dekorativka Armani

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 31.12.08 09:05
dekorativka Armani

jaký dojem na Vás udělala, jak se Vám líbí?K mání a vyzkoušení je v lepších Douglasech, tj.min. na Příkopech a Pankráci.Můj čistě subjektivní názor je, že nenosit ten hrdý název, dalo by se okolo ní přejít bez povšimnutí.Mi­nimalistické tmavé obaly / ano, armaniovsky střídmé…/, tmavé barvy produktů,no nevím, nevím.Takové…poh­řební.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Aimirin
Parfémová maniačka 620 příspěvků 31.12.08 11:55

Já zkoušela Armani makeupy (jinak zkoušela jsem makeupy skoro všech značek, od Givenchy přes Sisley až po onen Armani a zakotvila jsem u Diora). A tedy dojem hodně špatný, makeupy mají divnou, nepřirozenou barvu, konzistence je dobrá, ale našla bych lepší. Nejlepší byl jakýsi „neviditelný“ makeup, spíše tedy tonovací krém nebo podkladová báze. Ale za tu cenu bych si to nekoupila…a taky nevím, jestli mám tak dokonalou pleť, abych mohla po světě chodit jen s tonovacím krémem…no, nemám.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 14.01.11 17:45

Tuhle kosmetiku miluju, naprosto úžasný je make-up face fabric, jejich oční stíny a krémová tvářenka, která se dá využít i na rty nebo oči…Mohu všem doporučit k vyzkoušení.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 14.01.11 17:51
plevanka píše:
Tuhle kosmetiku miluju, naprosto úžasný je make-up face fabric, jejich oční stíny a krémová tvářenka, která se dá využít i na rty nebo oči…Mohu všem doporučit k vyzkoušení.

make up Face Fabric - bomba.Na jahodě je mají za skvělou(poloviční) cenu. jako základ mám č. 2, k tomu na dotónování č.1- je světlejší a ještě č. 8, což je ještě světlejší než jednička.těžká závislost.Kombinuji to tedy ještě na některá místa v obličeji s českým Dermacolem Cover,a je to nepřekonatelná dvojka.Naprostá spokojenost.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.01.11 19:33

Je hodně krycí ? Já mám ráda tzv. fluidy - málo krycí, ale špatně se shánějí. Buď jsou jen tónovací krémy, co nekryjí vůbec a ještě nadělají fleky nebo makeupy, co tvoří betonové nánosy… :? Úžasný býval fluid od Clinique, ale přestali ho vyrábět a od té doby nemůžu sehnat náhradu… :?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 14.01.11 21:52

Já jsem na ni četla tolik chvály.
Na MUA je dobře hodnocená. Jinak z těch oděvně-parfémových značek těď blogerky pějí chválu na Burberry:
 http://karlasugar.net/…y-cosmetics/

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.01.11 22:03

…to ale vypadá fakt boží…odstíny i design - ozdoba každé kabelky…nejlépe Burberry… :P http://shop.nordstrom.com/c/burberry?… …mají dokonce odstín Nude Beige… :D

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 14.01.11 22:38

Mně se vzhledově nelíbí, ale kvalitní prý je.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 14.01.11 23:11

Mně se ten design líbí moc :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 15.01.11 01:37

jo Burberry tak z tejto dekoratívky by ma zaujímalo viac vecí - veľmi pekné odtiene rúžov, tieniky aj bronzer- super, už len objednať /kde nestojí poštovné 100usd/ :roll:

K téme: make upy Armani jedine Face Fabric by som unosila. Skvelé očné tiene, rozjasňovače a mascara - Eyes to Kill - moja Nr. 1. Bronzery sú na mňa príliš třpitkaté, tvářenky pekné farby, ale za tie prachy ee.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 15.01.11 10:23
Kerze píše:
Je hodně krycí ? Já mám ráda tzv. fluidy - málo krycí, ale špatně se shánějí. Buď jsou jen tónovací krémy, co nekryjí vůbec a ještě nadělají fleky nebo makeupy, co tvoří betonové nánosy… :? Úžasný býval fluid od Clinique, ale přestali ho vyrábět a od té doby nemůžu sehnat náhradu… :?

Kryje minimálně, je opravdu přirozený, jako bys měla sama o sobě krásnou pleť bez make-upu, já bych neváhala :D

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 15.01.11 10:25
Ronna píše:
Já jsem na ni četla tolik chvály.
Na MUA je dobře hodnocená. Jinak z těch oděvně-parfémových značek těď blogerky pějí chválu na Burberry:
 http://karlasugar.net/…y-cosmetics/

O Burberry jsem už slyšela, mě se líbí že to líčení stylově zapadá i k tomu co šijou, až bude mít někdo zkušenost tak napište…

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 15.01.11 10:44

http://www.lisaeldridge.com/video/9125/ … ty-review/

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 17.01.11 11:49

Face Fabric od Armani vyzkoušen v Douglasu a obdržela jsem vzorek - je to fakt bomba ! Jdu pátrat, kde ho koupím… :D

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 17.01.11 17:50
Kerze píše:
Face Fabric od Armani vyzkoušen v Douglasu a obdržela jsem vzorek - je to fakt bomba ! Jdu pátrat, kde ho koupím… :D

Na jahodě, kde jindy. Akorát mají momentálně vybrabčené dva nejžádanější odstíny - 1 + 2.Chce to hlídat!

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist