Dekorace, bytové doplňky

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 30.10.09 19:37
Dekorace, bytové doplňky

Rady, tipy jak si zpříjemnit a zkrášlit naše domovy :D …kde kupovat, jak kombinovat, atd.

…dali jsme si do ložnice ty slavné japonské závěsy. Proboha, řekněte mi, co je to za krám? …pořád se nám odlepují z toho pojezdu.
Nechápu to, není to úplně levné, aušusové zboží, vyrábí to snad dokonce němčouři. Vypadá to taky docela zajímavě … ale opravdu týden co týden sbírám ty pruhy po zemi. To přeci není normální :x

Co místo toho?
My jsme ještě před pár lety měli doma období holosti, prostě jsme chtěli čistá okna a žádné pracholapky. Ale teď už zase tíhnem k tomu nějak to barevně rozveselit, zateplit......

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 31.10.09 10:53

Pouze teoreticky se ptám, jesli by někoho vůbec napadlo pověsit si na zed´v bytě originální obraz. Pokud by ho nezdědil nebo nedostal :wink:

Potkala jsem pouze jednu takovou osobu. Co vy?

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 31.10.09 11:09
Kamikaii píše:
Pouze teoreticky se ptám, jesli by někoho vůbec napadlo pověsit si na zed´v bytě originální obraz. Pokud by ho nezdědil nebo nedostal :wink:Potkala jsem pouze jednu takovou osobu. Co vy?

Proč ne?Přeci ho nebudu mít někde v tresoru :lol: :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 31.10.09 11:17
Kamikaii píše:
Pouze teoreticky se ptám, jesli by někoho vůbec napadlo pověsit si na zed´v bytě originální obraz. Pokud by ho nezdědil nebo nedostal :wink:Potkala jsem pouze jednu takovou osobu. Co vy?
já - všema deseti. kdybych na něj měl. jasně - dají se koupit originály za pár papouchů, akorát, že všechny, co se mi zatím líbily stály víc než pár papouchů.
mít originál a reprodukci obrazu není jako mít originál parfém a jeho napodobeninu. je to jako mít origoš parfém a jeho pěkně nafocený plakát. 
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25857 příspěvků 31.10.09 11:18
Kamikaii píše:
Pouze teoreticky se ptám, jesli by někoho vůbec napadlo pověsit si na zed´v bytě originální obraz. Pokud by ho nezdědil nebo nedostal :wink:

A proč ně? Jasně, že ano. :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8042 příspěvků 31.10.09 12:52

Klidně,ale mám podobný problém jako derad.

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 31.10.09 13:09

pokud by se mi hodil do interiéru a líbíl se, klidně bych si ho pověsila.

Žádný u nás ale nevisí, protože na vhodných stěnách máme všude tapety nebo takové ty lepící blbůstky.

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3965 příspěvků 31.10.09 13:23
Kamikaii píše:

Jo klidně, mám sice pouze jeden a ten jsme ještě dostali darem, nutno podotknout, že dárce vybral vkusný kousek - silueta tanečnice flamenga, takže jsme si ho vystavili rádi. Ale dodnes řádně nevisí, ale je na poličce opřený o zeď a už tak asi zůstane :wink:

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 31.10.09 13:31
Slimek píše:
pokud by se mi hodil do interiéru a líbíl se, klidně bych si ho pověsila.Žádný u nás ale nevisí, protože na vhodných stěnách máme všude tapety nebo takové ty lepící blbůstky.

K tvému příspěvku Slimku - jaká máte okna? Pokud máte dekorované zdi, chtělo by to určitě něco jednoduchého, nerušivého.my máme hnědé plasťáky odstín zlatý dub a koupili jsme do oken rolety.Jsou přidělané přímo na okno, schované v plastovém půlválci, který má naprosto stejnou barvu jako okno, tudíž není ani vidět.je k tomu řetízek a madélko stejné barvy.A dekor rolet mám bílé kafe, bez vzoru, ale dělají různé, mamka si nechala dát bílé, místy jemný skoro průhledný vzor a vypadá to lépe jak záclona.Mají pruhy, dětské motivy, prostě výběr.Já mám navíc okna s klembami, taky jsem nechtěla závěs ani záclony a tohle vypadá moc pěkně.

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 31.10.09 14:02
Kamikaii píše:

Já zase nechápu věšení reprodukcí :-) Doma mám jen jeden malý obraz, který jsem dostala, ale u mámy toho visí víc. Je to tím, že máme přátele umělce, takže víme s jakou láskou ty obrazy vznikají a pak toho hodně vyzařují do místnosti.

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 31.10.09 15:22
Daisy.zlouky píše:
Slimek píše:
pokud by se mi hodil do interiéru a líbíl se, klidně bych si ho pověsila.Žádný u nás ale nevisí, protože na vhodných stěnách máme všude tapety nebo takové ty lepící blbůstky.
K tvému příspěvku Slimku - jaká máte okna? Pokud máte dekorované zdi, chtělo by to určitě něco jednoduchého, nerušivého.my máme hnědé plasťáky odstín zlatý dub a koupili jsme do oken rolety.Jsou přidělané přímo na okno, schované v plastovém půlválci, který má naprosto stejnou barvu jako okno, tudíž není ani vidět.je k tomu řetízek a madélko stejné barvy.A dekor rolet mám bílé kafe, bez vzoru, ale dělají různé, mamka si nechala dát bílé, místy jemný skoro průhledný vzor a vypadá to lépe jak záclona.Mají pruhy, dětské motivy, prostě výběr.Já mám navíc okna s klembami, taky jsem nechtěla závěs ani záclony a tohle vypadá moc pěkně.

Okna máme prostě bílá, bílá, bílá …tapety nemáme na stěnách, kde jsou okna…stěny okolo oken jsou taky bílé…proto jsme to chtěli nějak rozbít.

Jak to popisuješ, musíte to mít hezké. Rolety se mi vždycky líbíli moc, ale přišla mi nevýhoda, že je to takové to zataženo, roztaženo a nic mezitím (i když to má dnes samozřejmě více poloh) …my máme protější baráky docela blízko přes silnici, takže jsme museli dát žaluzie …zase jsme zvolili bílé :roll: …a nevím, nevím, jestli jsme udělali dobře.

Teď pryč od záclon a závěsů, ty naše prostě jednou vzteky strhám, to je jasný. …Vždycky se mi hrozně líbíla akvária. Mám velkou chuť si jedno dát do koupelny - představuji si něco dlouhého, spíše nízkého podél celé jedné stěny, plné vodních rostlinek, žádný rybičky, jen hezky nasvícené kytičky. Zajímalo by mě, jestli budou taky potřebovat stejná zařízení jako rybky, všechny ty fitry a další zařízení…doufám, že ne :lol:

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 31.10.09 15:25
dracatko píše:
Já zase nechápu věšení reprodukcí

my vlastně máme přes jednu celou 6 m stěnu obří reprodukci obrazu ovšem právě v tapetě :roll: …ale vůbec se za ní nestydím, je úžasná a na origoš bych neměla :wink: …no a když k nám někdo příjde, ptá se kdo to maloval :lol:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 31.10.09 17:35

Mám originály i reprodukce, jednu z galerie Miro a druhá čeká na pověšení, před pár roky našel táta vyhozené ve sběrném dvoře dva obrázky, jeden zničený v ozdobném černém rámu (staré rámy to je moje :heart: ) a druhý olej zimní krajiny v nechutném rámu, naštěstí oba byly stejně velké. Krajina pochází z r. 1952, signovaná pouze iniciálami.
Jinak si myslím, že je úplně jedno jestli originál nebo reprodukce, hlavně, by to neměla být dekorace podle modního diktátu, ale srdeční záležitost.

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 31.10.09 18:11

My máme serigrafie od strejdy, naštěstí se mi líbí. :D

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 31.10.09 20:15

visí mi tu obrazy, které děda dostal od nějakého místního umělce na šachtě… no je to na nich vidět, ale stejně bych je asi nedokázala vyhodit :?

Reprodukcím se nebráním, kdybych chtěla originály od svých oblíbenců, musela bych je buď ukrást, nebo se hodně bohatě vdát… :roll: :evil:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist