Davidoff - Silver Shadow

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 08.12.10 10:26
Davidoff-Silver Shadow

Prosím,kdo ji znáte,je to podobný typ jako Gaultier2? Není moc sladká? Můj muž teď používá právě JPG2 a Bvlgari Notte a tahle mě zaujala složením i cenou.Díky

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 08.12.10 11:00

Tak to bych tedy vůbec neřekla že si jsou podobné, max. obě sladší, JPG2 mi nevoní, zatímco Davidoff je krásná pánská vůně.

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

rock
Nevyléčitelná závislačka 1736 příspěvků 09.12.10 10:06
Mirka V. píše:
Není moc sladká?

Jak to říct jemně ? JE sladká. Svěží pomerančové tóny přestanou být svěží nejpozději po 10 minutách. Pak převládá (alespoň pro můj nos) vanilková ambra, možná trocha hřebíčku a koriandru. Tak trochu vůně vánočního cukroví …
Dokázal bych si ji představit i na dámě.

Na poličce 45 parfémů 1 miniatura 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 09.12.10 21:17

zkoušel jsem…nuda, šeď :roll: :D

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 11.10.12 23:35

Nechce sa mi zakladat temu, hladam nieco pre otca 60 rokov z tejto znacky. Vzdy kupujem nieco podobne, idem na istotu, takze mal: Jil Sander Man, Ferrari Black, Pal Zileri Lab…
Nema nieco podobne tato znacka? Totiz ked uvidi, ze Davidoff tak to mu nieco bude „hovorit“ :mrgreen: Jemne koreniste, aromaticke..

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Uživatel je onlineFrantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21263 příspěvků 12.10.12 07:43

To: emily

Od Davidoff jsou (z mého pohledu a píši záměrně) „velmi dobré“ jen 2 vůně Cool Water a Zino. Obě byly však přeformulovány. Zkusil bych, jak mu sedne Zino.
Coll Water může být i pro „velké děti“, ale Zino je jen pro muže !

Pokud má někdo jiný názor a experienci, sem s nimi. :mrgreen:

Jinak k problému výběru, osobně bych si prohlédl vůně z 80. let, to mi připadá adekvátní, naprosto jiné značky nebo požádal o radu odborníka na tato léta, pana FlirtBoye. ;)

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 13.10.12 17:50

Děkuji za projevenou důvěru… :mrgreen:

Zino mi přijde naprosto vyhovující, pokud má někdo rád těžší vůně - navíc je dost levný, 125ml EdT se dá sehnat kolem 600 Kč. Cool Water bývá také přijímán kladně, i když popravdě ho cítím spíš tak z mé generace, což mě zrovna dvakrát „nerajcuje“ :D (ani při psaní tohoto příspěvku nesmíme zapomínat, že to přiřazování typů vůní dle věku je často dost ošemetné, nicméně určité, nepříliš dobře definovatelné, charakteristiky by se najít daly)…

Pakliže dává přednost „klasice na bázi kolínské“, klidně bych risknul i Armani Eau pour Homme, byť není nejlevnější a není to Davidoff (ale je to asi jediná vůně od Armaniho, kterou dokážu nosit - ačkoliv jsem ještě nezkoušel takové ty limitované vychytávky, co mají za 2,5 - 3,5 tisíce třeba na elninu).

Jinak, pokud by se emily rozhodla hledat i mimo sortiment Davidoff a bude zohledňovat kritéria „jemně kořenitá a aromatická“, bych ještě doporučil vyzkoušet/zvážit Drakkar Noir, Horizon, Baldessarini nebo Ungaro III, která je skvělá i po reformulaci…a je docela škoda, že už skoro nikde není k sehnání Boss Elements (1993, hnědofialový flakon).

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Uživatel je onlineFrantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21263 příspěvků 13.10.12 20:43

To: Emily/FlirtBoy

Pakliže dává přednost „klasice na bázi kolínské“, klidně bych risknul i Armani Eau pour Homme, …

Armaniho současná verze opravdu postrádá longevity, to mohu na sobě potvrdit, dost mne to mrzí, kdysi to bývalo mnohem lepší.

Když tedy byla navržena, doplňuji, že je porovnávána s YSL Pour Homme a Dior Eau Sauvage, což by mohli být další nebo i lepší kandidáti pro tátu.

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 16.10.12 00:36

vdaka za tipy budem trilkovat okolo panskych voni vo stvrtok, ale obavam sa dostupnosti :think:

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 02.04.13 16:20

Frantatata to vystihol genialne - ja sa hlavne stotoznujem so Zinom,,,, pre mna majstrovske dielo

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

LVXifer
Znalkyně 464 příspěvků 03.04.13 17:29

silver shadow sa mi nepaci,kompletne.a nedrzi.ad Zino. su recenzie,ktore hovoria o „fekalnej poznamke“ ,koly ktorej Zina nenosia,necitia sa v pohode.zial,pres­ne toto je aj moj problem.nastastie som ho pred kupou vyskusal. vydrz nic moc.podla mna sladsia a menej ostra verzia Versace lhomme,ku ktoremu sa radsej nevyjadrim. Zina radim pred kupou vyskusat.

Na poličce 26 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 4 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist