Dermacol

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 30.12.08 22:43
Dermacol

Protože už tu několikrát proběhlo, že má Dermacol pár vychytávek ve své kosmetice, myslím, že si zaslouží samostatné téma, tak pište svoje zkušenosti, ať můžeme pochválit taky českou kosmetiku, určitě si to zaslouží :whistle:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 31.12.08 04:56

Pro mě je naprostá jednička vyhlazovací báze pod make-up,ta podle mě nemá chybu a je srovnatelná s jinýmí,daleko dražšími bázemi.Ale i make-upy nemají špatné a jedna řasenka,taková červená je taky docela dobrá.Ale teď si na potvoru nevzpomenu,jak se jmenovala :twisted:

Něco jako královská, nebo tak nějak-ta moje hlava. :oops: :oops:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 31.12.08 08:59

Tak z naší rodiny by měl Dermacol radost. Podporujm jej pravidelnými nákupy.Jednak jsem ráda, že se udržel na trhu a je na něm vidět,prosazuj se, má velmi kvalitní výrobky / makeup v mnoha řadách bezkonkurenční,hlav­ně ty krycí /, nádherné stíny, dobré pudry, příjemné krémy atd. / ,prostě úžasná kvalita za milé české ceny. No a vyrovnávací báze je naprostá bomba.Moje 18 letá dcera na něj nedá dopustit, i když by mohla být zmasírovaná nabídkou Sephory a spol.Netvrdím, že zcela vše,ale dost výrobků,hlavně ty pudry a patlátka na obličej jsou pro nás nenahraditelných.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 31.12.08 15:46

Souhlasím, vyhlazující báze je úžasná.
Teď jsem objevila další super věc - jasmínové omlazující sérum, je to takový krásně vonící olejíček, na mojí suchou pleť v těchto mrazech úplně ideální :lol:

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 31.12.08 15:53

Od Dermacolu mám bázi pod makeup- výborná, z nedekorativní kosmetiky ráda používám mléka na opalování a po opalování. Příjemné na aplikaci, rychle se vstřebají a cena taky ujde.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 31.12.08 16:21

taky na dermacol nedám dopustit - používám omlazující jasmínové serum, kremy elixir 45+, zkoušela jsem i kaviarovou řadu a o podkladové bázi pod make up ani nemluvím, ta už byla vychválena mnohokrát :wink: a pak takové ty blbosti jako čistící vodu, odličovací mléko apod.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 31.12.08 16:34

Vzpomínám si, jak jsem ještě pár let po revoluci chtěla ve značkové parfumerii dermacol, místo make-up :roll: , mamka ho používala co si pamatuji a když se řeklo „dermakol“, automaticky se překládalo make-up, prodavačka si samozřejmě myslela svoje :conf:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 31.12.08 19:31

Jo to je pravda :lol: , taky si to pamatuju Věro, že moje mamka říkala jdu si koupit dermacol a myslela make-up. Vyhlazovací báze je super, měla jsem po ní pleť jak miminko, jiné věci z nové řady zatím neznám, ale chystám se na podrobnější průzkum téhle značky, už mě Oriflame omrzel :nono:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 31.12.08 19:54

Tu vyhlazovací bázi si musím pořídit, nějaké to vyhlazení by už bodlo :wink:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Uživatel je onlineSvětluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 31.12.08 21:48

Asi bázi neodolám :!: :D :D Rozhodně to mám také zapotřebí :cry:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 02.01.09 12:56

To já bych od Dermacolu mohla chválit skoro všechno: stíny, make-up Elixir /báječně kryje/, nové řasenky atd. Moc se polepšili :D Nesedí mi zatím /tedy z DC vyzkoušeného/ jenom kompaktní pudr, který jsem dostala pod stromeček. Ale to bude možná tím, že „tuhé“ pudry běžně vůbec nepoužívám 8) Jinak nutno dodat, že pěstící kosmetika od Dermacolu /krémy, odličovací přípravky apod./ mi hrubě nevyhovuje, jediné využitelné jsou pro mne anticelulitické patladla. Ale produkty z dekorativní kosmetiky chválím :D

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 02.01.09 13:14

Mě zajímá, jestli máte některá zkušenost s fixačním pudrem, hlavně, jestli dělá na obličeji masku. To nesnáším. Ale blýskat se taky nechci :wink:

Maaya
Učednice 45 příspěvků 02.01.09 14:36

Fixační pudr jsem už měla a byla jsem moc spokojená. Pleť po něm byla sametová, sjednocená a přitom byl nenápadný, žádná maska. Musíš ale vychytat to správné množství. Pro mě je tento lepší než kompaktní, který pomalu dodělávám, takže si fixační znovu koupím :D

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 10 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 3 parfémy

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 02.01.09 15:34

..fixační pudr je super!!
Nejlépe = kleonout trochu do víčka a širokým štětcem poprášit obličej..= nemá chybu!
Dělaji se dvě varianty - jeden lehce do růžova a druhý dožluta(ale to jsou opravdu jen nádechy!…
Pleť je opravdu sametová, zmatněná a nedělá to žádnou barevnou stopu, jen to obličej jemně a neviditelně sjednotí.
Mám už třetí balení(toho „do žluta“) :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 02.01.09 15:55

.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist