Den bez parfému

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 25.05.09 12:52
Den bez parfému

Držíte někdy parfémový půst?

Určitě se vám taky stává, že není úplně ta pravá nálada, chuť, ale ani příležitost se zrovna navonět.
Já osobně si dost často vyslechnu výtky, že to přeháním a že snad na zabíjení prasete není vůně nutná a že parfémy takhle všem v okolí pěkně znechucuji :oops:
Je pravdou, že se mi už stalo, třeba kvůli zdravotnímu stavu nebo špatné volbě, že jsem se cítíla nedobře, ale smýt parfém mi přišlo jako velká škoda… navíc to není někdy tak úplně jednoduché, …zejména když ředidlo není po ruce :lol: .
Bohužel už se mi ale nevhodným navoněním stalo, že jsem si parfém dost zošklivila a dodnes ho nemohu citít.
Takže prevence by nebyla na škodu :wink:

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 25.05.09 13:18

Slimek někdy jo, třeba někde kde se nemůžu ani umýt, tak je zbytečné se vonět :twisted:

S tou prevencí na tom něco je. To dělám tak, když jdu někam kde nevím jak to dopadne, tak se po cestě někde navoním v parfumerii něčím co nemám doma :wink: Blbý na tom je když to dopadne dobře a já tu vůni chci :twisted: :D

Na zabíjení prasete parfém ano :!: :P

Máš super tchoříka :)

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 25.05.09 13:23

no pokud jsem celý den doma a nikam nevycházím, tak vystačím většinou jen s balzámem po holení…ale ven bych bez ničeho asi nevyšel, i kdyby to bylo jen do trafiky vedle… většinou používám vody po holení, mám „nějakou dobrou pleť“ a některé na mně vydrží téměř stejně dlouho jako parfém (respektive toaletka, pánských EdP je poskrovnu) …

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 25.05.09 13:31

Taky si myslím, že na zabíjení pašíka je to více než nutné :lol: ..ty smrady tam nesnáším :wink:

Tchořík je mazel, náhodou mi padnul do oka a postupem času ho mám pořád víc a víc radši. Další podobné mazlíky maj tady http://fdfdfd.blog.cz/0709/smilici ale tchořík je stejně nejlepčí, protože je jako já feťáček :lol:

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 25.05.09 14:20

Někdy to tak dělám. Prostě se mi všechny vůně převoní. Všeho moc škodí, mě tedy určitě. Pak se na ně tím víc těším, když jsem chvíli bez nich. Zkusím to asi zítra, protože dneska ráno mi nějak nebylo dobře, po včerejší oslavě, a než jsem odešla, zlila jsem se duende a udělalo se mi tak špatně jak málokdy. Navíc teď při cestě zpět autobusem to nějaká dobrá duše přehnala s jakousi cukrkandlovou pronikavou vodičkou a to byla třešinka na dortu, neotevřít okna, pomřeme tam vevnitř všichni. :?

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 25.05.09 14:47

ještě jsem nebyla tak nemocná, abych se nenavoněla :D zatím u mě takový den nenastal a doufám, že ani nenastane!! je pravda, že někdy nemám chuť na žádný těžký driják, ale aspon nějakou slabší vůni cáknout musím :wink: nejde ani tak o to, jestli voním nebo ne, spíš o ten pocit…

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

mimosa
Znalkyně 313 příspěvků 25.05.09 14:51

Mě když je blbě, tak se naopak chci navonět něčím příjemným, čím si zvednu náladu. A je fakt, že většinou vůně na mě působí jako antidepresiva :D

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 25.05.09 15:50

Ano,v týdnu mám aspoň jeden den bez parfému,nepočítám-li vůni antiperspirantu nebo večerní zkoušku vzorku,prostě,pokud nejdu ven,mezi lidi,jsem jen doma a s dětma na zahradě,tak se nenavoním,čich se neotupí a vzhledem k tomu,že mám zvyk,jet dokola dvě až čtyři vůně,tak se mi žádná ,častým používáním nezprotiví,na to si dávám velký pozor.Ale jakmile vystrčím z domu nos,třeba taky jen do té trafiky nebo když vím,že k nám někdo příjde,navoním se a chtěla bych se naučit nevonět se,když jdu do města a vím,že mohu někam zapadnout a něco zkoušet, to pokaždé vnímám víc svoji vůni,jak to,co testuju.A zvláštní úkaz je,že najednou cítím i to,co mi normálně připadá,jako vůně prchavá a málo držící,tak v momentě,kdy si stříknu na zápěstí něco z testru,vystrčí růžky můj vlastní,do té doby jen tušený parfém. :wink:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 25.05.09 16:05
Ingrid píše:
chtěla bych se naučit nevonět se,když jdu do města a vím,že mohu někam zapadnout a něco zkoušet, to pokaždé vnímám víc svoji vůni,jak to,co testuju.

Taky někdy uvažuju, že se zastavím v parfumérii a něco vyzkouším (dost často), tak se doma radši nenavoním. Blbé ale je, když z návštěvy parfumérie sejde a pak na sobě nemám vůni žádnou a dost mi to zkazí náladu… navíc flakony doma pak leží ladem… :(

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 25.05.09 16:14

Tak takový den, abych neměla chuť se navonět, ještě nenastal. :P Naopak bych řekla, že když mi není úplně dobře po duši, voním se spíš víc, obláček oblíbené vůně mi pomáhá… A i když jsem doma a nikam nejdu, prostě pro ten pocit, se voním… :D

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 25.05.09 16:41

Já mám takový den občas po noční.. Např. dnes - mám za sebou druhou noční, naspala jsem za ty dva dny asi 8 hodin a když se podívám na parfémy, tak je mi lehce nevolno.. Ale naštěstí se to zítra ráno ztratí, protože se konečně vyspím jako normální člověk a nebudu muset letět někam na seminář apod.

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 25.05.09 18:08
daniela píše:
Ingrid píše:
chtěla bych se naučit nevonět se,když jdu do města a vím,že mohu někam zapadnout a něco zkoušet, to pokaždé vnímám víc svoji vůni,jak to,co testuju.
Taky někdy uvažuju, že se zastavím v parfumérii a něco vyzkouším (dost často), tak se doma radši nenavoním. Blbé ale je, když z návštěvy parfumérie sejde a pak na sobě nemám vůni žádnou a dost mi to zkazí náladu… navíc flakony doma pak leží ladem… :(

To je fakt,že pak nastává pocit nevyužité příležitosti a doma je toho tolik,co mohlo na člověku pěkně vonět :wink: Mám zažitý postup,navonět se,oblíct,učesat atd…a pak,když je hotovo,tak si uvědomím,že jsem se vonět nechtěla,že jsem měla v plánu jít tam a onam a už je pozdě.Musím s tím začít a ten zvyk odbourat,aspoň ob­čas.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23747 příspěvků 25.05.09 18:09
mimosa píše:
Mě když je blbě, tak se naopak chci navonět něčím příjemným, čím si zvednu náladu. A je fakt, že většinou vůně na mě působí jako antidepresiva :D
To jsem na tom úplně stejně. Díky krásné vůni si často úplně spravím náladu, nebo se uklidním a když kolikrát doma stojím u poličky s flakóny a čichám jeden po druhém, ostatní členové rodiny si ťukají na čelo. Naštěstí ( nebo ne? ) jsem v rodině jediná žena, tudíž nehrozí, že by docházelo k nelegálním úbytkům mých parfémů. Pro ně to nejsou vůně, spíše smrady, nebo dokonce mé chemické zbraně :roll:
Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Vrzi
Učednice 179 příspěvků 25.05.09 18:32

Dalia, nic si z toho nedělej, mojí milované Chanel Eau Fraiche říkají doma biolit :lol:

Na poličce 11 parfémů 4 miniatury 2 odstřiky 11 vzorků V tužebníku 4 parfémy

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 25.05.09 18:57

Hodnocení v rodině:

1. Duchy Maskvy
  2. Co to je?
  3. Zajímavé
    :D
Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist