Deodoranty a antiperspiranty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 05.01.08 14:33

Jaké používáte aby se netloukly s vůní parfému, byly účinné, nedráždily a nebarvily oblečení?
Já jsem nedávno v drogérii DM objevila za pár kaček Balea deo sensitive krém. Nemá moc ostrou vůni, ale taky žádnou převratnou účinnost. Docela spokojená jsem taky s Rexona women crystal clear aqua.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Arome Adela
Učednice 50 příspěvků 05.01.08 19:09

Taky by mě zajímalo, jestli existují neparfémované deodoranty a i laky na vlasy, některé příšerně čpí a jsou silnější než parfém. Někdy se stydím, aby si ostatní nemysleli, že používám tak pouťový „parfém“.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 05.01.08 21:48

No s těmi laky na vlasy mívám taky problém, zatím se mi osvědčily ty trochu dražší, protože líp voní. Jinak jako deodorant bez vůně mě doporučila prodavačka od Shiseida nebo deodorant Biotherm. Mám vyzkoušený ten od Shiseida a je s vůní, ale celkem jemnou a příjemnou tak se nepřebíjí s parfémem. Možná bude zajímavější a levnější varianta ten kamenec (nebo je to krystal?)jak jsem tu o něm někde četla.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 06.01.08 10:29

Ten krystal jsem kdysi taky zkoušela, ale přišel mi absolutně nefunkční. Možná jsem ho neuměla správně použít. ;-)

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 06.01.08 12:36

Hlavně krystaly a podobné deodoranty nejsou antiperspiranty. Nelze očekávat omezení pocení, akorát snížení zápachu.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

magnus
Učednice 32 příspěvků 06.01.08 14:53

Som muz a pomerne dost sa potim. Bezne chodim v koseliach a oblekoch a nenavidim prepotene kosele. Pozivam jeden pomerne specialny pripravok - DRICLOR. Ide o antiperspirant, ale da sa kupit len v lekarni. Je velmi ucinny a pouziva sa inak ako bezne antiperspiranty. Pred pouzitim doporucujem velmi dobre si precitat navod na pouzitie. Je velmi ucinny a nesmie sa to prehanat, to by Vam mohlo spalit pokozku. Nie je parfemovany, je z neho citit len mierne alkohol pri pricuchnuti ku gulicke.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist