Davidoff Cool Water GAME for man

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lory
Učednice 62 příspěvků 10.12.08 13:28
Davidoff Cool Water GAME for man

Ahojky, co říkáte na edt Davidoff Cool Water GAME for man? Jedná se o svěží či vodní vůni? Sháním vůni pro mladého muže (sportovec, ale zároveň estét), kterému se na ženách velice líbí Davidoff Cool Water… Myslíte, že by se mu tato vůně líbila?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 10.12.08 15:30
Lory píše:
Ahojky, co říkáte na edt Davidoff Cool Water GAME for man? Jedná se o svěží či vodní vůni? Sháním vůni pro mladého muže (sportovec, ale zároveň estét), kterému se na ženách velice líbí Davidoff Cool Water… Myslíte, že by se mu tato vůně líbila?

No pockej, estet a libi se mu cool water woman ?!?!?! Tady neco nehraje ..

Promiiiiiiiii­iiiiiin, blbej fooooor :)

Co takhle Davidoff Silver Shadow Attitude ???
Zkus tenhle …

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 10.12.08 15:50

Cool Water Woman se mi teda taky vůbec nelíbí, ale původní Cool Water pánská je podařená (koupila jsem ji k vánocům tchánovi). Její odnože, a tím pádem i Game se mi už zase nelíbí :(

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 10.12.08 17:40

Pánská Cool Water se mi taky nelíbí, ale Deep je hezká, není tak ostrá…

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lory
Učednice 62 příspěvků 10.12.08 19:32
xronos píše:
Lory píše:

No pockej, estet a libi se mu cool water woman ?!?!?! Tady neco nehraje ..

Promiiiiiiiii­iiiiiin, blbej fooooor :)

Co takhle Davidoff Silver Shadow Attitude ???
Zkus tenhle …

On se ve vůních moc nevyzná, víš? Ale nemá rád kořeněné ostré vůně a naopak se mu líbí svěží, vodní, sladké vůně. Je to jemnější typ.

Lory
Učednice 62 příspěvků 10.12.08 19:45
Lory píše:

Nevíte, jak voní Davidoff Cool Water Game for man Happy summer? Viděla jsem ho dnes v drogerii DM, ale neměli tester :(.

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist