Deja vu z parfemu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 05.08.11 15:06
Deja vu z parfemu

Urcite uz se vam to stalo, vsak obcas to tu i nekde ctu :) splichnete se novou neznamou vuni, a najednou mate pocit ze uz to znate. Je to babiccina skrin? Paloucek na kterym jste si hraly jako male? Mamincin svetr, nebo treba vase oblibena kocka co zila pred 20ti lety?

Vune co vam pripomenou jine vune soupnete do patricneho vlakna, ale jestli treba vase babicka neco pouzivala, a vam se kvuli nejake vuni vybavi prave babicka, tak to napiste sem.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Reakce:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 05.08.11 15:08

Ja zacnu uplne obycejnym panskym deodorantem :D

Nivea dry-impact , pritel to pouziva, a me to furt pripomina ** poutove ruz e** z detstvi i puberty :) a mozna i diky tomu mi to hrozne voni

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 05.08.11 18:28

Lady Vengeance. Růže u dědečka na zahradě, takový žlutý který postupně oranžověly a růžověly když se rozvíjely, a dědeček nám je vždycky nařezal na konci školního roku pro paní učitelku. Dokonalý připomenutí dětství..... :heart:

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 07.08.11 07:46

Venise - nedokážu přesně konkretizovat co, ale připomíná mi velmi silně celé moje rané dětství (předškolní věk) a to bylo moje nejhezčí životní období (zatím), jiné prostředí, doba, lidi … všechno!

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 07.08.11 10:13

CARON-Nocturnes :konkrétně nevím, ale dětství, z toho plynoucí růžový pohled na svět, bezstarostnost, mateřskou lásku, ochranu, štít

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 32 parfémů

naja1
sv. Parfema z Kecálburgu 3792 příspěvků 15.08.11 21:13

Calvin Klein: CK In 2U Her - vzpomněla jsem si na panenku, kterou mi přivezl děda z Ruska.

Na poličce 23 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 41 vzorků V tužebníku 0 parfémů

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 16.08.11 07:53

nedávno Sira des Indes - připomněla mi moje dětství, kdy ještě moje nejlepší kamarádka (dodnes je nejlepší :lol: ) bydlela od narození až do našich 7 let o dvě patra pod náma ve stejný bytovce. Vybavil se mi jejich pokoj a její a všechny hračky, které tam měli. Přitom pochybuju, že jim to v tom pokoji nějak zvláštně vonělo, nebo že by její mamka snad používala Sira des Indes…a spousta vůní mi připomene moji babičku, která nikdy žádné vůně nepoužívala, protože na ně má alergii (no, moc nevěřím, že je to pravá alergie, moje babička má totiž alergii na kdeco, co se jí zrovna hodí :lol: )…ale asi jsem u ní jako malá nějaké vůně očichávala, protože jich v ložnici pár měla, když je třeba dostala jako dárek, ale nikdy je nepoužívala :conf: …

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist