Davidoff - Cool Water Wave Woman

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 08.05.07 12:55

Přečetla jsem si recenzi Ady k tomuto parfému a musí tedy poprvé opravdu nesouhlasit. Dle mého názoru v tomto parfému žádný cedr není a jak jsem pátrala po netu, tak není ani nikde uvedený. Cedr je moje oblíbená parfémová složka a jakmile ho některý z parfémů obsahuje, tak je 99% pravděpodobnost, že po něm zatoužím, ale u tohoto parfému jsem naopak měla pocit, že je to další věc, které se musím vyhýbat obloukem. Způsobují to ty vodní melouny, které jsou tam zase v přehnaném množství a navíc na mě působí tak jako už trochu přezrálé, možná malinko i nahnilé a které mi vždy rozhoupou žaludek. Stejný účinek na můj žaludek má také broskev, když se to s ní moc přežene. Věřím tomu, že kdyby to přehnané množství melounů vyvážilo trochu více cedru, že by pro mě ta vůně nebyla tak nesnesitelná. Cedr totiž na můj žaludek účinkuje přesně naopak, než melouny a broskve - pohladí ho.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ukázat parfém Davidoff Cool Water Wave Woman

Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.05.07 13:08

Mám v plánu ještě jednu zkoušku pěkně na ruce, protože mě zaujala - uvidíme, co tam vyluštím :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 08.05.07 13:10

Tak pak napiš, co si vyzjistila :-)

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist