David Yurman - vaše zkušenosti, pocity

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5276 příspěvků 12.10.14 08:48
David Yurman -vaše zkušenosti, pocity

Zatím jsem na zdejších nenašla moc ohlasů na tuto značku.Pán je, myslím, obdivovaný americký klenotník,což by mohlo značit vybranost vůní, recenze na Fragrantice pěkné,jen ty české ohlasy a názory na jednotlivé vůně stále chybí. (Testery jsou za hubičku.)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ukázat značku David Yurman

Reakce:

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 14.10.14 13:25

@chavah
Já jsem napsala neumělou recenzi. Můj názor, že je vůně moc hezká a i zajímavá tady ale moc lidí nesdílí :) .
Vůně se mi prostě moc líbí. V létě byla i dost chválená. Ale znám jen tu zlatou. Čekám a těším se na tmavěčervený flakon. Má být podle všeho kvalitní a zajímavá. Od těch barevných toaletek bych asi nic světoborného nečekala. Jsem dnes nějaká vyšťavená a nechce se mi hledat názvy :oops: .

Na poličce 35 parfémů 3 miniatury 23 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 3 parfémy

33lejaby
sv. Parfema z Kecálburgu 2309 příspěvků 14.10.14 14:40

@Dagmarr
Myslíš tenhle http://www.parfums.cz/…er-pro-zeny/ ? Po tom jsem taky už několikrát koukala, jenom cena mne odrazuje. Myslím že na Ebayi se nabízel mnohem levněji, ale já se neodvážila koupit, nemám s Ebay zkušenosti.

Na poličce 71 parfémů 20 miniatur 2 odstřiky 140 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 14.10.14 15:51

@33lejaby
Myslím tento: http://www.arome.cz/…u-de-parfum/
Nevím, jestli je to stejný, co jsi se ptala. Nezobrazuje se mi stránka.
Mám ho na poličce (i když jsem flakon v létě někde ztratila).
Na El-ninu jsem ho viděla za celkem dobrou cenu, tak si ho zase pořídím. Je výrazný a má výdrž.

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 14.10.14 15:53

http://www.parfemy-elnino.cz/…david-yurman

Za 50ml chtějí 900 se slevou.

33lejaby
sv. Parfema z Kecálburgu 2309 příspěvků 14.10.14 15:57

@Dagmarr
Psala jsi, že čekáš a těšíš se na tmavěčervený flakón, tak jsem myslela, že očekáváš flakón z Parfums, měla by to být limitka s oudem.

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 14.10.14 16:13

@33lejaby
Ano, tak ten červený bych si přála levnější, proto jsem ho ještě neobjednala. Je to limitka, ale už pár let v prodeji, tak doufám, že vydrží.
Ale chci ho jen podle složení. Nezkoušela jsem ho. Podle pár zahraničních recenzí by měl být krásný.
Oud mi zatím všude seděl.

Jsem dnes fakt unavená a píšu nesouvisle.

33lejaby
sv. Parfema z Kecálburgu 2309 příspěvků 14.10.14 16:18

@Dagmarr
Aha, tak budeme čekat na Elnino, zda naskladní za mnohem příznivější cenu, na Parfums se mi zdá cena dost vysoká, navíc za tester :zed:

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 14.10.14 16:22

@33lejaby
Ano, čekáme :jazyk: .

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist