Dárky na Vánoce 2012

luccaa 25.10.12 15:09

Dárky na Vánoce

Tak za chvíli jsou tu zase Vánoce ;) už máte koupený dárečky ???
Já už mám jeden koupený…

Ňáký nápady na Vánoční dárky? :P

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Evulik 25.10.12 15:19

žeby parfém? :mrgreen:

cat_deveraux1 25.10.12 19:31

Pane jo nestraš, dyť máme teprve konec října!
Pro přítele už mám, jsme praktičtí a posíláme si vzájemně odkazy co bychom potřebovali :mrgreen: . Nejhorší je něco sehnat mému drahému otci :roll:

sarinenka 26.10.12 07:48

Já se řadím k těm, co zahajují vánoční nákupy zavčas (září/říjen), nesnáším v prosinci ty přeplněné obchody, tam odmítám chodit. Navíc ceny teď lezou pořád nahoru :( . Takže v tuto chvíli můžu říct, že už mám většinu nakoupenou, zbývá dokoupit jen pár „hadříků“ . Taky jsem vždycky šílela nad hromadou dárků, které jsem měla naráz balit do vánočního papíru, takže už to několik let řeším tak, že co koupím nebo mi přijde poštou, tak hned zabalím a mám klid. Má to taky další velkou výhodu - do Vánoc zapomenu, co jsem to vlastně balila, takže u stromečku zažívám nefalšované překvapení („jééééé“ 8o :mrgreen: ). A v době adventu už si jen užívám tu atmosféru, dělám výzdobu, peču cukroví, posloucháme koledy :andel: . Jsem v tomhle konzervativní, miluju Vánoce, jejich pravý smysl a odmítám si je kazit poněkud konzumním způsobem :nevim: .

IvKa 26.10.12 12:12

Já mám občas skvělé nápady, ale musím si je zapsat, nebo rovnou koupit, jinak na ně zapomenu. A letos budeme mít asi předčasné vánoce, protože jsem manželovi vymyslela zahradní vysavač, hned ho jela koupit a dotáhla domů. Jenže se mu hodí právě teď. Takže ke skutečným vánocům dostane asi jen vlněné ponožky. No, možná mu v sobotu k obědu udělám aspoň řízek a salát.
Jen mám strach, aby v sobotu večer nebyly kočky bez chlupů a ježci bez bodlin. Výkon to má parádní. Naštěstí je to dost hlučné. Kočkám se to nebude líbit, ale se sluchem ježků si tak jistá nejsem.

Venea 26.10.12 12:16
@sarinenka píše:
Já se řadím k těm, co zahajují vánoční nákupy zavčas (září/říjen), nesnáším v prosinci ty přeplněné obchody, tam odmítám chodit. Navíc ceny teď lezou pořád nahoru :( . Takže v tuto chvíli můžu říct, že už mám většinu nakoupenou, zbývá dokoupit jen pár „hadříků“ . Taky jsem vždycky šílela nad hromadou dárků, které jsem měla naráz balit do vánočního papíru, takže už to několik let řeším tak, že co koupím nebo mi přijde poštou, tak hned zabalím a mám klid. Má to taky další velkou výhodu - do Vánoc zapomenu, co jsem to vlastně balila, takže u stromečku zažívám nefalšované překvapení („jééééé“ 8o :mrgreen: ). A v době adventu už si jen užívám tu atmosféru, dělám výzdobu, peču cukroví, posloucháme koledy :andel: . Jsem v tomhle konzervativní, miluju Vánoce, jejich pravý smysl a odmítám si je kazit poněkud konzumním způsobem :nevim: .

skoro jako bych to psala já, taky nejradši nakupuji v říjnu, tento rok se ale bohužel nějak nedostavila inspirace, takže zatím tápu…ale zrovna dneska možná vyrazím něco zajímavého ulovit do města, plus mám pár věcí vytipovaných na internetu…ale nákupy v prosinci pro mě opravdu nejsou :-), to bych se z těch lidí asi zbláznila…

miriell 26.10.12 21:24

Letos budu kamarádkám kupovat háčky na kabelky (http://haceknakabelku.cz/) a jinak kupovávám (když nevím vůbec co :-) olejíčky a karité ze Saloosu (http://www.shop-saloos.cz/)

lucil 29.10.12 10:56

@miriell na ty háčky na kabelku už jsem koukala ale furt nevím, jestli tomu věřit, opravdu to funguje, nepadá to, nerozbíjí se to nebo tak něco? :think: :mrgreen:

kikina 29.10.12 11:09

Manžel projevil přání k Vánocům - dýmku a kvalitní tabák. Z dýmek bych si i vybrala, ale o tabácích namám ani páru. Nemáte někdo typ?

IvKa 29.10.12 11:26

@lucil
Háčky gungují perfektně. Minulé vánoce je dostaly všechny mé přítelkyně a já sama tahám stále jeden v kabelce.

andry 29.10.12 13:51

co kupujete chlapům/manže­lům/přítelům/par­tnerům/druhům (mimo parfémů a ponožek :lol: )? mám tradiční dárkovou krizi a už bude listopad :zed:

viky 29.10.12 14:16

Oblečení a spodní prádlo. :mrgreen:
Nebo nějaké dobré pití. Nebo něco, co zrovna potřebuje (mobil, něco do PC), ale to pak není žádné překvapení. Musím říct, že taky každoročně tápu.. :think:
Koupila bych mu třeba nějaké hezké hodinky, ale on je na těch svých (stoletých) citově závislý. :roll:

tinapods 29.10.12 14:20

Moj rad cita,takze knihy su na istotu.A vacsinou sa snazim vypozorovat po com tuzi ,ale odopiera si to,a ak je to v mojich moznostiach tak mu na to nasporim.Samozrejme ze tym nemyslim motorku… :lol:

Kajla 29.10.12 14:21

@andry odpruženou vidlici na kolo,měřič tepové frekvence, nové SPD pedály, nákrčník, kuklu nebo šátek na motorku, trekingové hole…

hřejivá mast na kolena, ortéza, ledvinový pás…

to je tak namátkou za poslední roky ( asi to nebude obecně použitelné, ale co kdyby… ;) )

viky 29.10.12 14:24

@tinapods Dřív jsem taky kupovala knihy. Teď si je (i pro něj) tahám z knihovny.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist