Dárky na Vánoce 2012

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luccaa  25.10.12 15:09
Dárky na Vánoce

Tak za chvíli jsou tu zase Vánoce ;) už máte koupený dárečky ???
Já už mám jeden koupený…

Ňáký nápady na Vánoční dárky? :P

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 25.10.12 15:19

žeby parfém? :mrgreen:

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 25.10.12 19:31

Pane jo nestraš, dyť máme teprve konec října!
Pro přítele už mám, jsme praktičtí a posíláme si vzájemně odkazy co bychom potřebovali :mrgreen: . Nejhorší je něco sehnat mému drahému otci :roll:

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy

sarinenka  26.10.12 07:48

Já se řadím k těm, co zahajují vánoční nákupy zavčas (září/říjen), nesnáším v prosinci ty přeplněné obchody, tam odmítám chodit. Navíc ceny teď lezou pořád nahoru :( . Takže v tuto chvíli můžu říct, že už mám většinu nakoupenou, zbývá dokoupit jen pár „hadříků“ . Taky jsem vždycky šílela nad hromadou dárků, které jsem měla naráz balit do vánočního papíru, takže už to několik let řeším tak, že co koupím nebo mi přijde poštou, tak hned zabalím a mám klid. Má to taky další velkou výhodu - do Vánoc zapomenu, co jsem to vlastně balila, takže u stromečku zažívám nefalšované překvapení („jééééé“ 8o :mrgreen: ). A v době adventu už si jen užívám tu atmosféru, dělám výzdobu, peču cukroví, posloucháme koledy :andel: . Jsem v tomhle konzervativní, miluju Vánoce, jejich pravý smysl a odmítám si je kazit poněkud konzumním způsobem :nevim: .

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 26.10.12 12:12

Já mám občas skvělé nápady, ale musím si je zapsat, nebo rovnou koupit, jinak na ně zapomenu. A letos budeme mít asi předčasné vánoce, protože jsem manželovi vymyslela zahradní vysavač, hned ho jela koupit a dotáhla domů. Jenže se mu hodí právě teď. Takže ke skutečným vánocům dostane asi jen vlněné ponožky. No, možná mu v sobotu k obědu udělám aspoň řízek a salát.
Jen mám strach, aby v sobotu večer nebyly kočky bez chlupů a ježci bez bodlin. Výkon to má parádní. Naštěstí je to dost hlučné. Kočkám se to nebude líbit, ale se sluchem ježků si tak jistá nejsem.

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 26.10.12 12:16
@sarinenka píše:
Já se řadím k těm, co zahajují vánoční nákupy zavčas (září/říjen), nesnáším v prosinci ty přeplněné obchody, tam odmítám chodit. Navíc ceny teď lezou pořád nahoru :( . Takže v tuto chvíli můžu říct, že už mám většinu nakoupenou, zbývá dokoupit jen pár „hadříků“ . Taky jsem vždycky šílela nad hromadou dárků, které jsem měla naráz balit do vánočního papíru, takže už to několik let řeším tak, že co koupím nebo mi přijde poštou, tak hned zabalím a mám klid. Má to taky další velkou výhodu - do Vánoc zapomenu, co jsem to vlastně balila, takže u stromečku zažívám nefalšované překvapení („jééééé“ 8o :mrgreen: ). A v době adventu už si jen užívám tu atmosféru, dělám výzdobu, peču cukroví, posloucháme koledy :andel: . Jsem v tomhle konzervativní, miluju Vánoce, jejich pravý smysl a odmítám si je kazit poněkud konzumním způsobem :nevim: .

skoro jako bych to psala já, taky nejradši nakupuji v říjnu, tento rok se ale bohužel nějak nedostavila inspirace, takže zatím tápu…ale zrovna dneska možná vyrazím něco zajímavého ulovit do města, plus mám pár věcí vytipovaných na internetu…ale nákupy v prosinci pro mě opravdu nejsou :-), to bych se z těch lidí asi zbláznila…

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

miriell
Nevyléčitelná závislačka 1382 příspěvků 26.10.12 21:24

Letos budu kamarádkám kupovat háčky na kabelky (http://haceknakabelku.cz/) a jinak kupovávám (když nevím vůbec co :-) olejíčky a karité ze Saloosu (http://www.shop-saloos.cz/)

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 29.10.12 10:56

@miriell na ty háčky na kabelku už jsem koukala ale furt nevím, jestli tomu věřit, opravdu to funguje, nepadá to, nerozbíjí se to nebo tak něco? :think: :mrgreen:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kikina
Znalkyně 340 příspěvků 29.10.12 11:09

Manžel projevil přání k Vánocům - dýmku a kvalitní tabák. Z dýmek bych si i vybrala, ale o tabácích namám ani páru. Nemáte někdo typ?

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 29.10.12 11:26

@lucil
Háčky gungují perfektně. Minulé vánoce je dostaly všechny mé přítelkyně a já sama tahám stále jeden v kabelce.

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 29.10.12 13:51

co kupujete chlapům/manže­lům/přítelům/par­tnerům/druhům (mimo parfémů a ponožek :lol: )? mám tradiční dárkovou krizi a už bude listopad :zed:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 29.10.12 14:16

Oblečení a spodní prádlo. :mrgreen:
Nebo nějaké dobré pití. Nebo něco, co zrovna potřebuje (mobil, něco do PC), ale to pak není žádné překvapení. Musím říct, že taky každoročně tápu.. :think:
Koupila bych mu třeba nějaké hezké hodinky, ale on je na těch svých (stoletých) citově závislý. :roll:

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

tinapods
Znalkyně 317 příspěvků 29.10.12 14:20

Moj rad cita,takze knihy su na istotu.A vacsinou sa snazim vypozorovat po com tuzi ,ale odopiera si to,a ak je to v mojich moznostiach tak mu na to nasporim.Samozrejme ze tym nemyslim motorku… :lol:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5135 příspěvků 29.10.12 14:21

@andry odpruženou vidlici na kolo,měřič tepové frekvence, nové SPD pedály, nákrčník, kuklu nebo šátek na motorku, trekingové hole…

hřejivá mast na kolena, ortéza, ledvinový pás…

to je tak namátkou za poslední roky ( asi to nebude obecně použitelné, ale co kdyby… ;) )

Na poličce 54 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 5 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 29.10.12 14:24

@tinapods Dřív jsem taky kupovala knihy. Teď si je (i pro něj) tahám z knihovny.

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist