Dekorativní kosmetika N.Y.C.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 21.02.11 22:38
Dekorativní kosmetika N.Y.C.

Znáte? Zkoušely jste? http://www.newyorkcolor.com/products/

Objevila jsem ji v Rossmannu vedle stojanu Essence. Mají spoustu zajímavostí, neměla jsem čas to projíždět. Zaujal mě třeba make-up, jehož odstín č. 1 byl skutečně běloba pro bledule a ne světleoranžová jako to bývá u většiny ostatních kosmetických firem.Ceny víceméně srovnatelné s Essence, jak říkám, neměla jsem bohužel čas na pořádnou prohlídku.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 22.02.11 08:02

Tak s touto kosmetikou bohužel zkušenost nemám, ale vypadá vcelku pěkně, asi na ní zajdu mrknout jestli ji u nás také mají :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8042 příspěvků 22.02.11 19:13

Dneska jsem v Rossmanovi zakoupila pudr a tvářenku.Pudr je hodně světlý až bílý /měli jen jeden odstín/, ale i tak jsem si ho vzala mám tmavší makeup a potřebuju jen tu a tam prosvětlit, tvářenka je super.Určitě se chystám vyzkoušet i makeup, rtěnky atd…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 22.02.11 19:18

Já mám od NYC zatím jen laky na nehty a jsou fajn. Vyhovuje mi i štěteček, a to jsem dost vybíravá. Mám asi 5 laků Quick dry (á 29,– Kč) a jeden běžný (á 49,– Kč), všechno tmavé barvy. Používám přes ně ještě top coat od Rimmelu a vydrží tak 3 - 4 dny. Nevím, nakolik tomu pomůže top coat, ale pro mě je to (u tmavého laku) slušný výkon, a když vezmete v úvahu cenu…

Tento týden je v Rosmannovi akce - pokud koupíte výrobky NYC za více jak 99,– Kč (nebo 100,– Kč, nejsem si jistá), dostanete kosmetickou taštičku zdarma.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8042 příspěvků 22.02.11 19:34

No jo, taštičku jsem dostala :)

mihapiha
Nevyléčitelná závislačka 1013 příspěvků 22.02.11 20:16

Zakoupila jsem si od nich paletku stínu pro kouřové líčení, nádherné barvy,ale ve výsledku jsou strašně jemné, musím je strašně dřít abych vůbec něco nanesla a výsledek je hodně jemný stín. Jako za tu cenu dobré,ale příště bych si je asi už nekoupila. Možná jsem zmlsaná pigmenty,kde stačí málo a efekt je zaručený.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 74 vzorků V tužebníku 7 parfémů

AH64
Učednice 183 příspěvků 24.02.11 11:19

já jsem na tuhle kosmetiku slyšela hodně negativních reakcí

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 24.02.11 12:55

Já ji viděla používat v nějakém pořadu na FLN tv. Jinak dcera si koupila rychloschnoucí lak na nehty, který schne stejně dlouho jako normální lak a z nehtů ho sundávala sloupáváním (konzistenci měl jako Herkules).

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8042 příspěvků 24.02.11 17:35
AH64 píše:
já jsem na tuhle kosmetiku slyšela hodně negativních reakcí

A z jakého důvodu, čeho se týkaly?

Jil
Učednice 144 příspěvků 25.02.11 10:35

Já zatím zkoušela rtěnku a lesk v tubě bez aplikátoru. Rtěnka je příjemná, necítím žádnou nepříjemnou pachuť, nevysušuje mě, výdrž tak normální. Akorát mi vadí, že nejde úplně zasunout do obalu, takže při otevírání a zavírání víčka se musí dávat pozor, aby se nepoškodila/ne­ulomila. Ale jinak za tu cenu (asi 49,– Kč) jsem spokojená. Lesk je mi na rtech příjemný, lepí tak trochu, celkem mi na rtech vydrží, je příjemný, hydratuje, nevysušuje, ovocná vůně. Za cenu 39,– Kč jsem moc spokojená.

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 02.03.11 11:45

Já si koupila mozaikový pudr a používám ho jako tvářenku. Je fajn, určitě si od nich ještě něco koupím.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 08.01.12 23:11

Koukám, že jsem se ještě „nepochlubila“, ale ty laky jsou hrozné, alespoň pro mě. Resp. mám jeden, taková tyrkysové zelená/modrá, v lahvičce vypadá jako Austin Tatious od OPI ale je to bída, bída, bída, strašně řídký a průhledný, prakticky vůbec nekryje a ještě ke všemu dlouho schne (a stál mě 29Kč, tak nevím jestli je to ta Quick Dry řada nebo jiná), takže mě vytočil dvojnásob. Pak už jsem se na to vykašlala a lakovala jsem jen tak z hecu vrstvu na vrstvu - schválně kolik to dá. No bylo jich 7 a zdaleka bych nebyla s krytím spokojena 8)
Toť moje zkušenost.
Never more. Radši dám ty stejný peníze za menší množství Essence, kde zatím špatný zkušenosti nemám. (Anebo dám stovku za Nubar v akci na Modeláži a budu ještě spokojenější.)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist