*DEMETER FRAGRANCE LIBRARY

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bianca9
Znalkyně 282 příspěvků 18.11.09 16:20
*DEMETER FRAGRANCE LIBRARY

Holky,co je to,prosím,za značku a jaké jsou ty jejich vůně?

Na poličce 30 parfémů 2 miniatury 44 odstřiků 66 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ukázat značku Demeter Fragrance Library / The Library Of Fragrance

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 18.11.09 19:49

Tuhle značku Ada pěkně představila v článku „Méně známé značky 1 - Demeter Fragrance Library“
viz http://www.arome.cz/index.php?… … clanek=170

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

bianca9
Znalkyně 282 příspěvků 19.11.09 08:25

díky :wink:

Melisa
Znalkyně 305 příspěvků 19.11.09 15:32

Mají i svoje stránky......, zadej si Demeter fragrance library (hledat ve světě).....mají tam neuvěřitelné věci od obyčejných jednodruhových vůní až po různé až zvrhlé pecky..... jednou jsem na nich strávila doslova celý den :lol: ..... nejsou ani tak drahé, jenže to poštovné z Ameriky vychází asi na 800 Kč. Jedině že by se zase našel nějaký dobrák a zorganizoval hromadnou objednávku :?

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

bianca9
Znalkyně 282 příspěvků 19.11.09 16:31

tak jsem to zkoukla a dalo by se vybírat…škoda,že nejde očichávat :lol:

Arome bublinka
Učednice 179 příspěvků 19.11.09 18:09

Téměř za hubičku (cca 400,– za 120ml) je mají na FX, kde je po zadání kódu „free“ poštovné zdarma! Lidé na basenotes většinou chválí věrohodnost těchto vůní (resp. že když je na obalu napsáno sušenka, tak to fakt má sušenkovou vůni…), nejvíc si stěžují na mizernou výdrž (prý drží tak hodinku max. dvě). Někdy možná některou z nich objednám, abych si udělala představu…

http://www.fragrancex.com/products/_bid … rands.html

Na poličce 48 parfémů 2 miniatury 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Melisa
Znalkyně 305 příspěvků 19.11.09 19:14

Také se podívám.....U De­meterů v USA mají právě menší balení, tuším 15 ml asi za 6 dolarů, což je právě úžasné na testování.....nikde jinde jsem to neviděla.....a hlavně ten úžasný výběr......Jo kdyby se našla taková druhá Valerie, která hromadně objednala z ALZD, přišlo by to levněji..... :cry:

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 19.11.09 19:24

melisko to je pravda,chtělo by to nějakého dobrovolníka :twisted: ,takový výběr :shock: Mám seznam co vše bych chtěla testnout a ty malé 15ml flakonky musí být hezké :P

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Melisa
Znalkyně 305 příspěvků 19.11.09 19:54

Já mám také seznam, už mi jednou ujela ruka, ale naštěstí mi to nevzalo kartu.....nevzdávám to......teď ale musím šetřit na Ježíšky......pak zkusíme něco zorganizovat :lol: :lol: :lol:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 19.11.09 21:21

a pres paypal se tam neda platit asi, co?

Proc ti to nevzalo kartu?

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Melisa
Znalkyně 305 příspěvků 19.11.09 21:29

Možná by se dalo platit přes Paypal......už jsem to zapomněla....­.nevzalo mi to Visa kartu, to prý někdy dělá.....už se tu někde o tom psalo, lepší je prý MasterCard…tak nevím :?

Arome bublinka
Učednice 179 příspěvků 19.11.09 21:54

A už máte někdo některé z nich očichané? Mě by třeba konkrétně lákal Bonfire a nebo Bee wax. Kouřové vůně mám moc ráda a když mám doma svíčku ze včelího vosku (takové ty zabalovací plástvové), tak se také mohu učichat…

Na poličce 48 parfémů 2 miniatury 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 19.11.09 22:01

ja mam vyzkousene
Frozen Margarita
Wet Garden
Snow
Leather
 Dirt

zatim se mi libila jen kuze, je dobra treba na kombinovani s jinyma vunema. Presto jsem zvedava i na jiny.

Trochu se ale bojim platit kartou nejaky vyssi castky, navic mam Visu. Kdyby se to dalo zaplatit pres Paypal tak klidne objednavku udelam, i kdyz anglicky moc neumim, to by se snad dalo odklikat.
ono na ozkouseni by stacilo i min nez 15ml, tak by se to dalo rozdelit do tech 2ml vzorku s rozprasovacem a bylo by to hned pro vic lidi :)

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Melisa
Znalkyně 305 příspěvků 19.11.09 22:10

Ano Orchidko, máš pravdu.....na vyzkoušení by to stačilo......
S nakupováním na kartu v zahraničí mám pramalé zkušenosti, anglicky taky nic moc.....ale jak říkáš, nějak by se to dalo odklikat.....
Mám vyzkoušenou také kůži.....moc pěkná.....hlína je tedy fakt hlína, fíkový list je moc dobrý......
Máš pravdu, že se dají dobře míchat, proto mne lákají ty 15 ml flakony…
Super by bylo třeba kadidlo, pačuli, myrha aj.....(mimochodem celá knihovna je dobrá poznávačka) prý jsou to povedení sólisté..... A dost, páč bych to chtěla všechno

:evil:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 19.11.09 22:29
Bublinka píše:
Téměř za hubičku (cca 400,– za 120ml) je mají na FX, kde je po zadání kódu „free“ poštovné zdarma! Lidé na basenotes většinou chválí věrohodnost těchto vůní (resp. že když je na obalu napsáno sušenka, tak to fakt má sušenkovou vůni…), nejvíc si stěžují na mizernou výdrž (prý drží tak hodinku max. dvě). Někdy možná některou z nich objednám, abych si udělala představu…http://www.fragrancex.com/products/_bid … rands.html

hele ten kod fakt funguje 8) :lol:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist