Deodorant ve sprej nebo antiperspirant

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dadinka
Parfémová maniačka 521 příspěvků 29.09.10 13:27
Deodorant ve sprej nebo antiperspirant

S jemnou vůní nebo neparfémovaný , aby se mi nebyl s vůní parfému.
Znáte nějaký ? :D

Na poličce 119 parfémů 8 miniatur 161 odstřiků 205 vzorků V tužebníku 1430 parfémů
Reakce:

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 24.11.10 20:14

Vytahuju staré vlákno s prosbou o radu - potřebuju nějaký antiperspirant bez parfemace. Vždycky si koupím nějaký, co mi voní a buď mi po chvíli začne smrdět, nebo se jeho vůně smíchaná s mým potem promění v divný čmuch…
Nevíte o nějakém neparfémovaném antiperspiantu - nejlépe aby byl tuhý nebo gelový (kulička) , žádný dryják (zas tak moc se nepotím :) )?

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 24.11.10 21:30

Používám EXCIPIAL DeoForte a jsem max spokojená :P http://www.docsimon.cz/…eoforte-50ml

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist