.11.13 13:24
@Frantatata píše:
Lalique: Lalique Pour Homme Equus

Věděl jsem, že mám něco konkrétního na jazyku a nemohu si vzpomenout :roll:

Na poličce 45 parfémů 1 miniatura 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

sv. Parfema z Kecálburgu 21264 příspěvků 15.11.13 13:34

@rock
Na Vetiver od Prady se nějak často tady zapomíná. :think:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 15.11.13 18:09

takže relativně levné, hezké, necitrusové a elegantní?

Burberry London nebo Brit, bez debat…

(Tip na konec: Hommage od Lalique je relativně nový a tudíž v kamenných obchodech k vyzkoušení a já osobně bych ho doporučil nejdřív vyzkoušet, než kupovat na slepo)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ava
Znalkyně 303 příspěvků 27.11.13 17:00

Dobrý den všem,před dvěma dny jsem v rychlosti vlítla do parfumérky a z jejich nevalných zásob zkusila: Gucci by Gucci (voní ještě teď,ale rozhodně ne), YSL La nuit etc. (hezké,ale drahé), DG The one (nuda,slabá výdrž) a Burberry London a ten je tedy super! Vyzkouším i další Vaše tipy,ale minimálně za tento velký dík.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist