deodoranty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

coquine
Učednice 33 příspěvků 20.03.10 17:10
deodoranty

Jsem také z těch „posedlých“, které by se nejraději sprchovaly několikrát denně a bez deodorantu by umřely. Vyzkoušela jsem vše, co je na našem trhu, ale po té, co mi známá- primářka z dermatologie líčila, co dovedou udělat hlavně antitranspiranty, a také poté, co jsem musela projít onkologickou léčbou, jsem byla nucená se nad volbou skutečně zamyslet. První volba: krystal bez hliníku, pokud zde na trhu nějaký najdete. Druhá volba: před několika lety i na našem trhu dostupný deodorant SANEX, který si teď vozím ze zahraničí, nejen pro sebe, ale pro celou armádu kamarádek. Je velmi jemný, příjemně voní, ale, pravda, pocení neomezí tak, jako antitranspirant. Je to vždy o volbě: buď budete mít potní žlázy ucpané a budete riskovat vážné onemocnění, nebo je necháte fungovat, při ruce budete mít vodu, žínku nebo vlhčený ubrousek a vyzkoušený deodorant. Dnes už vím, že zdraví je přednější.

Na poličce 76 parfémů 2 miniatury 8 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 21.03.10 17:54

Anebo si jako já vyrobíš vlastní přírodní deo, či se pomažeš citrónem :heart: :P :D

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 21.03.10 17:58

Občas si robím vlastný deodorant a celkom funguje  :wink:

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 21.03.10 20:45

Jak to děláte?
:conf:

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 7 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 21.03.10 20:47

ja takto: http://luciag77.blogspot.com/…archive.html

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 21.03.10 22:04

Úžasné, děkuji, vyzkouším !

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 21.03.10 22:06

To zní dobře a navíc je to tak jednoduché, že se mi to chce vyzkoušet. :P :D Kde se kupuje soda bikarbona (ani nevím, jak je to správně česky)? V potravinách nebo v lékárně? :conf:

Chtěla jsem vyzkoušet Vichy, ale když jsem se dívala na složení, ve všech je uvedeno aluminum chlorohydrate. Sice pořád netuším, jestli mám nebo nemám věřit o škodlivosti hliníku, ale nechce se mi to pokoušet. Krystal z DM drogerie nezabírá, modrý tuhý Adidas docela ano, ale nechává fleky a oblečení v podpaží je olepené od antiperspirantu.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 21.03.10 22:09

Soda určitě v potravinách.Já také zkusím, ale musím koupit sodu, škrob i bambucké máslo, protože už skoro nemám.

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 7 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 22.03.10 09:10
LuciaG píše:
ja takto: http://luciag77.blogspot.com/…archive.html

Jůůů to vyzkouším! S pocením ani moc problémy nemám, takže drastický antiperspiranty nepoužívám.. A tohle vypadá zajímavě!

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 22.03.10 11:25

Sodu kúpite v potravinách, u nás sa to predáva pri prášku do pečiva, vanilkovom cukre a podobne :wink:

Až vyskúšate, dajte vedieť vaše názory. Ja občas tej sódy pridám viac, dá sa s množstvom ingrediencií v recepte pracovať jak je libo.

zdenice
Parfémová maniačka 888 příspěvků 23.03.10 20:16

Ad coquine......Druhá volba: před několika lety i na našem trhu dostupný deodorant SANEX , který si teď vozím ze zahraničí, nejen pro sebe, ale pro celou armádu kamarádek. Je velmi jemný, příjemně voní, ale, pravda, pocení neomezí tak, jako antitranspirant.

Mohu se zeptat, kde se dá koupit????

Na poličce 40 parfémů 0 miniatur 15 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 29.03.10 13:58

Dnes jsem vyráběla „home made deodorant“ podle receptu od LucieG. Právě jsem vypotřebovala antiperspirant od Adidasu, takže jsem obal vymyla, děrovanou „podlážku“, která se vysouvá a tím vytlačuje deodorant nahoru, jsem přelepila průsvitnou izolepou, aby mi tudy hmota nevytekla. Recept je úžasně jednoduchý. Počkala jsem, až vše ztuhne do konzistence krému, občas promíchala vidličkou a pak pomocí kuchyňské stěrky přenesla a natlačila do krabičky. V hrnečku, kde jsem ingredience zahřívala a míchala, to vypadlo jako maličká porcička, ale do deo-obalu se to vešlo tak akorát.

Zapomněla jsem tam dát těch pár kapek esenciálního olejíčku. :? Ale to asi moc vadit nebude, ne? Prostě to jen nebude vonět. Škoda, mám doma levandulový.

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 29.03.10 14:10

Marianna, nevadí to. Potom dávaj pozor, aby si si toho deodorantu nenaniesla veľa, mohlo by ti to mastiť oblečenie. Nanes iba malé množstvo. Ja ho nanášam prstom a poriadne ho votriem do pokožky podpazušia. Ak nanesiem príliš veľa, zvyšok zotriem papierovým obrúskom. Ide o to, aby si to votrela do pokožky, nie iba naniesla na jej povrch.

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 29.03.10 14:13

Díky za radu, to mě nenapadlo. Já bych si tím určitě „ojela“ podpaží jako klasickým antiperspirantem. :D Dám si pozor.

Doufám, že bude fungovat. Pak napíšu, jak jsem spokojená. Na stres v práci to asi nebude, ale na doma by zabrat mohl.

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 29.03.10 16:10

Dneska jsem zrovna nakoupila ingredience a jdu na něj! Olejíček dávat nebudu, protože mám asi jen samý syntetický.. :conf:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist